Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

20 minutes ago, djura.net said:

to je rekao Vucic, ne ti 😉 hvala na toplom savetu, svakako, ali radije bih preskocio Vuciceve savete.

ovo za napad na SDK, cini mi se da nisi bas najbolje razumeo.

Nisam citao ceo tekst doticne, mozda je tvoj citat u drugacijem kontekstu nego ostatak teksta.

A za ovo uporedjivanje sa .. necu da komentarisem, kao neko ko zivi dole sam ti to napisao, niti sam clan bilo koje stranke niti imam nesto od njih.. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, AgroLaki said:

Torimaux... 

Uz ovakve vedete nema sta da brinu Srbi na Kosovu... 

 

Ne znam za druge, ali meni ovakvi koji pisu te gluposti nesto "Evropo ovo ono" izuzetno idu na onu stvar, zato sto uopste pisu takve pateticne gluposti. Ma kome se obraćaš bre? Šta misliš bre ti, da su svuda plemenci i palančani kao ti pa ih stoli bojko za takve primitivizme? Misliš da nekoga u normalnom svetu briga za tvoje kukanje? Smeju ti se čoveče, i treba, zato što si budala. Eto to je ono sto sam na drugoj temi napisao - nista ga ne interesuje osim njegovu palanku pa ne ume ni da napise nesto ljudski, nego bukvalno prevodi njihove idiitske izraze kao sto je taj "duge cevi". ...ale ih "duge cevi". To nisu givorili u "slobino" vreme, kao ni ono "zemlje kvinte". Ko je to smislio na mome je visio :lol_2:

 

Ponasaj se bre normalno covece, sta tu patetises kao ne znam ni ja sta. Kao ćerač. On je to srao, neki "oni" bi da se "mi" odreknemo "naše" patetike... Pa bi, zato što im idete na... kad počnete sa time umesto da uradite šta treba u stvarnom svetu. I operete zube. Nikoga nije briga za tvoja F emotivna stanja. Ti si bre nekulturan, i slucaj za psihijatra. Idi se leči bre. I operi zube.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Danas gledam neki intervju i saznam da je Savo Manojlović iz Prištine. Ne sećam se da sam ga ikad čuo da priča o problemu Kosova. Ovo je definitivno unikat među našim političarima 🙂

 

 Ovako dok ne priča ima the benefit of the doubt

Link to comment
Share on other sites

Pa nema ovde od tih nadleznih organa niko kad da se bavi tim stvarima. To su sve zemaljske teme, a ovi giganti patriotske misli se samo nebeskim temama bave. Da tu ima razumnih, ovih 80% bi svi bili izdajnici koji prizivaju okupaciju ili nesto, svejedno, i Satana licno da im dođe, samo da se spase od srboljuba i otadzbinoljuba, a ne bi bilo obrnuto.

 

Kako srboljube i otadzbinoljube samo teritorije zanimaju, a ne oni koji na njima žive, možda bi mogli da se presele u Sibir, pa tamo neka pobadaju kočiće i neka zapušavaju granice gde hoće. I tako nikoga nema, baš kako oni vole. Njima u stvari ljudi samo smetaju jer se samo nesto bune, eto kao to, traze kanalizacija da se sredi. Zadriglo to i besno.

Link to comment
Share on other sites

Eskobar sa teroristima i kriminalnom bandom

 

https://www.radiokontaktplus.org/vesti/eskobar-i-sa-srpskom-listom/38838

 

Do aprila započećemo razgovore o Zajednici. Moram da budem jasan, imaćemo Zajednicu, bićemo deo procesa i taj proces treba da uključi Vladu Kosova. Ukoliko ne, razgovore o tome možemo da imamo i sa alternativnim partnerima, sa civilnim društvom, omladinskim grupama, poslovnim zajednicama, sa svima koji bi voleli da vide Srbiju i Kosovo kako izlaze iz ovog kruga nestabilnosti“, kazao je Eskobar.

Link to comment
Share on other sites

Kurti ga je izlozio sa ovim imenovanjem Rasica i Trajkovic. Povileneo, u sred dana ulece u dnevnik, vredja sve redom. Ne moze da smisli da predstavnici Srba nisu direktno pod njegovom kontrolom i da odgovaraju samo  njemu. Sam je sebe shebo kad je povukao SL i policiju iz vlasti, sad bi valjda severna brigada trebala da preuzme tu ulogu i odrzava mir i red.

Plasi se hapsenja Radojicica i ekipe kao sto ne sme da isporuci radikale, jer bi otvorili usta i rekli ko zna sta.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, fancy said:

Znaju i dobrovoljci pa ih zato i nema.

Osim po tabloidima.... i na Internetima.

 

 

Dakle, dogodine u Vrnjačkoj Banji, na odmoru, u nekom spa ili Švajcariji / Goču na kolačima.

Manje stresa.

 

Ratovali bi mahom sa Italijanima??

 

Who says no?!

 

Spoiler

image.png.f2258628c65b18271eff26facd808e04.png

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, deez nuts. said:

Podnet zahtev za clanstvo u EU. Veliki dan za sve stanovnike Kosova. 
 

Prvi posao bi trebao biti vladavina prava, da se razjebu paralelne kriminalne strukture na severu. 

Dobro je da su samo na severu kriminalne strukture... Razlikuje ih od onih u drugim delovima što su jedino one paralelne... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...