Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

može ovde jedno pivo.

I da pokrenem jednu pravu srpsku temu.
Jeste nekad delili internet ka drugoj kući? Između stare i nove kuće između kojih bih da "razvučem" internet postoji jedna, komšijina. Znači na 50m razdaljine su, da kažemo. 
U toj staroj nam s vremena na vreme zatreba internet, čisto za surfovanje, yt i slično, a ne bismo da se vezujemo ugovorom ili da plaćamo mesečno.
Čitao sam malo po drugim forumima, ali uglavnom krenu da se svađaju, pa se pogubim šta valja šta ne. A i relativno su stare teme, pa kontam ne prate trenutnu opremu. 
Da li neko ima iskustava, zna koja je oprema dobra i dovoljna i tako neke informacije. Vidim da uglavnom trebaju 2 antene i ruter u toj drugoj kući. A vidim da postoje i neki ruteri sa ugrađenim antenama i tako, pa ako neko bolje zna... slobodno. 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uvrnuto said:

može ovde jedno pivo.

I da pokrenem jednu pravu srpsku temu.
Jeste nekad delili internet ka drugoj kući? Između stare i nove kuće između kojih bih da "razvučem" internet postoji jedna, komšijina. Znači na 50m razdaljine su, da kažemo. 
U toj staroj nam s vremena na vreme zatreba internet, čisto za surfovanje, yt i slično, a ne bismo da se vezujemo ugovorom ili da plaćamo mesečno.
Čitao sam malo po drugim forumima, ali uglavnom krenu da se svađaju, pa se pogubim šta valja šta ne. A i relativno su stare teme, pa kontam ne prate trenutnu opremu. 
Da li neko ima iskustava, zna koja je oprema dobra i dovoljna i tako neke informacije. Vidim da uglavnom trebaju 2 antene i ruter u toj drugoj kući. A vidim da postoje i neki ruteri sa ugrađenim antenama i tako, pa ako neko bolje zna... slobodno. 🙂

Trebace ti malo kvalitetniji ruteri od tih koje imas i antene sa usmerene antene sa sto vecim pojacanjem u db.

 

spacer.png

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites



može ovde jedno pivo.
...
Da li neko ima iskustava, zna koja je oprema dobra i dovoljna i tako neke informacije. Vidim da uglavnom trebaju 2 antene i ruter u toj drugoj kući. A vidim da postoje i neki ruteri sa ugrađenim antenama i tako, pa ako neko bolje zna... slobodno. [emoji846]


Kabl je keva i cenim da je ne samo kvalitetnije nego i puno jeftinije rešenje.
Sahraniš ga u zemlju u bužiru i bog da te vidi.

Daj nacrt da isprojektujemo putanju [emoji16]


Sent from my SM-N950F using...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni Bombarder said:

Jel bio neko nekad na koncertu Coldplaya? (cenim da je @Nicklord morao biti) 
Izlazi im uskoro novi album,pa ce i turneja. Razmisljam da skoknem do Beca..verujem da ce tamo biti najblizi. 
 

 

Nisam ja 😄 Bilo je nekoliko ljudi koje znam i svi su oduševljeni bili.

 

Ono što znam sigurno je da moraš da se pripremiš da početak prodaje karata i da budeš spreman da ne uspeš da uhvatiš nijednu u tih 10 minuta pre nego što se rasproda

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nicklord said:

Nisam ja 😄 Bilo je nekoliko ljudi koje znam i svi su oduševljeni bili.

 

Ono što znam sigurno je da moraš da se pripremiš da početak prodaje karata i da budeš spreman da ne uspeš da uhvatiš nijednu u tih 10 minuta pre nego što se rasproda

 

Uhh...nije valjda bas tako?
10.minuta? :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

kOLWuiq.png

49 minutes ago, gggggggg said:

za unija

 

 

 

dal da pitam što za mene ili najpre da poslusam 

 

Edit 

ako već slušam trens, radije bih nešto starije, prva polovina 90ih ili acid trance polovinom. ovo me puno podseća na gou a to ne volim 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Crni Bombarder said:

Jel bio neko nekad na koncertu Coldplaya? (cenim da je @Nicklord morao biti) 
Izlazi im uskoro novi album,pa ce i turneja. Razmisljam da skoknem do Beca..verujem da ce tamo biti najblizi. 
 

 

 

 

Sestra je bila u Varsavi na stadionu. Haos.

 

I da, karte moras kupiti u prvih par minuta prodaje sto kaze Nick.

Edited by Sprivel
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...