Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Baš sam hteo da napišem da je ponovo u ol star fazi, za koji minut će ABA liga da izbije iz njega.

ABA, a mozda i KLS je izbio iz njega kad je imao cisto polaganje a onda bacio povratan pas koji je presecen. 

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali kakva rola Inglesa kao na "roditeljskom sastanku" dva min. pre kraja  ... prvo je navukao Jokica na ofanzivni faul,onda mu sutnuo 3. sa 7. metara. Onda blokirao kontru 

Uy sve ove pohvale opet bi mu svaku kosku lomio koliko mi je antipatican 😁

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Ne svidja mi se kako igra Juta, samo se Micel i Klarkson smenjuju u izolacijama. Najvise smisla igra ima kad je loptama u rukama Inglesa. 

Zato ce biti posebno opasni kada se vrati Konli. Ali dobro, obe ekipe su oslabljene sa po dva startera.

Link to comment
Share on other sites

Scott Foster je  iskasapio i ubio momentum Jute onomad sa one 2 glupe tehnicke. Mislio sam da ce Denver ovo rjesiti jos u 1 poluvrijeme kad ovako ko blesavi pogadjaju za 3 al se drze nekako dzezeri no ne znam do kad ce. Tony Bradley jednostavno nije NBA igrac coek kad god sam ga gledao a to je obicno bilo u garbage time nalazio je nacin da izgleda lose, ovo sad je NBA plejof i samo je jos upadljivije to. Ona sekvenca sa njim i Mudiayom i onih par posjeda pred kraj 2/4 mogu lagano uz Benny Hill theme muziku da se pustaju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

tu fali darkelja u timu. kao, picko, jel vidis sta donovan radi

 

darko kao tough love father figure

biznis ideja, digitalizovati darkelju i prodavati.Dete popusti u skoli, digitali Darkelja mu jebe mamicu onu u picku bre nabedjenu.

Edited by Krava kaze mu
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Krava kaze mu said:

 

darko kao tough love father figure

biznis ideja, digitalizovati darkelju i prodavati.Dete popusti u skoli, digitali Darkelju mu jebe mamicu onu u picku bre nabedjenu.

 

ufff digital darkelja. molim te odmah to resi pravno

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se kako igra Juta, samo se Micel i Klarkson smenjuju u izolacijama. Najvise smisla igra ima kad je loptama u rukama Inglesa. 

Startne postave i Murray na Ingelsu koji je za glavu viši je bio opasan mismatch, Donovan jedva da je dobio loptu od Joea koliko je dobro izgledalo za njih

 

Edit vidim da je sad MPJ na Ingelsu, bar da mu po sizeu konkuriše

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BJÖRKman011 said:

 

Mora neko da ga malo usmeno ohladi,ne kritikuje ali da mu kaze da smanji dozivljaje ... mlad je ponese ga.

Milsap ocaj ocaja.  

 

1 minute ago, freethrow said:

Jako je zanimljiv MPJ, nekako mu je sve ili ekstremno dobro ili potpuno nepostojeće.

 

 

Tealentovan, mlad i očekivano je da je tako. 

Samo da uspe trojku da ima 40% I bice odlican. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...