Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Uvijek je bila dilema ko je tu zapravo drugi igrac, nije bilo skroz definisano. Moze se reci da je od Stefa zavisila vise igra GSW-a, ali Durant je isporucivao donekle bolje brojke. Ono prvo finale protiv Kavsa je imao nesto tipa 35ppg, 55% fg, blizu 50% za tri. Sledece sezone Curry odigrao dosta bolje prva dva meca, bio bas blizu MVP nagrade, i dolazi game3, Curry u nekom kanalu, a Durant bukvalno sam dobija utakmicu, cini mi se da je ubacio oko 50 poena. Zbog te utakmice je najvise osvojio novu MVP nagradu.

Da, Steph se bas raspao u game 3. Dao 10-12 poena a KD mislim 43-44 i jos jednu dagger trojku kao i godinu dana ranije. I prve 2 utakmice je odigrao odlicno, nije forsirao, opet zasluzeno FMVP.

KD je tu bio da zavrsi posao.

Kad je igrao protiv Toronta i krenuo da sipa nije mi bilo svejedno a vjerujem isto tako i drugim navijacima Toronta.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Død said:

Grof iskljucivo gata u TS.

1.TS

2.Defanziva

3.Plejmejking

 

Ovako bih ja to rangirao. Dovoljno je da budes elitan u jednom segmentu, a pristojan u drugom, granicni si ol star. Ako je jedan od segmenata TS, sigurno si ol star. 

 

Naravno, kada se govori o TS-u, ne moze neko ko ima visok, a jako malo napada da bude elitan u toj kategoriji. 

 

Veoma su retki slucajevi da su ol star igraci sa niskim TS-om, kao sto je Drejmond, ali on je DPOY i sa zavidnim plejmejkerskim sposobnostima. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Uvijek je bila dilema ko je tu zapravo drugi igrac, nije bilo skroz definisano. Moze se reci da je od Stefa zavisila vise igra GSW-a, ali Durant je isporucivao donekle bolje brojke. Ono prvo finale protiv Kavsa je imao nesto tipa 35ppg, 55% fg, blizu 50% za tri. Sledece sezone Curry odigrao dosta bolje prva dva meca, bio bas blizu MVP nagrade, i dolazi game3, Curry u nekom kanalu, a Durant bukvalno sam dobija utakmicu, cini mi se da je ubacio oko 50 poena. Zbog te utakmice je najvise osvojio novu MVP nagradu.

Jedanaest clanova bira MVP finala i mislim da je na tom glasanju bilo 7/4 u korist Duranta sto pokazuje da nije bio lak izbor.Vjerovatno je ta jedna losa utakmica i prevagnula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite za sanse Bostona protiv File? Da li povreda Hejvorda menja puno toga u ovom duelu? On ce se eventualno vratiti ako Boston nekako dogura do konferencijskog finala, sto je malo verovatno s obzirom na duzinu klupe. 

 

Smart mora da krene ofanzivno da radi nesto inace prdnusmo u cabar. Njegov sut u bubble-u odlican, jedva oreko 20% (9/44). Zajebao i Danny boya. 

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je hendikep za Boston povreda Hejvorda, igrao je dosta dobro ovaj nastavak, ali Boston ostaje favorit u toj seriji. Imaju i dalje vise kreacije i poena u rukama od File. Bice rudarska borba u svakom mecu, Fila je fizicki jaca ekipa, a Horford je dosta napaljen protiv bivseg kluba. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bredli je za Denija i KCP-a Klay Thompson licno. Sve bi bilo drugacije da je posao 

 

  Nije mi se svidelo ni vodjenje Vogela juce -> Toliki minuti za Karusa - ok igra dobru odbranu, al u napadu je totalno nemocan, a nije ni pokusao sa Waitersom i posebno Cookom kad vec trojka toliko trokira. Ni otpustanje Troya nije bio dobar potez. Mrs majku vam jebem!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

Uh, Ariza i Collins - kakvi gamechangeri !

 

  

 

to ti kazem. bredli sa svojih 8.6 pts, 2.3 rebs i 1.3 ast prosto ne moze ni da se stavi u istu recenicu a kamo poredi sa arizom koji ima 8pts, 4.6 rebs i 1.7 ast ili zachom 7pts, 6.3 rebs i 1.5 ast

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

to ti kazem. bredli sa svojih 8.6 pts, 2.3 rebs i 1.3 ast prosto ne moze ni da se stavi u istu recenicu a kamo poredi sa arizom koji ima 8pts, 4.6 rebs i 1.7 ast ili zachom 7pts, 6.3 rebs i 1.5 ast

Ali je Bredli jednom zaustavio Kajrija. Jesi gledao taj posed gde je bio odlican?

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Ali je Bredli jednom zaustavio Kajrija. Jesi gledao taj posed gde je bio odlican?

 

jel ovo juznokorejski nacin da me zamolis da posadim onaj video kada frenki rastavlja trae younga?

 

slazem se ja da lakersima svaki igrac pod ugovorom moze biti koristan, jebiga, to je cena trejda za davisa ali delgado ga bas pregazi sa bredlijem. lik moze da pomogne defanzivno ali nije to blizu onoga sto je radio u bostonu zahvaljujuci ekipnoj odbrani a verovatno i godinama 

 

u napadu se ponekada zapali ali ovo je plej of, nece bron da ga pusta da sada uzme 15 suteva  ako mu ide. uostalom, eto waitersa i jr smitha ako je to potrebno da se proba

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...