Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

36 minutes ago, SunZero said:

da da, moze se reci da je mf doom jedan od najbitnijih a i najoriginalnijih umetnika uopste u prve 2 dekade III milenijuma

za mene licno genije, kao coltrane ili danil harms

 

 

Ja uopste nisam imao pojma da je covek otisao 😞

Link to comment
Share on other sites

osvrnuo bih se i na rhinestone cowboy koji je remek delo samo po sebi, pocev od bita koji na suptilan nacin sublimira porazenost misleceg coveka u post istorijskom svetu, preko spota sa bicharkom cije groteskno off beat igranje na goloj, mizerno postavljenoj sceni i tom njenom showing off ocajnistvu simbolise unutrasnju bedu fb/instagram-sapiensa, naravno tu je i mf doom, umetnik sa maskom, kao antipod svega navedenog, koji takodje zeli tamo where the lights are shinin' on him, ali ne na nacin na koji se ocekuje i koji diktira mainstream terorizam vec kao rhinestone cowboy Riding out on a horse in a star-spangled rodeo, definitivno povlaceci crtu izmedju sebe kao underground heroja with a subway token and a dollar tucked inside his shoe i onih na drugoj strani

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam davno na CD-u sve ove stare skečeve. Bilo je tu baš dobrih stvari. Frizer, Oglas za pljačkaša i Milorad Krušica su najjače stvari. 

 

Što se tiče Zonja, meni je on ubjedljivo najmanje talentovan kao glumac i lik. Bitan je više zbog nekih tehničkih stvari i produkcije.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Imao sam davno na CD-u sve ove stare skečeve. Bilo je tu baš dobrih stvari. Frizer, Oglas za pljačkaša i Milorad Krušica su najjače stvari. 

 

Što se tiče Zonja, meni je on ubjedljivo najmanje talentovan kao glumac i lik. Bitan je više zbog nekih tehničkih stvari i produkcije.

On režira spotove?

 

Oplakao sam na skeč kad piju na groblju i kad mu kumu pauk pokupi auto a Zonjo mu govori

-Kume šta ti rade ... i mene kroz tebe.

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...