Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Znate u cemu je problem, sto smo kao drustvo dozvolili toliko nekih stvari da sam 1/1 poverovao da je stvarno neko gostovao na nacionalnoj televiziji sa ovakvim naslovom. Naravno, morao sam da idem da poslusam numeru kRao sam je. 😄

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroUrban said:

Znate u cemu je problem, sto smo kao drustvo dozvolili toliko nekih stvari da sam 1/1 poverovao da je stvarno neko gostovao na nacionalnoj televiziji sa ovakvim naslovom. Naravno, morao sam da idem da poslusam numeru kRao sam je. 😄

 

karati =  Grditi, kuditi,....

On je nju nešto grdio  jel te...  nije sigurno uplatio čartet i otišao na egzotičnu destinaciju, pa platio termin na RTS-u da nam svima to saopšti...  kod Šarenog u Šarenici.


edit:

medjutim on je koyote i tgovac belim robljem (krao sam je)

 

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Prvo mi, Sonika, ljubi beton. Sad na kolima ne mogu zadnja stakla da zatvorim... U medjuvremenu me Marina, kao ne ignorise, ignorise, IGNORISE!

"Anyway"

Who ever you are, whatever they call you, Buddy... there is no love from me - you SKUNK!

Spoiler

 



PS. Knipex friendly post, BTW. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za Poslednju sansu na Tasmajdanu dali oglas da firma koja konkurise za zakup mora da ima 50 zaposlenih i obrt kapitala od 150 miliona dinara... a Avala film kupio neki taksista, a secerane kupio lik za dinar, pola preduzeca kupile lazne firme sa 3 meseca postojanja... i kazu nije namesteno sve po propisu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Za Poslednju sansu na Tasmajdanu dali oglas da firma koja konkurise za zakup mora da ima 50 zaposlenih i obrt kapitala od 150 miliona dinara... a Avala film kupio neki taksista, a secerane kupio lik za dinar, pola preduzeca kupile lazne firme sa 3 meseca postojanja... i kazu nije namesteno sve po propisu. 

Bolje da je sruse - nece se manje obrukati.:tired:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

Za Poslednju sansu na Tasmajdanu dali oglas da firma koja konkurise za zakup mora da ima 50 zaposlenih i obrt kapitala od 150 miliona dinara... a Avala film kupio neki taksista, a secerane kupio lik za dinar, pola preduzeca kupile lazne firme sa 3 meseca postojanja... i kazu nije namesteno sve po propisu. 

 

Čaršija već "zna" da je kupac Peconi...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Luchifer89 said:

Jedino da je sav materijal podelio u 2 sezone...
Posle emitovanja prve, niko lud ne bi pristao na intervju. Koliko sam čitao, bilo je tu i tužbi

 

bilo bi dovoljno budala da ne skontaju da se radi o 'pranku', pogotovo ako se dobro zamaskira.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uncletima said:
  Hide contents

Prvo mi, Sonika, ljubi beton. Sad na kolima ne mogu zadnja stakla da zatvorim... U medjuvremenu me Marina, kao ne ignorise, ignorise, IGNORISE!

"Anyway"

Who ever you are, whatever they call you, Buddy... there is no love from me - you SKUNK!

  Reveal hidden contents

 



 

 

Svi mi imamo neke svoje Marine, Tanje ...

 

I tako Anni :

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...