Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Manu said:

 

Sa trece*

3 must watch utakmice danas u lepim terminima

Srecan Bozic onima koji slave danas

meni pre dve ako mislis na toronto koji je bez najboljeg igraca siakama i jos jednog startera gasola, svejedno mogla bi i ona da bude interesantna. lal-lac i bucks-76ers su zato pravi derbiji a mogle su biti i ostale utakmice vrlo zanimljive da ih nisu pokvarile povrede bitnih igraca.

ja licno najvise zalim sto se prekinulo tradicionalno gledanja poraza niksa na bozic  :classic_biggrin:

da se znalo pre pocetka sezone da ce dalas i majami da igraju ovako dobro stavili bi sigurno njih da igraju danas.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, riviera said:

meni pre dve ako mislis na toronto koji je bez najboljeg igraca siakama i jos jednog startera gasola, svejedno mogla bi i ona da bude interesantna. lal-lac i bucks-76ers su zato pravi derbiji a mogle su biti i ostale utakmice vrlo zanimljive da ih nisu pokvarile povrede bitnih igraca.

ja licno najvise zalim sto se prekinulo tradicionalno gledanja poraza niksa na bozic  :classic_biggrin:

da se znalo pre pocetka sezone da ce dalas i majami da igraju ovako dobro stavili bi sigurno njih da igraju danas.

 

Sta znam, meni je Toronto kod kuce uvek zanimljiv za gledanje, pogotovo kad igraju derbije poput danasnjeg. Siguran sam da ce biti dobra utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tatum ce ovim tempom kroz 3 godine da postavlja 30ppg na 24% iz igre
A imao je neke lude brojke u rookie sezoni ako se dobro secam. Mada postujem sto ne moze da se poredi broj izolacija koje se igraju za njega i za silosa Browna. Solidna tekma inace.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki pepe said:

Ima li najava za Smailagicev debi vcrs?

 

Tesko da ce se to desiti. Od visokih u GSW-u su aktivni Draymond, Pashcall, WCS, Chriss, Spellman... Vidim da Looney nece igrati veceras, ali svjeedno ne pravi to neku razliku u Smailagicevom statusu pored pobrojanih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...