Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 6/25/2024 at 8:20 AM, Kronostime said:

Da pozdravim nasu nepravedno utamnicenu drugar`cu...

 

GQ45U0cXMAAmRAd?format=jpg&name=small

 

:classic_biggrin:

 

On 7/3/2024 at 9:56 PM, Stiletto said:

Za našu drugaricu @DameTime, da joj lakše prođu dani na službenom putu i da nam se vrati ona ista.

 

 

 

Nasilje. Ne! Nikada!

 

 

 

Srcad 🫶🫶

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, RatzenStadt said:

Islo dvaput svako vece na Nocnom turniru u Zmajevu ❤️ 

 

 

 

Baš je propala Breskva sa ovim poslednjim narodnjakom. Ali ovo je solidna stvar, igra na nostalgiju za folkom 2000ih. 

Dragi Bravo generacija 😄 

Link to comment
Share on other sites

@DameTime

Gledao sam Avril Lavigne (iz velike daljine doduše dok sam jeo preskupu festivalsku hranu 😄 ) za vikend sad, kakav užasan fejk akcenat je nabacila i pomera se na bini (a i lice od hirurgije) kao da ima 70 godina a ne 39. Jako je tužno bilo za gledati iskreno, ceo vajb je bio kao da mrzi to što mora da peva - "he was a boy, she was a girl, can I make it any more obvious?"

 

 

 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Baš je propala Breskva sa ovim poslednjim narodnjakom. Ali ovo je solidna stvar, igra na nostalgiju za folkom 2000ih. 

Dragi Bravo generacija 😄 

 

Ne znam sta ce joj nova pesma svakih par nedelja, i to kopija kopije, bez originala, tj ajd' mozda je "Do gole koze" original, i zaista jeste hitcina koja je dobro zatresla domacu muzicku scenu. Valda su joj osokoljeni tim uspehom , na istom talasu dodelili misiju da hvatanjem na jeftinu nostalgiju izmuze koliko god moze.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nicklord said:

@DameTime

Gledao sam Avril Lavigne (iz velike daljine doduše dok sam jeo preskupu festivalsku hranu 😄 ) za vikend sad, kakav užasan fejk akcenat je nabacila i pomera se na bini (a i lice od hirurgije) kao da ima 70 godina a ne 39. Jako je tužno bilo za gledati iskreno, ceo vajb je bio kao da mrzi to što mora da peva - "he was a boy, she was a girl, can I make it any more obvious?"

 

 

 

 

Jedna od prvih selebriti crusheva.
Meni se cini je bas lepo stari, da je atraktivna kao i kad je bila u kasnim teen (nazovite me pedoefebofilom slobodno). Jos je dobila koju kilu vise i to tacno na mestima kojima je falilo xD
Video sam par isecaka sa koncerta, i moram reci da sam razocaran zvukom i vokalnim performansom. Publikom i celokupnom vibrom sto kazes isto tako. Jbg, nije lako biti lucidni emo devojcurak kad imas 40. Bar je ostala dosledna svom stilu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nicklord said:

@DameTime

Gledao sam Avril Lavigne (iz velike daljine doduše dok sam jeo preskupu festivalsku hranu 😄 ) za vikend sad, kakav užasan fejk akcenat je nabacila i pomera se na bini (a i lice od hirurgije) kao da ima 70 godina a ne 39. Jako je tužno bilo za gledati iskreno, ceo vajb je bio kao da mrzi to što mora da peva - "he was a boy, she was a girl, can I make it any more obvious?"

 

Koliko znam imala je lupus tako da dobro je što se uopšte vratila na scenu. Meni je bila baš kul, ali kapiram da je drugačije kad čuješ uživo. 

 

16 minutes ago, RatzenStadt said:

Ne znam sta ce joj nova pesma svakih par nedelja, i to kopija kopije, bez originala, tj ajd' mozda je "Do gole koze" original, i zaista jeste hitcina koja je dobro zatresla domacu muzicku scenu. Valda su joj osokoljeni tim uspehom , na istom talasu dodelili misiju da hvatanjem na jeftinu nostalgiju izmuze koliko god moze.

 

Već smo pisali na temu čini mi se, ona jednostavno luta između žanrova. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...