Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

2 minutes ago, AgroLaki said:

Brutalno odbijanje, pa šahovska minijatura...

E, a kako se to nesto brutalno odbije?

Bas me to interesuje. Ajde da je i bezobrazno odbio ali kako brutalno?

Skinuo se go do pasa, popeo na sto i rekao:

Nemere tacka 10 sto vam majki jebem!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I sad ce da nam svane jel? Jel ce skoci minimalac na 37 000, a hoce dodje mercedes, il ce nas prime u EU ovako sugave? 

 

Jel su domaci liberali zadovoljni, samo da se resimo balasta Kosova koci nas vekovima... nek neko dojavi Spaniji recept za prosperitet. Odrice se predsednik sa punom podrskom vlade (tj nekih ljudi koji se lazno predstavljaju kao ministri posto im je mandat po zakonu istekao) 15% teritorije svoje zemlje... meni nije jasno...  al sta cu ja sam mali oni znaju valjda su zato i na vlasti a ja ubogi glasac...visoka politika sto bi rekli. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najjace od svega je sto ovaj degenerik misli da moze da sedi na 3 stolice ili da ih svako malo menja. I na kraju ce i EU i Kina a i Ameri da ga izjebu i izlome kao majmuna. Samo što će do tada već biti obezbeđen za 5 generacija a nama će  ostaviti zemlju koja neće biti u obliku prihvatljivom bilo kome. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

To oko 5G je ipak najjace :lol_2:

 

Ajd sto kod nas ne postoji niti ce postojati jos dve godine najmanje nego Kosovo i 5G :lol_2:

 

Plus bih jako voleo da vidim kako recimo drzava Srbija zabrani Telenoru (PPF Česi) da koristi opremu kineskog dobavljača. 

 

I još nešto....kako jebeno kako u sporazumu koji smo mi potpisali sa USA stoji u poslednjoj tacki da Kosovo i IZrael medjusobno odlucuju da se priznaju. Izrael nit strana u ugovoru, niti bilo sta. I to u izjavi koju mi potpisemo sa USA :lol_2:

 

Ovo sve danas je jebeni show :79:

Edited by NMX
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...