Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 
ja ti verujem. uključio si štit protiv padavina i kiša se samo odbijala o tebe i padala na susedne rejvere 
 
 
74d367a91a3bb03a29d07b9a12560407.jpg
Mogao sam i to,ali sam u tom trenutku iskoristio mogućnost pravovremenog pozicioniranja pre početka padavina

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:


Mogao sam i to,ali sam u tom trenutku iskoristio mogućnost pravovremenog pozicioniranja pre početka padavina

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

komsija 🙂

90% vremena sam provodio tu negdje, malo iznad. Govorim o vremenu na areni ... zadnjih godina sam. doduse, cesce ostajao na drumu na mainu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nije cudo, ovo je neka 2007/2008, blize ti je pa si zakacila kad se vrtelo besomucno... 

 

Ako zelis proper umetnost, probaj s ovim. Jedna od najboljih stvari u istoriji ljuCkog roda

 

 

Da li stvarno želiš da javno podelim šta sam slušala sa 11 godina...

 

Spoiler

 

 

Poslušaću ovo. 😌

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Da li stvarno želiš da javno podelim šta sam slušala sa 11 godina...

 

  Hide contents

 

 

Nemas cega da se stidis jerbo mi nije poznat ovaj bend:D

 

Ja sam sa 10-11 (kad je do mene dosao album prvi put) recimo pokusavao da odgonetnem o cemu kog krasnog repuju sindikalci u 'Zalasku treceg sunca'

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nemas cega da se stidis jerbo mi nije poznat ovaj bend:D

 

Ja sam sa 10-11 (kad je do mene dosao album prvi put) recimo pokusavao da odgonetnem o cemu kog krasnog repuju sindikalci u 'Zalasku treceg sunca'

 

Pa tipičan fangirling momenat kad su bendovi u pitanju, lepila postere, drugarice i ja skupljale sličice, birale koja smo devojka u grupi i koji lik nam se sviđa, bila i serija 😄 Malo pre te faze smo svi ovo prebacivali preko bluetootha ili skidali onim SMS-ovima što koštaju 300 dinara pa su nas roditelji ubijali od batina: 

 

 

 

 

 

Imala sam i Tokio hotel fazu, ali BS je od mene bio miljama daleko. Za njih sam čula baš kasnije kad su dečaci odmakli od Ane Mašulović i ekipe i prešli na, kako su oni nazvali, ozbiljan rep. Dragi Bravo momenti generacija iz druge polovine 90ih 😄 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

The Boss

 

Sad me podseti na trenutak ponosa pre neki dan...

Ulazim u kuću s posla i čujem buku iz kupatila, mali se tušira posle treninga, odšrafio Thunder Road - Born To Run - Badlands i zatim izlazi i dere se kroz hodnik Adam raised a Cain YEEEEAAAAA!!!! 

 

Parenting done good. :default_coffee:

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

ne kapiram famu oko njega

 

Ne gledam na njega kao na konstantu. Born To Run i Darkness At The Edge... su remek dela.  Sve samo ne konformizam.

River i Born In The USA, slušljvi, ovaj drugi više za žurke...  posle mi se ugasio po muzičkom značaju.

 

Takođe ne treba zaboraviti da je koautor Because The Night....

 

S druge strane, u histeričnoj kakofoniji svavkodnevnih Folk-Rap-Trap sranja kojima su tinejdžeri agresivno okruženi, rasprava o Springstinu kao Bezveznjaku gubi se u besmislu večnosti...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2023 at 10:58 AM, Luchifer89 said:

74d367a91a3bb03a29d07b9a12560407.jpg
Mogao sam i to,ali sam u tom trenutku iskoristio mogućnost pravovremenog pozicioniranja pre početka padavina

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

 

 

Bio, pokisao 😄 

 

Čak sam otišao u stan, pošto sam bio na keju blizu, presvukao se i vratio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...