Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, delgado said:

Necemo sad da oduzimamo Warriorsima sve sto su uradili proteklih godina jer su sad u qrtzu.

Cestitamo i divimo se & pokusavamo da mi uspostavimo nesto dobro u narednim godinama

Sve pet, ali pretjeruje se nenormalno sa pohvalama toj nazovi dinastiji.

Link to comment
Share on other sites

Nije, samo zelim da vaspostavim dobru karmu nasim lakersima 🙂 

 

  I da odgovorim na ono Frensino juce da je samo zdrav karton delio Heat od game 7 a to je anyone's game. Jebiga sad, Heat su pregazeni u 2 utakmice stoka razlikom, dok znamo kako su dosli do druge pobede, tako sto je Danny Boy promasio potpuno otvorenu trojku koja bi donela titulu u 5. Iako je serija zavrsena 4-2, nekako je imala feeling 4-1 rezultata. Ne bi tu pomogli ni zdravi sve vreme Dragic i Adebayo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Kosta said:

Meni su Stef/Klej Voriorsi najprecjenjenija NBA ekipa svih vremena.

I ne, ne mislim da su oni ikakva dinastija i da su napravili revoluciju neku.

Osvojili titulu protiv desetkovanih Kevsa, onda doveli Duranta i - gle chuda - osvojili jos 2 titule. Diviti se takvom cheat codeu bi bilo isto kao da sad Bron dovede Hardena u Jezerdzije i da se onda svi klanjamo kako oni delju sve redom.

Pritom bi Voriorsi popusili od Rokica da Pol nije imao povredu onomad. I to tvrdim 100%, dabogda pojeo svoju diplomu najveceg gurua foruma ako ne bi bilo tako.

A u tom slucaju bi govorili o Rokic dinastiji. Steta.

Uostalom, vidjet cemo njihovu 'dinastiju' kad se Klej vrati iz povrede.

 

65c29f1362336712.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

Meni su Stef/Klej Voriorsi najprecjenjenija NBA ekipa svih vremena.

I ne, ne mislim da su oni ikakva dinastija i da su napravili revoluciju neku.

Osvojili titulu protiv desetkovanih Kevsa, onda doveli Duranta i - gle chuda - osvojili jos 2 titule. Diviti se takvom cheat codeu bi bilo isto kao da sad Bron dovede Hardena u Jezerdzije i da se onda svi klanjamo kako oni delju sve redom.

Pritom bi Voriorsi popusili od Rokica da Pol nije imao povredu onomad. I to tvrdim 100%, dabogda pojeo svoju diplomu najveceg gurua foruma ako ne bi bilo tako.

A u tom slucaju bi govorili o Rokic dinastiji. Steta.

Uostalom, vidjet cemo njihovu 'dinastiju' kad se Klej vrati iz povrede.

AMEN, razilazite se!

 

minvajl:

130467587_3519937808060967_2816854405106

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, Ingram uvek izgleda kao da mu dim kulja iz ušiju.

 

Što se Dubs dinastije tiče, šta reći kad ti je jedan Klay Thompson četvrti igrač po kvalitetu u ekipi? Je-bem ti sun-ce. Da su ih Harden i CP3 prošli onomad, odmah po spomenik da zaduže ispred Toyota centra.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je važniji za te ekipe, bio je bez premca najbolji defanzivac u ligi, radio sav prljav posao, kreirao i pravio rasulo kao smallball petica i bio vokalni vođa tima, kad god bi postali psihički labilni Drejmond ih je vraćao u život svojim stavom i nepodobštinama. Mrzeo sam tog lika. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa da nije Kleja, Kari ne bi bio ni blizu to sto jeste. Covek koji je u stanju da da 60 poena za 90 sekundi u rukama. Covek koji je najbolji u istoriji u kretnji bez lopte, sto se danas jako retko ceni. Covek koji isto fatalno igra odbranu u PO-u. Klej ih je isto po ko zna koliko puta vracao u zivot svojim ludackim trojkama i na kraju, neuporedivo bolje suterske sposobnosti. TOP5 najboljih sutera svih vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto je najsmesnije, danas se niko ne seca recimo u game 6 protiv Hjustona, kada su Roketsi pruzili veliki otpor, cak su i vodili 20 razlike. to sve bez povredjenog Krisa Pola. Nigde nije bilo Drejmonda, vec je Klej morao da spasava guzicu Kariju i Durentu sa svojih 9 trojki.

Bukvalno im je on dodao jos jedan prsten tom utakmicom. Kasnije protiv Lebronovih je bilo laganeze ciscenje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Harden u Atlanti po striptiz klubovima razbacuje novac. Meni je to bacanje novca po pomenutim lokalima apgrejdovana verzija domace seljanije tj srpske raje koja stavlja pare na muziku.

 

Moze covek izaci iz hooda...

1 hour ago, The Seventh Seal said:

 

 

Mozda covek sam sebe zastupa. U tom slucaju radi los posao, pa se drka jer jos nema novog ugovora 😔

Link to comment
Share on other sites

voleo bih da dubsi potpišu fakera ako im država pozajmi bankomat 

 

imam neki osećaj da se sa tako antispektakularnim igračem dubsima otvara puno različitih opcija u postavama 

 

plus @freethrowje u fazonu da im treba još neki bruiser, ne može draymond & his dicpics sve sam da umlati 

.. a sranje, sad vidim da ima ugovor 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Mucenici, pa sto ste doveli onda Kampaca.

 

 

 

Morris, Green i Campazzo potpisani za pare koje je trazio Grant, po meni jako dobar deal za Denver na kraju. Stvarno je vreme da se uradi neki 'consolidation trade' doduse, opet su preduboki na bekovskim pozicijama. Murray, Harris, Barton, Morris, Dozier, Campazzo i rookie Hampton. Barton pa cak i Dozier ce odigrati i neke minute na trojci jer je decko 6ft6, ali svi su prevashodno bekovi po vokaciji.

 

PG - Murray/Morris/Campazzo/Dozier

SG - Harris/Barton/Morris/Dozier/Hampton

SF - MPJ/Barton/Dozier/Hampton/Bol

PF - Green/Millsap/MPJ/Bol/Nnaji

C - Jokic/Heartenstein/Bol/Nnaji

Edited by Radalek
Link to comment
Share on other sites

Neće ovde biti minuta za sve, moraće neko d'izađe. Verovatno će u prvom delu sezone ocenjivati ko sa gomile ima izgleda da bude pravi baja kad bude bilo gusto, pa će u skladu s tim i da seku. Najgore što može da im se desi je da ponovo u PO završe sa gomilom ok igrača ali koji ne mogu da odgovore zahtevu kasnijih rundi PO.

 

A možda će i zbog zgusnute sezone pokušati da rasporede opterećenje na više ramena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kako meni odokativno izgleda, to je rotacija od 12 igrača, cca 2 igrača više nego prosečan broj nba igrača po ekipi.

 

ono što je meni tu interesantno je da su se odlučili da im jokića menjaju heartenstien, koga priznajem nisam gledao ali je jasno da je do sada igrao malo minuta i nema neko ludo iskustvo plus taj ruki + bol bol kojeg nekako ne mogu da zamislim na C ali možda malone može

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...