Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

6 minutes ago, Clash said:

Ali tebra, Blic koji mi daje samo naslove, ne mogu da vidim tekst i nudi mi neku premium varijantu da platim.

ahahahahahsgshsgsl, da sigurno cu platiti.

 

Pa to su uveli pre nekog vremena za većinu tekstova, ako hoćeš da čitaš moraš da platiš premium. Sve ako ne platim nešto tom đubretu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skyglider said:

 

Pa to su uveli pre nekog vremena za većinu tekstova, ako hoćeš da čitaš moraš da platiš premium. Sve ako ne platim nešto tom đubretu. 

Ja tek danas primetio. 
Ali Blicu da platim eeej.

Pa Blice brate da li ste vi normalni, ko ce vam platiti za tekstove o Ceci i deci i potezima Bogdana o kojim bruji internet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Clash said:

Jedino mi zao sto je sav ovaj cirkus u medijski zapecak stavio fantasticnu pobedu Veljka nad Monstrumom iz Ukrajine u drugoj rundi nokautom.

A je li i taj nesrecni Ukrajinac zavrsio fakultet kao ovaj nas vitez.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ladno nije znao ni šta potpisuje.

 

Bez zezanja, uopšte me ne bi iznenadilo da je ovo sa našim prebacivanjem ambasade u Jerusalim uvaljeno na foru. Taman da objasni taj sulud razvoj događaja gde oni priznaju Kosovo, a mi zauzvrat prebacujemo ambasadu. Neko će reći neozbiljno bi to bilo, ali kako je sve ovo na gomili izgledalo, potpuno se uklapa.

Edited by djole
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima jedna slika gde Vučić, Mali i Đurić nagnuti nad stolom čitaju papire a Čadež razgovara sa Grenelom u WH, pretpostavljam da su dobro pročitali i razumeli tekst. Slušao sam Vučića više puta kako daje intervjue na engleskom i zavidan mu je spoken language, ima i dobar fond reči. Nemam objašnjenje zašto se kao zapanjio kada je spomenuta ambasada u Jerusalimu i zašto je pogledao ka svojima sa čuđenjem. Postavlja se sada pitanje kako je moguće da je onaj zarez oko mutual recognition napravio brutalan™ nastup Vučića a ovo sa ambasadom, izgleda toliko očigledno i vidljivo, se previdelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav cirkus od sastanka i sporazuma. Cinjenica je da je Vucic posluzio Trampu samo za zadovoljenje jevrejskog lobija koji je veoma jak u elektorskim drzavama gde je neizvestan ishod, tamo nije bitan apsolutan broj glasova nego pobeda po drzavama.

Zabole njih i za Kosovo i za Srbiju, samo su nas iskoristili za svoje interese.

Prosli put je davao nase milione za kampanju za Hilari, sad je brze bolje potpisao nesto cime ne dobijamo apsolutno nista sa mozda i odlazecim predsednikom USA. Samo je kupio sebi jos vremena na vlasti.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...