Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

39 minutes ago, shonke said:

Spinovanje nespinovanje, ne deluje mi da su neki akademici u pitanju koji su gađali kfor hrizantemama.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Koliko je SL dobila na izborima?
Koliko su dobile stranke koje nisu SL ako su smele da se kandiduju uopšte.

Kao kad bi mi ovde rekli da vučić vlada nelegitimno a on dobio preko 2M glasova. Znaci hoće ga ljudi.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Dosadan si poprilicno, to su momci koji zive i tom Zvecanu, i brane svoje tu. Nisu nikakvi batinasi poslati po naredbi, ali mora da ide neka prica da bi takvima kao sto si ti bilo zanimljivo. 

Ne znam dal je trebalo u prve redove ispred suzavca i sok bombi da stavimo ljude u odelima, sa knjigama u rukama da bi ih gadjali tom tvojom harizmom. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



Dosadan si poprilicno, to su momci koji zive i tom Zvecanu, i brane svoje tu. Nisu nikakvi batinasi poslati po naredbi, ali mora da ide neka prica da bi takvima kao sto si ti bilo zanimljivo. 
Ne znam dal je trebalo u prve redove ispred suzavca i sok bombi da stavimo ljude u odelima, sa knjigama u rukama da bi ih gadjali tom tvojom harizmom. 


Brane svoje? Od kfora? Jesu izašli na izbore da uguraju svog gradonacelnika? Nisu?
A da nisu mozda zaposleni u opštini? Koje oni kvalifikacije imaju?
Daj bre, te priče ne prolaze.
Došli us da se šibaju sa albancima i kforom. Nista oni ne brane.
Sad ćeš da mi patetises kako ti živiš dole pa znaš a ja ne pa ne znam.
Batali me s glupostima.
A zašto su ovi bacali suzavac? Što nisu pustili da evakuišu onu dvojicu iz vozila?
I da, mirno protestvovsnje podrazumeva obične ljude koji mirno sede a ne ove vucibatine i kriminalce sa tribine.

BTW, nisam napisao harizmom nego hrizantemama.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, shonke said:


 

 


Brane svoje? Od kfora? Jesu izašli na izbore da uguraju svog gradonacelnika? Nisu?
A da nisu mozda zaposleni u opštini? Koje oni kvalifikacije imaju?
Daj bre, te priče ne prolaze.
Došli us da se šibaju sa albancima i kforom. Nista oni ne brane.
Sad ćeš da mi patetises kako ti živiš dole pa znaš a ja ne pa ne znam.
Batali me s glupostima.
A zašto su ovi bacali suzavac? Što nisu pustili da evakuišu onu dvojicu iz vozila?
I da, mirno protestvovsnje podrazumeva obične ljude koji mirno sede a ne ove vucibatine i kriminalce sa tribine.

BTW, nisam napisao harizmom nego hrizantemama.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Uzivaj u filmovima u svojoj glavi. 

Btw, lose sam procitao tu rec, ali ne menja sustinu. 

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Evo zasto su ljudi sa kacketima i maskama. 

 

A ako se malo bolje pogleda sem "veljinih" pulena, na snimku se vidi i duga plava kosa u prvim redovima, to je verovatno vanbracno dete roditelja Dijane Hrkalovic.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

IMG-20230530-163011.jpg
 
Evo zasto su ljudi sa kacketima i maskama. 
 
A ako se malo bolje pogleda sem "veljinih" pulena, na snimku se vidi i duga plava kosa u prvim redovima, to je verovatno vanbracno dete roditelja Dijane Hrkalovic.. 
 
 
Jasno je @Igor_ svi javni skupovi se snimaju. Svaka utakmica npr. sa najmanje 2-3 kamere, sa nekoliko različitih mesta, pa makar bilo i 50 gledalaca...a tek ovakvo okupljanje gde uvek postoji mogućnost eskalacije.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

@Constantin jasno je da su kamere i dronovi sastavni deo svakog skupa, ljud moraju razumeti, da veliki broj nasih posle svakog "sranja" bude hapsen i uz neka dva imaginarna svedoka (albanaca naravno) nakace mu ratne zlocine 99'. Ne kazem da su 100% nevini, ali vecina nije kriva za iste zlocine. Zato je medju ljudima strah i maskiraju se svaki put. 

 

@erwin iz vatrenog oruzija niko nije opalio niti sam video isto, sem pomenutog pripadnika Rose. 

Improvizovana pirotehnika ili topovski udari, sad ne znam kako su improvizovani nisam ih drzao. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

@Constantin jasno je da su kamere i dronovi sastavni deo svakog skupa, ljud moraju razumeti, da veliki broj nasih posle svakog "sranja" bude hapsen i uz neka dva imaginarna svedoka (albanaca naravno) nakace mu ratne zlocine 99'. Ne kazem da su 100% nevini, ali vecina nije kriva za iste zlocine. Zato je medju ljudima strah i maskiraju se svaki put. 

 

 

 

Jel mogu izvori toga?

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 35.godina mrcvarimo i sebe i sve oko nas.
Neprestano grabimo ka nekim teritorijama,kao da smo u 17.veku. Kada u startu kao nerealni cilj staviš teritoriju umesto ljudi,na kraju ostaneš i bez teritorije i bez ljudi. Mi smo upravo to doživeli i nastavljamo po starom.

A u radijusu od 300km granice se brišu.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzivaj u filmovima u svojoj glavi. 
Btw, lose sam procitao tu rec, ali ne menja sustinu. 
Nagledao sam se ja vaših "filmova" onoliko. Zbog nekih imam i trajne uspomene.
Samo vi uživajte u mitomaniji i tome da vas mrski kogod hoće da istrebi, samo vi ništa niste krivi.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 35.godina mrcvarimo i sebe i sve oko nas.
Neprestano grabimo ka nekim teritorijama,kao da smo u 17.veku. Kada u startu kao nerealni cilj staviš teritoriju umesto ljudi,na kraju ostaneš i bez teritorije i bez ljudi. Mi smo upravo to doživeli i nastavljamo po starom.

A u radijusu od 300km granice se brišu.
 
Ja sve vreme.pričam u ljudima sa tog prostora, a dobar deo forumaša, cenim, kvalifikuje me kao "ne davača Kosova" sve vreme pričajući o teritoriji. I ako sam, nakon rata, bio za bezuslovnu nezavisnost Kosova, sa autonomijom za "bivše" vlasnike livade, proteklo vreme me je nateralo da promenim mišljenje. Sadašnji uzurpatori teritorije Kosova ne zaslužuju da im se na poverenje ostavi život i egzistencija 100 i kusur hiljada ljudi. Treba biti tvrd pregovarač i zbog specifične pozicije, pokušati izvući što više.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nicklord said:

Jel mogu izvori toga?

Zvanican izvor ti nmg dati iz razloga sto se to ne objavljuje, ali uzmi primer decka koji je sa gazimestana zbog majice bio u pritvoru godinu dana (nisam siguran za trajanje a mrzi me da guglam, mozda i 10meseci). Ponavljam zbog majice nema predaje. Momak kojeg je sad AV zaposlio u kancelariji za KiM (uzasnut sam time). 

Uzmi primer Olivera kojeg su tako optuzili za ratne zlocine, neka tri svedoka koje niko nikad nije video i eto, on umesto da pobedi na izborima zavrsi iza resetaka a dalji sled dogadjaja verovatno znas. 

Evo ti najnoviji primer Sladjana Trajkovica, cija porodica protestuje svako malo po Kraljevu, (da ne pricam o doticnom nista dalje), navodim ga samo kao sled dogadjaja sa svedocima. Cak je i njegov advokat koji je otisao da ga obidje, priveden i zadrzan 48h, razlog nepoznat. 

Link to comment
Share on other sites

Ја не знам дал се беше и код нас спаљивале неке заставе и гађали нпр. Мекдоналдси и тако те неке зграде или разбијали излози код неких пекара и посластичарница?

 

Јел сад као требамо да се чудимо што су заставе српске спаљивање и мурал Новака оскрнављен па да то буде толики акценат стављен у медијима? Као нисмо то очекивали ево шока? 

 

Не разумем мајке ми. Ајде да смо скроз дијаметрални од комшија, другачији, да не радимо исте ствари у сличним ситуацијама па да разумем. Али чему ово потпаљивање ватре? Да ли је у реду да се дирају нечија национална обележја? Није, наравно да не. Да ли смо ми то радили и радимо и даље и вероватно ћемо радити у будућности? Радили смо, и радићемо, наравно да хоћемо. И који је ту проблем сада?  

 

Јел нама циљ да решимо то питање једном за свагда првенствено због људи који тамо живе и којима је најтеже, или да се вучемо и тркамо се ко ће бити већа жртва у очима света?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Опа бато како сад ово објаснити преко русофилских медија? Како ово пренети а да не звучи онако како изгледа, муке танталове :classic_laugh:

 

Изгледа да Америма више стало до те ЗСО него Куртију и Вучићу заједно :default_coffee:

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...