Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

3 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

 

Pa jeste, po grbi oogodnoj za mitraljesko postolje,  i po usukanom sindikalskom poliester odelu model jesen zima 1973. I po tome sto za slikanje sa ćeračem j onim drugim usukanim što je zavrnuo rukav sakoa do lakta ne ume manzetne od kosulje da ispravi, a Kosovo će da brani.

Begaj be Milenko, pa mitraljez teži od njega....mislEo sam da si ozbiljan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo Vucic dogovorio sa kim treba. Verovatno medju Srbima sa Kosova, koji su ga podrzavali, jer nije bilo bolje opcije, sada dolazi iz dupeta u glavu da ih je covek prodao. 

Mi cemo ko po obicaju podici nivo borbene gotovosti i parkirati svih 6 haubica negde blizu administrativne linije, i posle povratak u kasarnu. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

Sve je ovo Vucic dogovorio sa kim treba. Verovatno medju Srbima sa Kosova, koji su ga podrzavali, jer nije bilo bolje opcije, sada dolazi iz dupeta u glavu da ih je covek prodao. 

Mi cemo ko po obicaju podici nivo borbene gotovosti i parkirati svih 6 haubica negde blizu administrativne linije, i posle povratak u kasarnu. 

PA....koliko se sećam, sinoć je ovo najvio, pa ga danas žljebavi DJV hvali kako je vidovit....pogledajte njegovo gostovanje na Pinku od sinoć.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 40Wins said:

Sve je ovo Vucic dogovorio sa kim treba. Verovatno medju Srbima sa Kosova, koji su ga podrzavali, jer nije bilo bolje opcije, sada dolazi iz dupeta u glavu da ih je covek prodao. 

Mi cemo ko po obicaju podici nivo borbene gotovosti i parkirati svih 6 haubica negde blizu administrativne linije, i posle povratak u kasarnu. 

Fazon mi imamo dobro obucenu vojsku al ne smemo da predjemo granicu? :D

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Matija ko Šerlok Holms....:s_w:

 

Naročito onaj što ga glumi Majkl Kejn u parodiji "Bez traga" ako je tako bilo prevedeno, ono kad je dr Votson glavni mastermajnd, glumi ga Ben Kingsli zvani Mahatma Gandi, a Šerlok Holms koga glumi Majkl Kejn mu je samo maska,a inace je budala i pijandura 🤣

Link to comment
Share on other sites

Sergej Lavrov: situacija na Kosovu alarmantna, može se desiti velika eksplozija. :furious::furious::furious:

Ti si podmetnuo požar,ti stojiš iza ovoga,tebi i tvojoj raspadetini od države odgovara ovakvo stanje..nas guraš u rat,majku ti zlikovačku..malo je što sejete haos u Ukrajini. Tužan smo mi narod kad pristajemo da im budemo marioneta za potkusurivanje..

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Sergej Lavrov: situacija na Kosovu alarmantna, može se desiti velika eksplozija. :furious::furious::furious:

Ti si podmetnuo požar,ti stojiš iza ovoga,tebi i tvojoj raspadetini od države odgovara ovakvo stanje..nas guraš u rat,majku ti zlikovačku..malo je što sejete haos u Ukrajini. Tužan smo mi narod kad pristajemo da im budemo marioneta za potkusurivanje..

 

Jos pride nas narod i navija za Ruse pored ovoga. I slepi su za svo zlo sto Rusija zenje i sta radi sa nama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@dzoneee Kforci koji su ranjeni, ranjeni su od topovskih udara koji su im baceni pod noge, nakon njihovih suzavaca i sok bombi, slika nije realna malo su polegali da bi ispali zrtve. 

Ima ranjenih, jedan srbin prostrelna rana nije zivotno ugrozen, i jos 10ak lakse povredjenih od pendreka suzavac... 

Bitno sto nasi kriju i ne pricaju o tome, Srbina je pogodio pripadnik Rose (samo rosa je danas imala kalasnikovr). 

 

@fancy imaju, doduse sa ne toliko velikom podrskom, to su uglavnom ljudi koji su od pocetka protiv ove vlasti i koje nemaju cime da ucenjuju, Aleksandar Arsenijevic je na ovim protestima u petak i danas pokupio ogromne simpatije, oni koji ga znaju od ranije, znaju da je i kao klinac uvek bio u prvim redovima kao i danas (kacio sam njegove snimke juce pa ako te zanima pogledaj). Drugi je Nebojsa Jovic, kojeg je danas Rakic uvrstio i pregovaracki tim, kada je video da je narod stao iza njega i poceo javno da lincuje SL. 

Moje misljenje da jeste bio pogresan potez, ali je u dogovoru Av i Kurtija odradjeno, nije imao razlog za bojkot izbora, kada si vec pre toga ucestvovao na istom i vadio kosovska dokumenta. 

 

@Golijat dosta je i zbog medija u srbiji koji salju laznu sliku jbg. 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Vesti o ludacima na Autokomandi postaju zanimljivije:

 

Blokiran auto-put kod Autokomande zbog Kosova, učesnici skupa se posvađali

 

Posvađali su se oko sutrašnjeg protesta jer ne može protest da vodi anonimni mali Perica, već UDBA.

 

Šteta u celoj priči je da zbog samo nekoliko pavijana saobraćaj i dalje ne funkcioniše. A verujem da bi im ljudi koji idu na Kosovo ustupili mesto u vozilu, ali moraju prvo kod mame na večeru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Можда су ти "батинаши" послати јер је превелики ризик послати војску? Не верујем да би се на улет војске на територију Косова гледало благонаколно?

 

Не знам шта да мислим више, само наглас размишљам :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa PPP-a:

Quote

Mislim da se ni Radojičić više ništa ne pita, samo mu se izdaju naređenja. Aleksandar Filipović, bivši šef operative u Policiji Kosova za region sever, snimljen kao jedan od maskiranih napadača na KFOR. Inače je taj bio i na sastanku u sedištu BIE 10. maja sa koga su direktno Dačić i Vulin otišli u Moskvu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djole said:

Sta se zna o zestokim momcima sa kacketima?

To su momci iz grada, nikakvi batinasi i slicno, ili neki poslati iz bg kao sto je neko napisao. 

Kacketi su da bi sakrili lica od kamera, a to sto su isti je iz razloga sto su iz zvezdinog sopa, ko prati malo zna da je grupa "zvecan kosovo" jedna od jacih na tribini zvezde. Danas nisu bili pod bilo cijom naredbom sto govori cinjenica da su lincovali SL. 

4 minutes ago, erwin said:

Sa PPP-a:

 

Ni on nije niti organizator niti bilo sta. Samo je mozda, nisam ga video, bio u masi. Nema ovde organizatora ili nekog ko naredjuje, kazem probala je SL i oterani su. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Онда (то сукобљавање и са СЛ) је добар показатељ да они сами тамо желе да узму ствар у своје руке као и то да не желе Албанце у тим деловима где су Срби. Мислим на те градоначелнике и руководиоце и шта ти ја знам, не на обичан народ. Не знам колико то може да прође, али ако се мисли да је то решење које доноси мир ок. Не верујем у то али нек пробају. За присвајање тог српског дела Косова биће потребно да запад стане на нашу страну, сад колико је то реално сами процените. Не знам?

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Да ли би Србија била вољна да призна Косово као суверену државу ако би нам они препустили тај део до севера Косовске Митровице, односно тај део који је споран и где живе Срби или већинско српско становништво? 

 

Јел би то била фер трампа по нама?

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...