Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

8 hours ago, đubrivo. said:

6eWNpO7.jpg

 

 

 

 

1500e za 6 meseci korišćenja kriptovanog telefona sa skaj aplikacijom. To je cena kod nas. Ovo što su izjavili da su otključali 44 telefona je laž. Verovatno su ušli u nekoliko jer su im sami otključali. Nema šanse da se dekodira a korisnik kada uzima telefon dobija 2 šifre, sa jednom se normalno loguje a sa drugom automatski brikuje telefon i prži sve podatke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

Bolje da stvarno jede detinje res meso nego

 

nije tebratore. jesti ljudsko meso je kaznjivo zakonom

 

a koliko sam uspeo da procitam na brzaka, ne uci ona sina da bude gender neutral, vec mu dozvoljava da nosi ono sto on zeli da nosi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...

npr, u vrticu koji je pohadjalo moje dete, bio je klinac koji je od 3. / 4. godine voleo da se oblaci u princezu i igra sa barbikama

majka mu je poreklom iz republike srpske, otac iz crne gore, ono, totalni patrijarhalni strejtasi inace. fala bogu, dovoljno otvoreni da puste dete da radi sta mu se radi dokle god to ne ugrozava druge

 

hocu da kazem, dajem glavu da ga ta porodica nije edukovala sta je gender neutral

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, đubrivo. said:

 

 

a koliko sam uspeo da procitam na brzaka, ne uci ona sina da bude gender neutral, vec mu dozvoljava da nosi ono sto on zeli da nosi

 

Nemam pojma pausalno sam izvalio post na osnovu nekog naslova sto sam video -Megan Fox teaching her son to be gender neutral- 

I to mi se urezalo u pamcenje nisam citao text, verovatno su izvukli iz konteksta, cak nisam ni izrazio misljenje o tome, vise glupa fora 😄

 

Izvinjavam se gospodji Megan Fox ako ikada odluci da poseti Beograd stojim joj na usluzi i njoj i njenom sinu sto voli 'aljine. 

 

Edited by Tamburinjo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Nemam pojma pausanlo sam izvalio post na osnovu nekog naslova sto sam video -Megan Fox teaching her son to be gender neutral- 

I to mi se urezalo u pamcenje nisam citao text cak nisam ni izrazio misljenje o tome, vise glupa fora 😄

 

Izvinjavam se gospodji Megan Fox ako ikada odluci da poseti Beograd stojim joj na usluzi i njoj i njenom sinu sto voli 'aljine. 

 

 

tenor.gif?itemid=20253800

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pustiti dete da se igra i oblači kako hoće dokle god ne ugrožava edit: sebe i druge i učiti ga da poštuje druge u njihovim izborima - rešpekat.

 

Ciljano učiti dete da bude rodno neutralno - nju ejdž sranje -  manipulacija detetom - za socijalnu službu.

Edited by Barkley#34
Dodatak
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...