Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

42 minutes ago, uvrnuto said:

Kada slušate podkaste? Šta radite dok slušate? Je l' samo slušate ili vam je usputno dok radite nešto? 
Mogao sam pitati tamo na temi za Sportske komentatore, podkaste, itd. Ali mislim na generalno sve, pa reko' ajde u kafanu malo.

Dok idem na posao, šetam kera, trčim,  perem sudove kada poranim, kada usisavam. Uglavnom kada sam sam.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uvrnuto said:

Kada slušate podkaste? Šta radite dok slušate? Je l' samo slušate ili vam je usputno dok radite nešto? 
Mogao sam pitati tamo na temi za Sportske komentatore, podkaste, itd. Ali mislim na generalno sve, pa reko' ajde u kafanu malo.

 

skoro ekskluzivno pred spavanje: legnem, stavim sluške i cepam dok ne zaspim. kao da mi neko čita priču za laku noć :lol_2:

 

jedino što dosta puta ne odslušam do kraja a u 2/3 slučajeva se ne vratim da dovršim

Link to comment
Share on other sites

Ja uglavnom do sad nisam slušao podkaste jer sam imao neke prioritete u iskorišćavanju slobodnog vremena i jednostavno nisam imao vremena i za njih. Međutim, videh u firmi da neki slušaju i rade i pokušao sam, ali mi je prosto nemoguće. A i generalno sam stekao utisak da ljudi slušaju dok rade nešto konkretno, pa sam bio u fazonu kako jebote.

Ali dobro, vi svi slušate u "neobavezno" vreme tako da sam ja ipak možda stekao loš utisak.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marko said:

spacer.png

 

Sve ove plaze oko Coffs Harbour su raj na zemlji, bas je prelijepo. Ima jedno sat voznje pored mora, ne znas gdje je ljepse. Citav taj put uz plazu preko Byron Bay, do Gold Coast je prelijep, definitivno vrijedi posjetiti, ako bude iko u prilici.

Link to comment
Share on other sites

Ispratio sam otprilike polovinu Agelast epizoda, najbolje su one sa muzičarima jer mi je najzanimljivija tematika - Prti, Oliver, Kojot, Repetitor, zanimljiva je i ova poslednja sa Lokom i pravnikom, sa više aspekata ali da ne otvaram sad tu pandorinu kutiju. Dobra bi bila i sa Bilanovićem jer je lik prelud, da Galeb nije previše kenjao kao da je on gost, a to mu je i generalno mana. Da, sa Dojčinovićem je bila ok, mada on ima neki uspavljujuć i smarački glas. Meni dobra bila i sa Ognjenom Glavonićem.

 

Ja slušam samo par podcasta o basketu i to je to, uglavnom u kolima ili dok radim nešto drugo npr kenjam po forumu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me , koliko je Golub ukenjao Bilanovicevu epizodu, mislim da je nakon toga ili nakon Djurickove epizode ukapirao, jer su ga ljudi spamovali komentarima da smanji gas. Bukvalno se ponasao kao onaj tip iz drustva koji kad neko krene da prica neku pricu: Da da, ali DA ZNAS STA SE MENI TEK DESILO BRATE!

Zanimljivo je videti kako ce se razvijati njegov podkast, jer u nekom momentu ce iscrpeti njegove licne prijatelje iz kruga dvojke, morace da uplovi jace u druge teme i druge ljude, sto je polako i poceo da cini, npr sa onom profesorkom antropologije. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroLaki said:

@Chaos Is Me , koliko je Golub ukenjao Bilanovicevu epizodu, mislim da je nakon toga ili nakon Djurickove epizode ukapirao, jer su ga ljudi spamovali komentarima da smanji gas. Bukvalno se ponasao kao onaj tip iz drustva koji kad neko krene da prica neku pricu: Da da, ali DA ZNAS STA SE MENI TEK DESILO BRATE!

Zanimljivo je videti kako ce se razvijati njegov podkast, jer u nekom momentu ce iscrpeti njegove licne prijatelje iz kruga dvojke, morace da uplovi jace u druge teme i druge ljude, sto je polako i poceo da cini, npr sa onom profesorkom antropologije. 

 

bili buđola je baron, osim što je dileja. po meni ga je galeb i iskulirao. jebiga ono je materijal za infosrbin i ostale emisije na rubu teorije zavere, ne za relativno ozbiljnu diskusiju

 

ja bih završio ozbiljan razgovor ako ne i razgovor na 5om minutu i njegovoj verziji pada sa valjda 7og sprata od kojeg se oporavio par meseci kasnije

 

posle ga je još kulirao sa onim čitanjem njegovih somnabulnih mejlova ili čega već

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, đubrivo. said:

 

bili buđola je baron, osim što je dileja. po meni ga je galeb i iskulirao. jebiga ono je materijal za infosrbin i ostale emisije na rubu teorije zavere, ne za relativno ozbiljnu diskusiju

 

ja bih završio ozbiljan razgovor ako ne i razgovor na 5om minutu i njegovoj verziji pada sa valjda 7og sprata od kojeg se oporavio par meseci kasnije

 

posle ga je još kulirao sa onim čitanjem njegovih somnabulnih mejlova ili čega već

 

To si u pravu da je Bilanovic rather strange tip gosta za njegov podkast, ali kad ga je vec zvao, mogao je da pusti da isprica sta ima, makar sve bilo baronija. 

Ja nisam ni odgledao to do kraja, hteo sam da cujem ono kad je isao da se drogira ali ga je Galeb tu non stop seckao sa onim sto je on radio reportazu, tako da sam tu i batalio. 

Generalno, Galeb ima tu zelju da ispriča svoju priču, da bude ''čujen'', pa s obzirom da je gostovao kod klinaca u Klinici i u Pojačalu, vrv će sad smanjiti doživljaj.

 

Juče sam iz trećeg puta odslušao poslednju epizodu sa Lokom i advokatom, baš je ljakse Loka, tu ga kao nešto proziva: Al si se nabiflao... Pa ti si drug sa Nikolom itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma pustio ga je galeb i previše. a komentari na yt su od likova koji su navikli na te infosrbini narative

 

ja sam ga odslušao jer na neki način, tj posredno znam o liku iz realnog života, zapravo mladosti pre te njegove cele priče koju redovno prosipa. pa mi je bilo zanimljivo da li će se prilagoditi drugačijem tipu komunikacije. prilagodio se donekle bili ali je u fazonu da je on doajen tih priča na mas-medijima, taman mu je ostalo od marića

 

nebitno, bilo je stravinsky epizoda kod galeba. pisali smo već ovde, meni je vikler bio vrh ali i likovi koji su mi inače totalno van fokusa i interesovanja, kao oliver nektarijević. tijana t, una i dojčinović su bili super. čak i cane na neki svoj uvrnut način.

Link to comment
Share on other sites

sa Kesićem se Labud rastopio kada je razgovor stigao do zlatnih dana StudiaB...i opet bilo simpa...donekle.

meni je najdraže tankiranje Olivera koji je očigledno mislio da gostuje na radiu...jedno šesnajst tajm-auta su imali i nakon svakog je morao da ga podseti gde su i šta rade.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E, super što ste se raspisali. Upravo zbog njegovog podkasta sam i postavio pitanje. Jer ima zanimljivih gostiju i voleo bih da čujem, pa sam zato i krenuo da slušam. 

Počeo sam sa dvojcem iz Marka žvaka, pa o tom-potom. 

 

Ja volim MŽ i uvek sam se pitao kako dolaze do materijala, hteo sam da čujem malo više o tom vidu novinarstva, kako su oni počeli i šta su radili, tako da sam prilično zadovoljan šta sam dobio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Juče sam iz trećeg puta odslušao poslednju epizodu sa Lokom i advokatom, baš je ljakse Loka, tu ga kao nešto proziva: Al si se nabiflao... Pa ti si drug sa Nikolom itd...

 

Ušao da vidim o čemu se radi, shvatio da me izuzetno ne zanima tema, ali me komentari odveli na gostovanje Repetitora i priču o fajtu sa Artan Lilijem. Oplakah :classic_laugh:

 

Inače jedino sam sa Prtijem odgledao ceo podkast (vrhčina), mada ja i generalno retko gledam cele podkaste, više neke kratke isečke.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Princeton said:

 

Sve ove plaze oko Coffs Harbour su raj na zemlji, bas je prelijepo. Ima jedno sat voznje pored mora, ne znas gdje je ljepse. Citav taj put uz plazu preko Byron Bay, do Gold Coast je prelijep, definitivno vrijedi posjetiti, ako bude iko u prilici.

 

Yep, pričali su mi naširoko oni što su bili/žive tamo. Uglavnom su išli autom naravno, a jedan lik iz Sydneya mi pričao kako se svojim Harleyem vozao tuda (i svuda, išao je i do Melbournea, Canberre, Adelaidea, Newcastlea i GC-a naravno, a planira neki epic ride do Pertha). Ferry transport bi meni bio san za sve te destinacije, mnogo bolja varijanta od kopnenih putešestvija. Valjda ću biti u prilici da odem do Australije, do sada sam imao samo neke polušanse. Za par god možda... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...