Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, Miki28 said:

 

@Manu jesi ti pogrijesio za Klipane-Dalas pa ovih 4:0 ili jinxujes?🤔

 

Rekao sam vise puta, najgori moguci matchup za Dalas i zaista cu se prijatno iznenaditi bilo kojim rezultatom koji ne bude 4-0.

Izpizdeo sam potpuno nakon kradje protiv Blazersa koja je Dalas i definitivno poslala na Kliperse i instant prestao da gotivim PTB i Lilarda toliko da cu po prvi put u zivotu verovatno navijati za Lakerse u jednoj seriji.

Ne sumnjam da ce Luka imati par magicnim momenata ali ne moze tokom cele utakmice u kontinuitetu da igra protiv ovih pitova spolja i jednog sasvim solidnog rim protectera u vidu Zubca. Jedina sansa da se izvuce neka pobeda su suterska ludila Setha i THJ-a, gde u prvog jos i verujem, drugi i da da nesto zasrace 3x vise u odbrani posto ce morati da cuva Georgea/Kawhia. Sve u svemu, treba iskoristiti ovu seriju da se nauci sto vise i bude bolji, a sezona je svakako bila iznad mojih ocekivanja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Nisam ni ja gledao previse Pacerse al ono sto sam gledao bio sam skroz ok, nista spektakularno, ipak je Warren ukrao sou.

 

Svejedno, ocekujem da ovde Heat lagano prodje dalje jer su Pacersi bas osakaceni.

 

 

to je fora kod brogdona, nikada ne izgleda spektakularno a ucinak mu je vrhunski, jer mu je decision making nepogresiv. moram da ti bachim ritopek za izbor nicka, kada si vec opsednut naprednom statistikom. ne znam kakva mu je naprednjacka ali se golim okom vidi da na terenu uvek donosi dobre odluke. hail brogdon.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Ko ne voli Brogdona ne voli enbiejbasketbol.

 

ne voli košarku per se. sećam se da sam ovde pisao dok je indijana igrala neku rendom tekmu: lik razmišlja 2 poteza unapred, kao u šahu. bar mi tako kažu ljudi koji se razumeju u šah-šuh.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 said:

Svakako da ocekujem prolaz Klipana ali ne i metlu, uzece 1 ako ne i 2 zbog napada i Karlajla. Cak mislim prvu da dobijaju na neko opustanje Klipana ili tako nesto

 

Sve je to super, ali odgledao sam  sve tri medjusobne utakmice Dalasa i Klipersa i znam kako je to izgledalo. Ljudi bukvalno izmuce Luku u svakom posedu. Znaci na pocetku poseda bi to bio agresivni Beverli, a nakon toga Kawhi/PG. Kada bi ostajao protiv Zubca jako retko je uspevao da stigne do lakog suta na obrucu i sutirao je trojke za koje bi uspevao da napravi prostor, ali Luka jednostavno nije dobar suter za tri poena, a i ti sutevi su dolazili krajem napada gde bi vec izgubio dosta energije. Najbitnije stavke Dalasove igre su sut za 3 koji Klipersi najbolje brane u ligi i trazenje najpogodnijeg mismeca za Doncica, a protiv LAC mismec ne postoji. Jedina petorka koja je uspevala da bude u plusu protiv LAC je sa Powellom, odnosno kvalitetnim rim-runnerom, a sa njegovom povredom drugog takvog igraca nema.

Veliki problem je i sto Wright apsolutno ne lici na sebe u bubble-u, on je mogao da bude taj igrac koji bi mogao da odmori Luku na prenosu i u organizaciji, ali slaba vajda od toga.

 

Videcemo na kraju, ovo su sve moja ocekivanja. Dalas moze samo da ih prevazidje 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

 

to je fora kod brogdona, nikada ne izgleda spektakularno a ucinak mu je vrhunski, jer mu je decision making nepogresiv. moram da ti bachim ritopek za izbor nicka, kada si vec opsednut naprednom statistikom. ne znam kakva mu je naprednjacka ali se golim okom vidi da na terenu uvek donosi dobre odluke. hail brogdon.

 

4bq27e.jpg

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

i još nešto: mislim da se lillard shvata zdravo-za-gotovo. ovaj bubble burst je samo jedna stvar u prethodnih 5-6 godina. kada bi neki drugi heroji ovako odvalili 8 tekmi zaredom, bilo bi padanja u nesvest.

 

Meni je on zakucan u top10 igraca u ligi. Dokazani superstar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

U jbt ja tek sad vidim da ja jedini ocekujem laganu seriju za Denver. Bas ne vidim kako ovako osakacena Juta moze da im pravi probleme..

Jeste, bice ovo lagana serija za Denver. Odigrao bih i ja bar 4:1 da sam znao da ce Konli da propusta utakmice. Ko me ter'o da odigram ranije.

 

Vidim i da navijaci Jute malo negoduju zbog tog poteza...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Jeste, bice ovo lagana serija za Denver. Odigrao bih i ja bar 4:1 da sam znao da ce Konli da propusta utakmice. Ko me ter'o da odigram ranije.

 

Vidim i da navijaci Jute malo negoduju zbog tog poteza...

Vrvt bi vecina tako postupilo ali bas nezgodno u kom trenutku je otisao mada naravno da nije mogao birati. Izgubljen je za game 1 a vrvt i game 2 i to Denver mora iskoristiti.

Ne znam sta je sa Bartonom, koja je njegova povreda ili sta je vec u pitanju? To nisam ispratio

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Vrvt bi vecina tako postupilo ali bas nezgodno u kom trenutku je otisao mada naravno da nije mogao birati. Izgubljen je za game 1 a vrvt i game 2 i to Denver mora iskoristiti.

Ne znam sta je sa Bartonom, koja je njegova povreda ili sta je vec u pitanju? To nisam ispratio

Pa kazu da ga muci desno koleno i da nisu optimisticni da ce zaigrati ovu PO seriju, a nije i da je puno potreban, bolje da se spremi sto bolje za narednu rundu

 

Steta za njega, treba neki brz igrac sa klupe da unese intenzitet, pogotovo sto i Geri ne igra, malo su u problemu sa bekovima. Makar je tu Dzamal ako nista.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

i još nešto: mislim da se lillard shvata zdravo-za-gotovo. ovaj bubble burst je samo jedna stvar u prethodnih 5-6 godina. kada bi neki drugi heroji ovako odvalili 8 tekmi zaredom, bilo bi padanja u nesvest.

Zamisljam nekog igraca Seltiksa. Pa ne bi moglo da se zivi, emvipi, kradja, prvaci, aaaa.

2 hours ago, Miki28 said:

 

 

 

Jedan (1) vrhunski skorer — Stal Orfut.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...