Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Miroljuba Petrovića sam prvi put u životu video kao gosta u toj emisiji kod Mišaka. Od tada je čovek kod mene izgubio svaki kredibilitet. Mišak naravno, Petrović je van konkurencije. 

 

Ma bude povremeno zanimljivih emisija. Pustim i odslusam npr. dok cistim kamin na pelet, to uglavnom bude najdosasnijih sat vremena u mesecu, pa prekratim vreme.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Miroljuba Petrovića sam prvi put u životu video kao gosta u toj emisiji kod Mišaka. Od tada je čovek kod mene izgubio svaki kredibilitet. Mišak naravno, Petrović je van konkurencije. 

 

Miroljub je 2008. godine (ne drži me za reč) pretio Holandjanima da će da ruši brane, on i četnička emigracija ukoliko se ne Ratko i Radovan ne puste iz haškoga kazamata...  sećam se njega kako stoji " na nekom brdu" pokazuje vetrenjače i brane, priča kako je na toliko i toliko mesta postavljen eksploziv  svašta nešto što normalnim ljudima zvuči kao Aleh Ekber Donaldu Trampu, Holandjani pisali nama dizali frku i panuku da stbi oće da poplave pola holandije i tražili da se izgredik osudi i skloni sa slobode...


Godina je 2020, premanuli pola Februara... Miroljub i dalje objašnjava  carstvo Dušanovo...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Miroljub je 2008. godine (ne drži me za reč) pretio Holandjanima da će da ruši brane, on i četnička emigracija ukoliko se ne Ratko i Radovan ne puste iz haškoga kazamata...  sećam se njega kako stoji " na nekom brdu" pokazuje vetrenjače i brane, priča kako je na toliko i toliko mesta postavljen eksploziv  svašta nešto što normalnim ljudima zvuči kao Aleh Ekber Donaldu Trampu, Holandjani pisali nama dizali frku i panuku da stbi oće da poplave pola holandije i tražili da se izgredik osudi i skloni sa slobode...


Godina je 2020, premanuli pola Februara... Miroljub i dalje objašnjava  carstvo Dušanovo...

 

Kod nas moze da prica ko sta 'oce, kod nas je sloboda i demokratija, gledaj kakva represija vlada u Holandiji, to sve tiranski rezimi 🙂

Edited by Laki21 koji lebdi
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu. Zanimljivo za pogledati/poslušati, mada mnogo jači utisak ostavlja ono Fravor-ovo gostovanje kod Joe Rogana. I Bob Lazar je pričao o ovim stvarima kod Rogana u jednoj drugoj emisiji...mada, kako sam ja skontao, taj Lazar se smatra ludakom čak i unutar pro UFO krugova. 

 

U međuvremenu, snimljen megalodon.  :classic_biggrin:

 

 

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Šalu na stranu. Zanimljivo za pogledati/poslušati, mada mnogo jači utisak ostavlja ono Fravor-ovo gostovanje kod Joe Rogana. I Bob Lazar je pričao o ovim stvarima kod Rogana u jednoj drugoj emisiji...mada, kako sam ja skontao, taj Lazar se smatra ludakom čak i unutar pro UFO krugova. 

 

Jedno je sta prica tamo neki opskurni lik koji tvrdi da je radio u nekom top sikret prostrojenju, a sasvim drugo ovakva beleska koja ukljucuje imena poput navedenih, ciji se bekgraund i pozicije znaju vrlo dobro (a cuo si ako si pogledao ko su Thomas Wilson i Eric Davis). Ukoliko se definitivno potvrdi autenticnost iste (rekao bih da ce se to vrlo brzo dogoditi) to je prvorazredna senzacija. Sam Giuliano ovde tvrdi da je obavio check i da dokument jeste autentican, a on svakako nije indijanac.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nebitan je Misak. Vazni su gosti, tema i informacije.

 

Od Mišakovih emisija mi je najdraža ona sa Sašom Markovićem, koji je nažalost ubrzo nakon nje ubijen.

 

 

Od gostiju koji se ponavljaju, ne propuštam Đulijanova gostovanja, i naravno gospodina Stjepana Gjurineka.

 

 

Bio sam na dosta Mišakovih predavanja i mogu reći da je uživo još magnetičniji nego na tv, mogao bih ga slušati satima. Sem kad priča o dosadnom transhumaniznu :yawn2:

Edited by Whitnail
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...