Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

 

 @HAMMER & @Drakaris takodje braca nasa

 

  Ima nas taman za petorku na basketu 🙂   

 

   LM, onaj spin-move Ronda na Adebaju je mozda najlepsi potez finala. Sta je ono bilo...

Zaboravio si boga kosarke, tj mene 😁

Titula je tu, kad vec nisu mogli osvojiti Denver i Houston,drago mi je da je Bron osvojio i jos jednom zapushio usta hejterima. Di ste sad,hejteri?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno Danny Boy ima više prstenja od Kawhi-a Jude. :)

LeBron je nestvaran. Pokidao je čovek, svaka čast.

I dalje ne mogu da skontam što me Caruso trigger-uje, ali baš mi je antipatican.

Čestitke Mikiju, Delgiši I gospođama!

Uini, vrati se, Knicks-i su opet bitni to Božića.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Čvarkov said:

Danas 1/2, Djolo zaebo. Idemo večeras do 2/3. King do četvrtog prstena i isto toliko FMVP. Napred jezera!

P.S. Izvinite na upadu!

 

Bio mi je dovoljan jedan post da rešim ovu seriju, a nigde hvala. 😀

 

Svaka čast LBJu i ADu na tituli sa grupom gradjanja, zaslužili su je. Veliko bravo i vrelini, znao sam već na polovini playoffa da će biti najveći takmac jezerdzijama. Fantastično su se borili iako osakaćeni povredama. Mislim da je vrelina najveći dobitnik playoffa i jedva čekam da ih vidim u sledećoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

Nisam gledao, jeli bilo nekog cringe govora?

Tezak dan za NBA, ajde Lempron, ali Kuzma, Karuso i JR Smit sampioni. 

 

EEeeee LEbrone, sto ne uze tvog druga Karmela da ga pocastits titulom. 

Hejteri koji svaki Bronov postupak nazivaju krindzom, zaboravljaju neke stvari. Zato je tu Kosta da im objasni.

Jordan koji osvaja titulu za caleta, Jordan koji igra finals game pod temperaturom(ono,koga boli kuki da li si igrao pod povisenom temperaturom? Ako si bolestan,sjedis i ne igras,a ne da igras i onda eeeej igrao sam pod temperaturom. Koji krindz jbt),Jordan koji forsira three peat sa jednim od najboljih timova ikad(timom koji su mu omogucili Krause,Reinsdorf i Dukan)protiv slabasne konkurencije u vidu Jute i uz obilatu pomoc sudija...meni je Jordan cringe totalni. Ali je i jedan od najboljih kosarkasa ikada. Svi oni imaju cringe trenutke. Svi.

Ali jedino je LeBron GOAT.

Edited by Kosta
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosta said:

Hejteri koji svaki Bronov postupak nazivaju krindzom, zaboravljaju neke stvari. Zato je tu Kosta da im objasni.

Jordan koji osvaja titulu za caleta, Jordan koji igra finals game pod temperaturom(ono,koga boli kuki da li si igrao pod povisenom temperaturom? Ako si bolestan,sjedis i ne igras,a ne da igras i onda eeeej igrao sam pod temperaturom. Koji krindz jbt),Jordan koji forsira three peat sa jednim od najboljih timova ikad(timom koji su mu omogucili Krause,Reinsdorf i Dukan)protiv slabasne konkurencije u vidu Jute i uz obilatu pomoc sudija...meni je Jordan cringe totalni. Ali je i jedan od najboljih kosarkasa ikada. Svi oni imaju cringe trenutke. Svi.

Ali jedino je LeBron GOAT.

Kosta zasluzuje postovanje. Ovako ne bih mogao ni ja da srocim.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosta said:

Hejteri koji svaki Bronov postupak nazivaju krindzom, zaboravljaju neke stvari. Zato je tu Kosta da im objasni.

Jordan koji osvaja titulu za caleta, Jordan koji igra finals game pod temperaturom(ono,koga boli kuki da li si igrao pod povisenom temperaturom? Ako si bolestan,sjedis i ne igras,a ne da igras i onda eeeej igrao sam pod temperaturom. Koji krindz jbt),Jordan koji forsira three peat sa jednim od najboljih timova ikad(timom koji su mu omogucili Krause,Reinsdorf i Dukan)protiv slabasne konkurencije u vidu Jute i uz obilatu pomoc sudija...meni je Jordan cringe totalni. Ali je i jedan od najboljih kosarkasa ikada. Svi oni imaju cringe trenutke. Svi.

Ali jedino je LeBron GOAT.

 

Da Kosta, za caleta, sta tu ima cringe jer je iskreno? Leflop iskreno za KOBIJA? How yes no! Pa on prvi tog Kobija, kao i sve koji su ispred njega mrzi, jer zna da su uradili vise nego on, samo ce reci sta god da bi nabio rejtinge.

Prebacivanje u Miami, ispushionica, pa povratak u grad u kome su mu PALILI dres da bi opet napravio jak tim, pa LAL i silovanje trejdova gde nakon toga  imamo ovu sliku:

image.thumb.png.da67c0e1a2bc649d7cd154769117738c.png

 

 

I za kraj:

Lakers' LeBron James after winning fourth NBA championship: 'I just want my damn respect'

 

...

 

 

Cringe James. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AgroLaki said:

 

Da Kosta, za caleta, sta tu ima cringe jer je iskreno? Leflop iskreno za KOBIJA? How yes no! Pa on prvi tog Kobija, kao i sve koji su ispred njega mrzi, jer zna da su uradili vise nego on, samo ce reci sta god da bi nabio rejtinge.

Prebacivanje u Miami, ispushionica, pa povratak u grad u kome su mu PALILI dres da bi opet napravio jak tim, pa LAL i silovanje trejdova gde nakon toga  imamo ovu sliku:

image.thumb.png.da67c0e1a2bc649d7cd154769117738c.png

 

 

I za kraj:

Lakers' LeBron James after winning fourth NBA championship: 'I just want my damn respect'

 

...

 

 

Cringe James. 

Game of thrones nisam gledao tak da ne kapiram referencu.

LeBronovo vracanje u Cleveland je,za mene,preokrenulo moje shvatanje njega kao nba velikana. Tu je vec usao u legendu. A i doneo im je titulu na kraju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

Game of thrones nisam gledao tak da ne kapiram referencu.

LeBronovo vracanje u Cleveland je,za mene,preokrenulo moje shvatanje njega kao nba velikana. Tu je vec usao u legendu. A i doneo im je titulu na kraju.

 

Jbg, moze i direktan prevod: Svako ko mora za sebe da kaze da je kralj, nije pravi kralj. Upravo Lebronovo samoprozivanje za ''Kralja'' bez pokrica je malo bzvz za mnogo NBA fanova. 

Jel mozes stvarno da mi kazes zasto je tebi taj potez povratka u Klivlend top? Na stranu to osvajanje titule, meni licno je taj povratak bas bljaky jer se vraca u tim iz koga je realno pobegao da bi osvajao titule sa novim najboljim drugarima. A u taj stari klub se vraca ne zato sto prva ljubav zaborava nema, nego jer je taj tim u tom momentu mogao da mu ponudi da doda i 2 all stara. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroLaki said:

 

Jbg, moze i direktan prevod: Svako ko mora za sebe da kaze da je kralj, nije pravi kralj. Upravo Lebronovo samoprozivanje za ''Kralja'' bez pokrica je malo bzvz za mnogo NBA fanova. 

Jel mozes stvarno da mi kazes zasto je tebi taj potez povratka u Klivlend top? Na stranu to osvajanje titule, meni licno je taj povratak bas bljaky jer se vraca u tim iz koga je realno pobegao da bi osvajao titule sa novim najboljim drugarima. A u taj stari klub se vraca ne zato sto prva ljubav zaborava nema, nego jer je taj tim u tom momentu mogao da mu ponudi da doda i 2 all stara. 

Wow,nisam znao da je GoT ovako deep 😆

Povratak u Cleveland ti je otprilike nesto kao da je Jordan rekao '96 da ide u New York osvojiti titulu. Jel ti sad jasnije?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...