Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 4/2/2024 at 12:43 PM, Göbekli Tepe said:

 

 

Pa koje je to mater ne bi poželela za nevestu za svog sina :classic_biggrin:

 

od mnostva gadnih stvari na ovom snimku ipak mi je najgadniji ovaj stalak za mikrofon u obliku zlatne kobre optocene draguljima :cigar:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, woolgatherer said:

 

od mnostva gadnih stvari na ovom snimku ipak mi je najgadniji ovaj stalak za mikrofon u obliku zlatne kobre optocene draguljima :cigar:

 

Meni nije jasno kako je ona mislila da nastupa na Evroviziji kao predstavnik Srbije kada ovako "deli narod"? 

 

Ne moze svako da bude kao Mirotic... :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Meni nije jasno kako je ona mislila da nastupa na Evroviziji kao predstavnik Srbije kada ovako "deli narod"? 

 

Ne moze svako da bude kao Mirotic... :default_coffee:

Ne bi pevala "Crno i zlatno" na Evroviziji.... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Posetila sam Cat Cafe na Vračaru :classic_love: Imaju 6 maca i vrlo jasna pravila - unapred rezervišete termin, nema gužve, ne vičete i ne gnjavite mace dok odmaraju, naravno možete ih maziti. Na ulazu se dezinfikujete i dobijete kako se koja maca zove, šta vole, šta ne vole itd. 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Cene pića su ok, ono što plaćate je mačkarina - iznos koji ide za brigu o macama i iznosi 800 rsd/1h po osobi. Malo je jača cena ali mi iskreno nije bilo žao. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Svojevremeno sam, kad sam poceo sa barabom da se upoznajem, podigao ogradu. Namerno sam uvukao 20 cm na svoju stetu, nadajuci se, da ce to i komsiluk da ispostuje... I, sad, da bih spasio kokoske istih komsija, koji su kultivisali bukvalno do ivice zice ( da sam je postavio na verandi, nekih 25, 30 metara dalje, iliti po' Marakane - i tu bi zaorali... ) moram da pletem donji deo, jer su plugom izguzvali sve....

Pa, majku mu, samo jos jedno da samlatim i bice:
 


PS. Za neupucene, timO je, inace, po vokaciji pacifista!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...