Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 
da, ima tih likova / bendova, koji po albumu naprave jednu brutalnu hitchinu a onda otaljaju jos 9+ tjuna, jer, album
 
joy division squad bez ian curtisa npr
(da ne lepim ocigledan blue monday, jednu od najboljih tjuna svih vremena)
 
 
Imao bugarski crystal album kao junge deran
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto

 

Ja bih ti rekao da rokas progressive i sludge/stoner metal sa primesama dooma. Nemoj da trazis samo instrumental.😁

 

Dream Theater, Mastodon, Tool, Symphony X,  The Ocean(poslednji albumi), Devin Townsend(npr Ocean Machine), Baroness, Sleep, High on Fire, Bongzila, Electric Wizard, Red Fang, The Sword i Witchcraft

 

 

Ovu stvar mozes da vrtis 10ak puta dnevno. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uncletima said:

Nekad se umorim od Metalika, domacica i mikseva i samo se prepustim... Pustim, Naxi 80E radio i, nema da fali, vec mnogo sati nisu promasili jednu jedinu pesmu. Bravo, ekipo!

 

Super je i Nostalgija, kao i Karolina (lagana i finaaaa). Sve žešći sentiš, ali Bože moj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ko je ovaj ćelavi degenerik? U stvari možda sam i srećan što ne znam.

 

 

Moj stav je negde u liniji sa Mariovim koji je izneo u videu - kapiram zašto grad ne želi da podrži nekog izvođača kroz javne nastupe koje grad finansira, imaju pravo na to, ali ovo zabranjivanje da bilo gde nastupe, čak i u privatnoj organizaciji, je potpuno besmisleno. Jeftino skupljanje političkih poena, pričom da on (Stanivuković) radi u korist dece i omladine. Pritom publika na tim nastupima je uglavnom 18+, ako punoletna osoba uživa dok je neko gađa čarapom natopljenom pivom, jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

 

Moj stav je negde u liniji sa Mariovim koji je izneo u videu - kapiram zašto grad ne želi da podrži nekog izvođača kroz javne nastupe koje grad finansira, imaju pravo na to, ali ovo zabranjivanje da bilo gde nastupe, čak i u privatnoj organizaciji, je potpuno besmisleno. Jeftino skupljanje političkih poena, pričom da on (Stanivuković) radi u korist dece i omladine. Pritom publika na tim nastupima je uglavnom 18+, ako punoletna osoba uživa dok je neko gađa čarapom natopljenom pivom, jbg.

Ma Stanivukovic je kreten vjerovatno veci od ovih koje zabranjuje. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 



:classic_biggrin:

 

Hahaha, ne znam, samo me jednostavno nervira. Nekako mi je i dosadno, taj stojeći položaj mi je bez veze. Kad se sedne još mi je donekle i ok.
Puno ljudi je naloženo, pa gde god da odem na kupanje vidim ih pa mi idu na živac. 😄
Doduše, imao sam i problem kad sam probao da vozim, ali mislim da je bio malo izduvan, pa da nisam uspeo da se uravnotežim.

Još kad ga izudvavaju, pa mi neočekivano "pukne" iza leđa... Uf... 😄

 

Spoiler

Daska-za-veslanje-stand-up-paddle_480x48

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Hahaha, ne znam, samo me jednostavno nervira. Nekako mi je i dosadno, taj stojeći položaj mi je bez veze. Kad se sedne još mi je donekle i ok.
Puno ljudi je naloženo, pa gde god da odem na kupanje vidim ih pa mi idu na živac. 😄
Doduše, imao sam i problem kad sam probao da vozim, ali mislim da je bio malo izduvan, pa da nisam uspeo da se uravnotežim.

Još kad ga izudvavaju, pa mi neočekivano "pukne" iza leđa... Uf... 😄

 

  Hide contents

Daska-za-veslanje-stand-up-paddle_480x48

 

 

Meni je Sup ove godine bio otkriće leta. Pre svega iz ugla klinaca, ne postoji stvar koja im je duže traje kao zanimacija na moru. Prvo se provozaju da vesla jedan, pa drugi, pa onda njih 4oro skače sa njega sat i po vremena.

Što se mene tiče, glavno mi je bilo da odveslam do jednog beach bara koji je tipa 600-700m dalje, popijem kavu i vratim se nazad.

 

Doduše, meni je stajanje na supu baš idiotizam. Sednem, nekad namestim onaj naslon za leđa, nekad ne, ali u svakom slučaju ne stojim. Svake godine smo nosili kajak na more i kleo sam se u kajak, koji smo koristili i ove godine, ali ovo mi više prija jednostavano.

 

viber-image-2023-08-24-12-39-29-254.jpg

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da, da, video sam da je za klince odlično, pogotovo jer, što kažeš, može njih šurnest da se naređa, mogu da skaču, ovo ono.
Meni je ok čak i ono veslanje rukama kao da sam na surf dasci, na stomaku. A nisam znao da ima taj naslon, sad vidim. To mi je već kul.
Dobro, sad me manje nervira.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Meni je Sup ove godine bio otkriće leta. Pre svega iz ugla klinaca, ne postoji stvar koja im je duže traje kao zanimacija na moru. Prvo se provozaju da vesla jedan, pa drugi, pa onda njih 4oro skače sa njega sat i po vremena.

Što se mene tiče, glavno mi je bilo da odveslam do jednog beach bara koji je tipa 600-700m dalje, popijem kavu i vratim se nazad.

 

Doduše, meni je stajanje na supu baš idiotizam. Sednem, nekad namestim onaj naslon za leđa, nekad ne, ali u svakom slučaju ne stojim. Svake godine smo nosili kajak na more i kleo sam se u kajak, koji smo koristili i ove godine, ali ovo mi više prija jednostavano.

 

viber-image-2023-08-24-12-39-29-254.jpg

 

 

 

Stojeći uz dunav evo već druga godine - težak profesionalizam.

BTW, sin mi nekako potopio ALU default veslo, pa sam prešao aqua marina fiberglas - samo skupi fenseraj 😉

 

Evo jedna samostojeća saegejskog, kad se vetar smilovao 

spacer.png

Edited by Luchifer89
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DameTime said:

 

Ma to je jasno, nego me je zanimalo mišljenje na temu ovog zabranjivanja određenih izvođača.

 

Nisam uopšte ni pogledao o čemu se radi. Ja sam uvek protiv bilo kakve cenzure ma koliko "izvođač" bio debil, posebno ako taj izvođač svoje kretenluke sam finansira. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...