Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Uhh...nije valjda bas tako?
10.minuta? :classic_blink:

Ne znam tačno vremenski ali nije više od sat sigurno 😄 Plus mislim da je bolje da ideš negde drugde. Najjeftinije karte za ovo su bile fazon 100€. Bio najskuplji koncert na celoj turneji i to onako lagano.

image.thumb.png.89aba80ebc2e08dc9449b321609fd84e.png

 

Sad sam skoro sa drugarom pokušavao za njega za SOAD u Budimpešti i jedva uzesmo jednu kartu na kraju. Ja bio pola sata u queue i kad sam stigao na red nije bilo više ničega pa sam morao da se trkam sa ljudima nakon što se slobodi mesto za fan pit jer neko nije platio svoju kartu u 20 minuta 😄 I uspeo posle nekog vremena a drugar još bio u redu sve to vreme

Edited by Nicklord
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

poteralo me sranje neko jutros, pa da se prokenjam ovde

kod nas se zapatila neka neodgovornost i strah od donošenja odluka...  nekako smo brate mili kilavi i i nikakvi... stra' nas uspeha i para i samostalnosti pa bi smo stalno da se krijemo u krdu.

Bojimo se (srbi) da donesemo odluke neke ozbiljnije, teške i da presečemo neke stvari pa tapkamo u mestu... pa smo zato tu gde jesmo... 


gledam ljude iz mog najbližeg okruženja, porodicu i prijatelje...   to je neki strah i neka čaura da me polako ali sigurno teskoba  steže.  nekako smo navikli i u krv nam ušlo da budemo jadni, bednni i od nečije milostinje ili dobre volje zavisni...  gledam ljude jebo te zadovoljavaju se sitnicama nekim, tipa plata 30k dinara (250 eura) i radno vreme 10 sati... al bar je plata redovna...  ne znam, baš sam u nekom teškom downu i mislim da je polako vreme da se unovče žetoni i da se iz ove enrgetske crne rupe polako krene ka bratskoj nam Africi...    previše smo postali neka zombi nacija i nekako nema života i energije... samo senke, čemer i žuč...  živog čoveka ne možeš naći ni preko oglasa...  baš onako loše neko vreme i loši neki ljudi se zapatili na ovim prostorima... baš loše je kad ja večiti optimista napišem ovakvu gomilu nebuloza i isprosipam žuč metodom djuture...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

jeeee bas

posebno je psidza bila drug-free zone 😄

 

taj trens je uvek bila scena neviđenih krajnosti.

ja nisam voleo taj zvuk ali sam znao neku ekipu vegana before it was kool koji su pohodili te full on goa događaje a bili su u fazonu totale zdrav život i sve

 

e sad, na tu scenu su masovno upali navijači neke 97/8, pa je onda bilo i puno tih ekstrema đuskam na ko zna čemu, vežbam da menjam brzine u svojim kolima :lol_2:

 

mada jesu trenseri uvek bili ono, sekta za sebe koja voli opijate više od drugih :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

taj trens je uvek bila scena neviđenih krajnosti.

ja nisam voleo taj zvuk ali sam znao neku ekipu vegana before it was kool koji su pohodili te full on goa događaje a bili su u fazonu totale zdrav život i sve

 

e sad, na tu scenu su masovno upali navijači neke 97/8, pa je onda bilo i puno tih ekstrema đuskam na ko zna čemu, vežbam da menjam brzine u svojim kolima :lol_2:

 

mada jesu trenseri uvek bili ono, sekta za sebe koja voli opijate više od drugih :lol_2:

izvorni goa i jeste u tom nekom fazonu priroda, zdrav zivot i sl

 

medjutim kolega je spomenuo psidzu u srbiji, negde kraj proslog i pocetak ovog veka

to je bila takva drogoska sekta da je tesko i opisati

plus sve bilo jeftino i dostupacno, bombona skoro pa jeftinija od piva

Edited by Swift Pancakez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

izvorni goa i jeste u tom nekom fazonu priroda, zdrav zivot i sl
 
medjutim kolega je spomenuo psidzu u srbiji, negde kraj proslog i pocetak ovog veka
to je bila takva drogoska sekta da je tesko i opisati
plus sve bilo jeftino i dostupacno, bombona skoro pa jeftinija od piva
vopi u kafiću bilo 30 a zarubicin kser bio 50 kinti ako uzimaš 10 + komada, za soma dobiješ pun celofan od pljuga.

nije se samo skoljicalo zubićima vikendom na žurkama nego svakodnevno jer najveći strah je bio da ne ubajate [emoji23]
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

na ovoj levoj slici, metla bez drške se odselila po Amerikama, ostali su pomrli, a Minja i Branko kocka su AV botovi i ne razlikuju se grama od ovih sa desne slike tako da ono...  to smo jebeno mi, narod koji živi na ovim prostorima, samo što je za vreme socijalizma bilo države i pravila, pa Minja i Branko nisu bili botoi najgori kao što su danas postali.

@Manoly

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

metla bez drske nije iz perioda socijalizam nego survivor

 

sto se branka tice, moje dete ga gotivi, islo u pozoristance puz onoliko i uvek izadje srecna. branko je bio drkadzija i kada sam ja bio mali. to sto je na sisi vucica je meni najmanji problem, nije kao da idde po emisijama i botuje, niti je ikoga realno briga za branka (tj nije FREAKIN MIKI MANOJLOVIC)

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Promasio si ceo fudbal Manojlo.

Nije to socijalizam vs kapitalizam,vec zdravo vs bolesno drustvo. Uostalom - mi kapitalizam nikad nismo ni implementirali.

 

za mene je to više - bolesno društvo vs društvo u stanju raspadanja (jer je rip)

 

ne pijem tu priču o "socijaliymu" (jer to nije ni bio) kao o nekim dobrim vremenima. dobra su samo yato što nam je sada jako jako loše

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

metla bez drske nije iz perioda socijalizam nego survivor

 

sto se branka tice, moje dete ga gotivi, islo u pozoristance puz onoliko i uvek izadje srecna. branko je bio drkadzija i kada sam ja bio mali. to sto je na sisi vucica je meni najmanji problem, nije kao da idde po emisijama i botuje, niti je ikoga realno briga za branka (tj nije FREAKIN MIKI MANOJLOVIC)

 

ma sve pet i to...  nego to ti jedna od onih stvari tipa Bodiroga...  kao mali si se sekao na njih i bio u fazonu bravo mange 3elegendo doktore care....  i onda tropa jbga.

taj neki fazon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...