Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Najgora manifestacija nasvijet. 

 

jedna od stvari na koje sam ponosan u svom averidžara životu, je što nikada nisam išao na birfest, čak ni kao omladinac.

nije da je bila teška odluka: gomila bendova koji me ne interesuju feat milioni ljudi koji se vrte i bauljaju u krug feat ispijanje piva sa nedovoljnim brojem ionako odvratnih toitoija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jes', bolje je bilo na Kalemegdanu.

 

Inače sad vidim, program za večeras odložen zbog najave lošeg vremena.

 

Trebalo je da bude Morcheebe večeras, što je kul. U nedelju Ana Popović, The Brand New Heavies i Obojeni Program, vrlo solidno (Bogdan level).

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Smrtokapa said:

Jes', bolje je bilo na Kalemegdanu.

 

Najbolje je bilo na Kalemegdanu, jer sednes na zidine i ne smaras se u masi. Sidjemo dole na pocetku da proberemo piva koja inace ne mozes da kupis bilo gde u radnji, a za long-play cirku kupimo u prodavnici. Deo ekipe zabode dobro mesto, deo u nabavku, i posle kuliranje. Studentski dani... 

 

Kad su presli na NBGD, bio sam samo jednom. 

 

Sad vise ne pratim ni lineup-e iz godine u godinu, da li je vredno odlaska. Nisam ni znao da pocinje uskoro.

 

Disclaimer: nemojte pijani da se penjete po zidinama!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Jes', bolje je bilo na Kalemegdanu.

 

Inače sad vidim, program za večeras odložen zbog najave lošeg vremena.

 

Trebalo je da bude Morcheebe večeras, što je kul. U nedelju Ana Popović, The Brand New Heavies i Obojeni Program, vrlo solidno (Bogdan level).

 

solidno za nas 40+

kapiram da omladina gugla, ako su bas zainteresovani za program

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Otkriveno je ko nas je zajebavao:

 

nwd03JT.jpg

 

U pitanju je bobs and vagene gang.

 

Hehe, gang, kapirate, kao Gang... nemojte ustajati...

 

 

  

On 6/4/2023 at 12:25 AM, Kooineeperk said:

Inace, u Svedskoj neki "nase gore list" Dragan Bratic, je formirao "Seks federaciju" i pokusava da dobije odobrenje da seks bude priznat kao sport. Nije mi bas najjasnije da li je u tome uspeo, neki su preneli da je to resena stvar ali sam u maniru "istrazivackog novinarstva" naisao i na neke respektabilnije izvore koji kazu da je to bilo odbaceno. Da li je opet pokusavao pa uspeo - ne znam, nemam bas toliko vremena da posetim istrazivanju. 

 

Dakle definitivno nista kao sto sam i posumnjao. Pa dobro, neka se pripreme "sportisti" za sledecu godinu... 

 

Kakve smo sve sportove priznali, ne bi me cudilo da u buducnosti i ovo zaista bude sport. Na primer breakdance kao sport. 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

naravno da treba paziti i usput uciti se, jer smo nauceni naopako, da nipodastavamo nekog levog, da bi docarali nekog desnog.

 

kada je dejmtajm nazvala nedovica patuljak, setio sam se,

 

  Reveal hidden contents

0vi5o6zv5oc11.png?auto=webp&s=770ee24cac

 

 

Ovaj meme mi je izašao na Insta juče, samo sa baby Jodom. 🙃 A ja sam totalno target audience za ovo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...