Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Luchifer89 said:

Neće biti da je samo 3/4, od neke 2006te je mnml aktuelan.
Koliko se sećam , Riči je bio glavni protagonista i pionir istog, sa još par Viljalobosa, Dabfajera...

 

možda i ranije. ne sećam se kada sam ga slušao (tj pokušao) u onom govnetu od kante zvuka bašte sava centra i popizdeo i otišao. mislim da je bilo pre 2006e. na urban experienceu 2003e je bilo tragova minimala u setu ako ništa 

 

 

moja poenta je da je on jedan od istinskih pionira tehno kulture, čovek producira i vrti od 1990e ili ranije, ne mogu ga vezati za neki stil u produkciji kada traje 30 godina. i "spastik" je minimal na neki način, samo ne taj (:

Link to comment
Share on other sites

 
možda i ranije. ne sećam se kada sam ga slušao (tj pokušao) u onom govnetu od kante zvuka bašte sava centra i popizdeo i otišao. mislim da je bilo pre 2006e. na urban experienceu 2003e je bilo tragova minimala u setu ako ništa 
 
 
moja poenta je da je on jedan od istinskih pionira tehno kulture, čovek producira i vrti od 1990e ili ranije, ne mogu ga vezati za neki stil u produkciji kada traje 30 godina. i "spastik" je minimal na neki način, samo ne taj (:
Meni je Richie = mnml tekno.
Al polako se , kao što Nicklord reče, lonci i poklopci vraćaju u modu, pa ne čudi da svi idu back2theroots.
Link to comment
Share on other sites

Ko ono beše arahnofob na forumu....NBK?...  

 

 Daj bre ovaj je amater egzibicionista [emoji848]

 

Malopre sam imao sličnu situaciju kad je moj blesavi mačor savatao neku letilicu sličnih dimenzija (ne usuđujem se da TO nazovem insektom [emoji33]) i zezao se s njom na terasi s tendencijom da je unese u gajbu i pohvali se ulovom... ajme.gif

 

E, za takve situacije, plus kad ulovi guštera i donese ga da se pohvali i poigra s njim pred svima, služi - prazna kutija Plazme od 150gr. s jedne strane otvorena, sa druge zatvorena.

 

Ne zna se koliko sam (pogotovo onih malih slatkih providnih [emoji7]) guštera spasao tako (ako smem da se pohvalim, gušteri me ovde zovu Lizard Schindler [emoji12] spremaju i film o meni... default_coffee.gif )

 

Toliko vremena sam potrošio objašnjavajući mačoru da su gušteri dobri, da su naši ortaći, da je i Morrison lično znao njihovog kralja, ali... jbg. To divlje i besno. dry.png

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yi Sun Shin said:

Ko ono beše arahnofob na forumu....NBK?

 

 

Bilo bi ripcina da probam nesto slicno. Ja sam jedva prevazisao problem da uhvatim smrdibubu toalet papirom i bacim. I sad kad to radim, preznojim se sto puta. 

O bubasvabama da i ne pricam, sinoc sam video jednu u kupatilu i trebalo mi je 5 minuta da se oporavim od toga.:classic_mellow: Ovoliki pauk bi mi sasvim sigurno bio karta u jednom pravcu za neku ustanovu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fancy said:

 

 

Ja ostao sa pacicima od sinoc, patka sa njih 5 se nasla u mojoj ulici (ja sam na 2min lagane setnje od najstrozeg centra NS, kako i odakle se patka stvorila, stvarno ne mogu da zamislim). Dva lika u prolazu pokusali da ih uhvate dok su bili ispod kola, ja sisao dole i probao da im pomognem, kad ono patka nam pobegla i odletela (nisam se setio nekog pokrivaca za hvatanje nje), a ove stavili u kutiju,  ja kao rezident preuzeo pacice pa da vidim sta danas/sutra sa njima. Za sada su ok, menjam im vodu u kadici sto sam nasao i dajem neku opstu biljnu dijetu, ali vec nocas/ujutro cu morati da vidim sta i kako dalje, jbg ovo nije Engleska pa da imam broj da pozovem i resim stvar brzo (sva udruzenja za zastitu zivotinja u gradu se vrte oko pasa&macaka), a ona gradska sluzba za eutanaziju, thanks but no thanks. Na selu nemam sad nikog da ga iscimam oko ovog. Mislim da cu ih odneti na neko mirno mesto, bilo kanal/dunav i ostaviti, nema mi druge. 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Crni Marko... [emoji50]
Pun Internet majka-pataka koje svoju pačju dečurliju čuvaju, paze, vode kroz Sodomu i Gomoru... Gde baš ti da naletiš na budalu koja je odperjala sa švalerom i ostavila 5oro dece... :ajme:

Ček..


Setih se da ima i pesma o tome:





Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...