Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

Falio je veceras drugi kreatorski mozak, ne moze Karuzo biti plej. A ne verujem da ce u nastavku KCP ikad vise ponoviti takav fejl od 0-9 sut. Svugde gde je moglo, krenulo je lose, u nastavku moze biti samo bolje.

Da je ovo prvi put Lejkersima da imaju ovakvo sutersko vece, mogao bih da se slozim sa tobom.


Ali ljudi su samo posle restarta imali gomilu suterski uzasnih partija, ne zna se ko baca gora kamenja na kos. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Da je ovo prvi put Lejkersima da imaju ovakvo sutersko vece, mogao bih da se slozim sa tobom.


Ali ljudi su samo posle restarta imali gomilu suterski uzasnih partija, ne zna se ko baca gora kamenja na kos. 

Od utakmice sa Klipersima nisam nesto pratio puno statse, a kamoli gledao, jer se videlo da odmaraju igrace, pitam se od cega, ovih 8 utakmica je dato bas za PO.

 

Provericu da li su imali goru sutersku partiju i mislim da kada se vrati Rondo da moze malo da utice na povezivanje redova. Sutiralo se dosta iz neizgradjenih pozicija dok Bron nije bio na terenu. Dejvis, Grin i KCP imaju -20 u plus minus statistici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LosmiSK said:

To gledam za titulu i posebno za mec sa LAC. LaFake su prezeljeni odavno :)))

 

zavitlavamo mikija ali neće lebron tek tako da ode. ono što je važno za blazerse je da su dobili bez nekih lydackih partija cja, nurka, trenta i mela. daklem, ima tu još prostora 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

zavitlavamo mikija ali neće lebron tek tako da ode. ono što je važno za blazerse je da su dobili bez nekih lydackih partija cja, nurka, trenta i mela. daklem, ima tu još prostora 

Mora da se iskoristi ovo kratko vreme dodrugog meca. Suvise se brzo igra a imaju bas kratku rotaciju i Dame ce biti na 40m+ Svaka mu cast ako izdrzi ovaj tempo.

1 minute ago, Hamilton said:


jao ne, noletovu ribu mu napakuj 🙂

moze i fernando toresss

Treba mi materijala, moracu da mu udjem u history :))

Link to comment
Share on other sites

Ceracemo se jos😀

 

AD losa partija, previse je zurio sa sutem ali u prvom poluvremenu je nadonkadio to sa agresivnoscu, dosta puta je bio fauliran i isao na bacanja a onda u drugom poluvremenu su ga mnogo manje koristili. Moraju da ga priblize kosu i da se igra vise p&r a ne da sluzi kao stretch 4ka, to nije njegova igra. Isto tako da preuzme odgovornost kad se lomi, on i Lebron a ne da u zadnjih 5 minuta Green, KCP, Kuzma i Caruso odlucuju.

 

Lebron statisticki odlican ali nije povukao kad je trebalo, srljao je u 4/4. Dao trojku na pola 4/4 za +6, par puta se zaletio u reket da dobije blokadu od Whiteside. Izgleda da ni on ne vjeruje svom sutu, to je problem. Koliko je iznerviran partijama Greena i KCP najbolje govori cinjenica kad je na -5 minut do kraja dao Carusu loptu iako je Green bio sam u cosku. Da li moze da pojaca ne znam, opet kazem statisticki odlicna partija ali ovoj ekipi trenutno treba vise jer niko nista ne moze da pogodi. Imao je 17 asistencina a koliko otvorenih suteva su mu saigraci promasili.

 

Green u teskom k..., uveo se lose pa pogodi i taman mislis da ce uci u sut on opet seriju promasaja.

 

KCP sta reci, mozga bez. Da je neko drugi pa da kazem nema sanse da ponovi ovakvu partiju ali sjetim se da je to KCP i naravno da moze ponoviti a moze jos gore odigrati. Waiters bi morao dobiti vise minuta, da rastereti Lebrona na par minuta kreiranje napada.

 

Javale se borio ali Nurkic ga je unistio u 1/4. Howard nervozan ali je mnogo bolje sa njim djelovalo, mnogo cvrsci u reketu i imao je par ofanzivnih skokova. Mora malo da se smiri, bice bitan u ovoj seriji.

 

Kuzma solidan, vezao 2-3 napada u 4/4 ali onda su odustali od njega kad je Portland vezao 8 poena i otisao na +2.

 

Odbrana u vecem dijelu meca dobra, izuzimajuci 1/4 i zadnjih par minuta mada je tu uticao vise napad i frustracija zbog promasenih zicera. Whiteside sa onim blokadama ih je bas demoralisao a Melo dotukao.

 

Ne znam sta se desava ali ozbiljno mucenje u sutu za Lejkerse u bubble. Vecina igraca kaze da ove dvorane bas pogoduju suterima al ne znam sta se ovima desava, posebno Danny boyu. Nisu sad bogzna kakva trojkaska ekipa ali su imali top 5 napad prije pauze a sada su ubedljivo zadnji napad, cak imaju problema i u reketu da poentiraju a tu su u prednosti.

 

Za game 2 napad mora mnogo bolje, svega se 2 puta pojavio na ovom mecu, u 2/4 i pocetkom 4/4 ali se brzo ugasi. Dosta posla pred Vogelom a vidjecemo dal je sposoban da se prilagodi

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Ne znam sta se desava ali ozbiljno mucenje u sutu za Lejkerse u bubble. Vecina igraca kaze da ove dvorane bas pogoduju suterima al ne znam sta se ovima desava, posebno Danny boyu. Nisu sad bogzna kakva trojkaska ekipa ali su imali top 5 napad prije pauze a sada su ubedljivo zadnji napad, cak imaju problema i u reketu da poentiraju a tu su u prednosti.

 

 

pisao je @gggggggg da su lebron i davis iz nekog razloga odlucili da nema shootarounda u mehuru. ja sam tada dao primedbu kako je to bas cudno za ekipu koja pretenduje na titulu ali eto, imaju njih dvojica neke vlade djurovic metode, pa cemo videti da li im uspevaju

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

 

pisao je @gggggggg da su lebron i davis iz nekog razloga odlucili da nema shootarounda u mehuru. ja sam tada dao primedbu kako je to bas cudno za ekipu koja pretenduje na titulu ali eto, imaju njih dvojica neke vlade djurovic metode, pa cemo videti da li im uspevaju

To je bilo kad su stigli u Orlando ali su Danny, KCP, JR svakako imali i jos neki.

Zadnjih nekoliko dana regularne sezone i prije pocetka PO su pojacali treninge ali i dalje ne stima.

I Milvoki se muci sa napadom a upravo su Lejkersi i Milvoki mocno djelovali prije pauze.

Vidjecemo sta ce Bud i Vogel uraditi za game 2.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...