Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 hours ago, RatzenStadt said:

Npr. album Fallen od Evanescence, za moje usi je bez mane, od prve do poslednje note.

 

No.    Title
1         "Going Under"
2        "Bring Me to Life" (featuring Paul McCoy)
3        "Everybody's Fool"
4        "My Immortal" (Moody, Lee)
5        "Haunted"
6        "Tourniquet" (cover of Soul Embraced's "My Tourniquet") (Moody, Lee, Hodges, Rocky Gray)
7        "Imaginary" (Moody, Lee)
8        "Taking Over Me" (Moody, Lee, Hodges, John LeCompt)
9        "Hello"
10      "My Last Breath"
11       "Whisper" (Moody, Lee)
12      "My Immortal" (band version, hidden track only on later pressings) (Moody, Lee)    

 

 

 

....a sto kaze uini, mozda to tako dozivljavam, zbog emotivne vezanosti sa svojom mladoscu.
 

 

Ovaj album je moja adolescencija, bukvalno sam živela uz Bring me to life Going under.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Ovaj album je moja adolescencija, bukvalno sam živela uz Bring me to life Going under.

 

Bring me to life i My immortal moraju biti u svacijoj listi top 10 pesama prethodne decenije.

I stvarno nisam preuvelicao dozivljaj kad sam napisao da mi je album Fallen onako flawless.
U pre-internet eri si bio srecan covek kad kupis CD zbog jedne ili dve pesme, a ispostavi se da ti se svidi jos nekoliko pesama sa tog albuma. Kad ti se pak svidi svaka pesma, kao u mom slucaju, kao dzekpot da si ubo.

Evanescence bend je imao jos par simpa pesama iz tog doba.

 

Anything for you nikada nije bila zvanicno objavljena pesma, ali meni se svidja. Malo odstupa od njihovih uobicajenih ritmova sa ovako ubrzanim tempom. Sigurno najbrza njihova pesma. Ovo bi bio neki uptempo alt-metal...valda...

 

 

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koji je vokalni sempl na 41.40?

Cujem let's take it back to a time when we were so much in love...

 

 

Bad Boy Chiller Crew - So Much In Love

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...