Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 minutes ago, Drug Crni said:

Jesi li mozda citao njegovu autobiografiju - "Scar Tissue"?

 

nisam; nisam zapravo bio nikada fan - obožavam "one hot minute" koji niko posebno ne voli, "mother's milk" i "bloodsugarsexmagik" plus su mi raniji radovi dobri. sve iza toga skoro da ne podnosim a uglavnom sam ravnodušan  ( :

edit ali znam ponešto random iz žitija entonijevog: kakav mu je bio čale, kakvu je mladost imao i ostalo.

(ima veze sa protivljenjem fenderovoj opasci : ))

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

jedno je sigurno, kod entonija to ne bi bio slučaj, taman da ima samo za sapun & vode 🙃

 

 

Dobro bre bukvalisto mislio sam vise generalni koment, sto kaze Haos kad si multimilioner i zvezda moz izgledas kako hoces... i kao Vinsent Kasel @Dropkick Murphys ili Piter Krauc ili Bobi Marjanovic... Entoni Kidis u 60 god izgleda kao mladic...lep covek 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

Predrag Peđa Vranešević preminuo je u Novom Sadu u 76. godini.

 

 

Zajedno sa bratom Mladenom, sarađivao je sa nekim od najsmelijih reditelja sa naših prostora – Karpom Aćimovićem Godinom i Želimirom Žilnikom, kao i sa Draganom Kresojom. Radio je muziku za uspešne i nagrađivane filmove “Splav Meduze”, “Oktoberfest”, “Još ovaj put”, “Pun mesec nad Beogradom”, “Original falsifikata”, “Kraj rata”, kao i “Artificial Paradise/Umetni raj”, koji je poslednji film iz Jugoslavije prikazan na Kanskom festivalu.

 

Publika takođe pamti muziku za popularne TV serije “Poletarac”, “Fore i fazoni”, “Varošarije”, “Priče iz Nepričave”.

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2022 at 1:41 PM, Drug Crni said:

Aha..tako nekako..ja vec napisah impresiju da mi pomalo zvuci na '70-te..videcemo (cucemo) kakav ce zvuk preovladjivati na celom albumu..znam da cu uciniti svetm da odem do Budimpeste recimo..

 

Jep se... gledam raspored koncerata i radpored odmora vec dva dana ( da sve uklopim) 😴 ..nisi morao da me podsecas na "tour"  😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...