Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Nije narocito kvalitetna serija ova Miami-Indi, ali meni najznimljivija za pracenje uz Dalas. Miami igra sigurno najlepsi/najraznovrsniji/najinteresantniji napad u ligi, u Indijanu diktira Brogdon i dobiju se utakmice bez mnogo glupih suteva i ishitrenih napada karakteristicnih za danasnji NBA. Voleo bih da Pacersi uzmu par utakmica zbog toga, iako navijam za Heat na istoku generalno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Oladipo nije ono sto bi zeleo da bude i to ce da zajebe Pacerse ne kraju.

 

Da je tu Sabonis bila bi ovo zajebana serija, on i Brogdon su imali fantasticnu saradnju u pnr.

 

Jbg, Oladipa sjebase povrede.

 

Iako mi je ovaj Majami gotivan, zao mi je sto nece Indijana pobediti, stvarno uzivam u ovoj seriji, bilo bi lepo da traje jos makar 2-3 tekme.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

BamBam riješio skokovima, generalno moglo je ovo i lakše.

Nedostaci Pejsersa se najbolje vide u ovim ključnim posjedima, kada treba i kvaliteta i raznovrsnosti. Baš su smušeno djelovali.

Brogdon je precool. (ne forumaš, naravno :P)

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tesko je da se iskreira bilo sta kad Hjuston sve preuzima, nista im tu ne donosi pnr jer ce ovi samo da preuzmu, a s obzirom da imaju ista tijela na svakoj poziciji, tim preuzimanjem nisi dobio nista, narocito sad kad Kapela vise nije u prici.

 

Mnogo je bolja Oklahoma od ovog sto moze da pokaze u ovoj seriji, kao sto je i Juta bila bolje prethodnih godina, jednostavno uzasan matchup je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Tu valjda treba da dodje do izrazaja pravovremen pas za centra kad ostvari poziciju, izvalio sam da 90% bekova u ligi nema osecaj za te bazicne stvari.

 

Daj Marjanovicu Jovica i mislim da bi ovoj odbrani Hjustona strpao 40 poena... 

 

To bi u teoriji trebalo da radi, medjutim sve Rakete su izuzetno jake fizicki, pa je dosta tesko ostvariti prednost na postu. Takodje pravovremeno udvajaju i odlicno rotiraju, tako da bi recimo Bobija solidno kaznili jer nije majstor za resavanje udvajanja.

 

Mislim postoji razlog sto nijedna non-GSW ekipa nije uspela da im napravi nikakvu stetu u PO vec godinama, a i GSW je imao ogromne probleme protiv njih i bio prinudjen da igra potpuno drugaciju kosarku, prosli su dalje samo na osnovu toga sto su imali ogroman talenat u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Oladipo nije ono sto bi zeleo da bude i to ce da zajebe Pacerse ne kraju.

 

Da je tu Sabonis bila bi ovo zajebana serija, on i Brogdon su imali fantasticnu saradnju u pnr.

Imam osjecaj da se Oladipu vise igra za ekipu preko puta no za tu svoju.

 

Dragic je isto odlican bio pred kraj utakmice, 2 kljucna defanzivna posjeda i plus ona 2 ofanzivna skoka Bama su prakticno rjesili utakmicu. Ono gubljenje Indijane nakon ATO ne bi komentarisao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...