Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

slam 2001 u barutani je bio stravinsky. otišao sam nešto je već svanulo, nisam mogao više da stojim, još su radili set

bio sam davno davno, dal' beše 1995a, na setu stuart mcmillana iz slam u skcu, koji je valjda gordan paunović opisao kao "bacanje bisera pred svinje" :lol_2: pošto je bilo jako malo ljudi a i to sitno je bilo rezignirano što nema acid housa i acid trancea koji je tada u bgdu bio popularan

 

mislim da se sećam i tog 4hero seta, tj da sam bio ali mislim i da nisam bio impresioniran. imali su i u skcu za neku novu godinu tu negde 2001-2 sa darkwood dub neki prženje set koje skc ozvučenje nije moglo da podrži. zapravo, zavisi u kakvom formatu rade a pogotovo ako je dj set - ko vrti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, uini said:

nisam gledao taj film ako mi veruješ

Cekaj bre, alo bre, sta, kako...

 

Meni uvek ljudi kazu, kako nisi nikad gledao Zikinu dinastiju, kako nisi gledao Srecne ljude, Bolji zivot...

Ne znam, jednostavno nisam.

 

Ali sad je doslo vreme da i ja to nekome kazem. Kako bre nisi nikad gledao Kengura?????

 

Dva ortaka su kad smo bili klinci gledali deset puta u jednom danu 🙂

 

Najvazniji film za mnoge generacije u Srbiji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

tyia2Pw.jpg

 

u Guči, sedim ja sa dredovima od metar i po na nekom zidiću sa nekom devojčicom.... tipa 3-4 ujutro

i dešava se bukvalno situacij da mi prilazi neki beli Majkl Odžo da me priupita za zdravlje:

bMO:  Jeli miki koji 'no bi ti?
St: pa ja sam tuc-muc  NAŠ
bMO:  NAŠ!!!?
St: pa da ja sam ti....
bMO: Slušaj ti da se nosiš u 3PM,....    haos šta mi čovek napriča  i krenu da se udaljava psujući me i dalje
St:  Šta bi prijatelju, što se naljuti?
bMO: Šta šta sam se naljutio...  mislio sam da si stranac, pa da te bijem, a ti si NAŠ, da se nosiš u 3 pm i ti i ja sa tobom, pa ebem ti ja moj život kad od sviG stranaca ja naletim na NAŠEG, pa da sam Boba kamenjem gadjao  ne bi me ovako nagrdio...

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

u Guči, sedim ja sa dredovima od metar i po na nekom zidiću sa nekom devojčicom.... tipa 3-4 ujutro

i dešava se bukvalno situacij da mi prilazi neki beli Majkl Odžo da me priupita za zdravlje:

bMO:  Jeli miki koji 'no bi ti?
St: pa ja sam tuc-muc  NAŠ
bMO:  NAŠ!!!?
St: pa da ja sam ti....
bMO: Slušaj ti da se nosiš u 3PM,....    haos šta mi čovek napriča  i krenu da se udaljava psujući me i dalje
St:  Šta bi prijatelju, što se naljuti?
bMO: Šta šta sam se naljutio...  mislio sam da si stranac, pa da te bijem, a ti si NAŠ, da se nosiš u 3 pm i ti i ja sa tobom, pa ebem ti ja moj život kad od sviG stranaca ja naletim na NAŠEG, pa da sam Boba kamenjem gadjao  ne bi me ovako nagrdio...

 

 

 

:lol:

 

Ko skrivena kamera...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...