Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

14 minutes ago, Bojdo said:

U NBA-a, kako se računaju tri sekunde u reketu, moras sa obje noge biti poptuno unutar, ili ako ti je jedna noga van reketa, onda se ne računa?

 

10 minutes ago, realno *w said:

obe noge

Dovoljno je da ti je jedna noga unutra i to je 3 sekunde, naravno u slučaju da ne čuvaš igrača sa loptom ili ne čuvaš aktivno protivničnog igrača.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

 

Dovoljno je da ti je jedna noga unutra i to je 3 sekunde, naravno u slučaju da ne čuvaš igrača sa loptom ili ne čuvaš aktivno protivničnog igrača.

 

A kad kreće odbrojavanje igrača sa loptom?

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2020 at 4:27 AM, Manu said:

Mark Davis je stvarno poremecen lik

 

Utisak veceri svakako.

 

Uz to jos par takeova:

 

1) Dobar lik ovaj kandidat za COTY samo sto nije neki trener. Svaka cast za drzanje Adamsa nakon oba TO, gde po primarnoj akciji nije trebao uopste ni da pravi blok. Cak i Doc Rivers na tribinama je bio zapanjen ovakvom virtuoznoscu.

2) Miami igra najsexy kosarku u poslednjih ne znam koliko

3) Harden sisa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Majami jednu dobio sa dva razlike nakon gluposti sudije (bar mi se čini) i jednu nakon što je Milvoki vodio dve trećine utakmice. Ne kontam kako su ljudi sigurni šta će se desiti ovde 😄 Bukvalno može od 4:0 do 2:4

Edited by Nicklord
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nicklord said:

Majami jedni dobio sa dva razlike nakon gluposti sudije (bar mi se čini) i jednj nakon što je Milvoki vodio dve trećine prve utakmice. Ne kontam kako su ljudi sigurni šta će se desiti ovde 😄 Bukvalno može od 4:0 do 2:4

od sledecih potencijalnih 5 utakmica moraju da dobiju 4. isto to i toronto. pokazali su da mogu da igraju sa njima ravnopravno (mil, tor) ali da dobiju ovaj broj utakmica treba im ozbiljan preokret u igri na nivou denvera/mareja. ipak ono sto otvara laksu mogucnost preokreta u ovim uslovima je sto ne postoji domaci teren.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Jel neko zna kako mogu kupiti Arenu sport online da gledam? Znaci da li postoji neki paket na mesec dana ili tako nesto?

Hvala.

 

Klik tv, kupujes sms porukom za nedelju dana. Mozes da gledas preko aplikacije na mobu, isto preko mob app da castujes na tv (meni ta opcija nije radila), i da gledas preko sajta na racunaru.

 

Samo se pazi jer klik tv posle sedam dana automatski produzuje svoju uslugu, znaci kada budes hteo da prestanes da ih gledas posaljes stop na broj na kojem se aktivirao njihovu uslugu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Blokada Hardena me spustila na 40. mesto :classic_sad:

 

 Mene Milvoki resio da zakopa 😞   Bili su cak i dobri sinoc, ali Miami sta je sve pogadjao, nema ko nije odigrao iznad proseka i ispogadjao trojke, jes Jimmy bio skorerski nesto slabiji, ali je pokidao u odbrani. Ne deluje ovo dobro po Kee, Miami deluje preozbiljno i napaljeno. Dragic ovaj nivo nije imao jos od onih Finiks dana kad je bio u prvoj petorci lige rekao bih.

 

   HOU-OKC ocekivano ratnicka utakmica, na kraju ponovo slabiju elimination game Hardena pokrili vaskrsli Gordon (prozvali ga Nakamura i ja) , sjajni RoCo na obe strane i mora se priznati, prilicno dobar Russ -> odigrao je pametno i bez forsiranja. Velicanstvena partija Dorta, dosta dobar Sruder, solidan Shai ali nije bilo dovoljno - softy Gallinari je usrao sve. Bukvalno su za dlaku prosli. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 

 Mene Milvoki resio da zakopa 😞   

Vracam se ja borbi za titulu, jer je samo Trip ispred mene prognozirao prolazak Majamija i Bostona, ali stavio nerealne rezultate sa po 3:4.

 

Verujem da ce prelomne tacke biti LAL-LAC i Boston-Majami. Tu ce biti najteze za odabir.

Link to comment
Share on other sites

Ja objektivno gadjam 4-2 za Rakete (mada i navijam jako za njih), a prilicno navijacki 4-2 za Denver, uopste ne mislim da su nesto posebno losiji od Klipersa, a i Jokic ce imati dosta vise prostora kad nema Gobera.

 

Sinoc bas komicni poslednji minuti obe utakmice. Sta je Donovan crtao u ona poslednja 2 tajmauta mislim da nikom nije jasno, jos Adams imao otvoren put ka kosu al im nije palo na pamet da to uopste moze da bude opcija.

 

Heat je bolja ekipa od Bucksa, rekoh to pre serije, kazem i sad, Bucksi su prosek van Janisa, a njega je najlakse usporiti od superstar igraca (ne racunamo Hardena, on usporava sam sebe).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Odgledao snimak Bucksi-Heat. Koja ludnica na kraju, sudija zamalo da sjebe Majami. 

Za sta je on svirao faul Dragica, nevjerovatno.

 

Majami zajeban, sve zivo pokrivaju u odbrani. Ratnicka ekipa

 

Boston i Majami igraju najbolju odbranu. Filadelfija i Indijana bili nemoćni, a isto tako sad deluju Milvoki i Toronto. 

Čini se da ce tesko moći da nadju način da pobede bar jednu jer Boston i Majami lagano menjaju odbrane da ubiju protivnika. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...