Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Samo i jedna tacka losa za nas, ali to je kupovina vremena mi necemo voditi kampanju otpriznavanja ili protiv priznavanja Kosova, dok Kosovo moze da vodi kampanju priznavanja i nakon godinu dana voala eto Kosova u medjunarodnim organizacijama, posto su potpisali da nece ulaziti u medjunarodne organizacije godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ovo s pravnog aspekta ima efekta...otprilike kao ja kad u salvetu u kafani istresem nos. 

 

Dva RAZLIČITA DOKUMENTA jednostrano potpisana. Nema Trampovog potpisa a AV kaže bilateralni sporazum sa US?!? Ovo nema status međunarodnog ugovora. 

 

Ovo je za svrhu Donaldove kampanje i da mi potvrdimo da nećemo juriti otpriznavanje Kosova. I da se nađe način da Izrael prizna Kosovo. 

 

Ostalo (5G, ruski gas, homoseksualci, Hezbolah, ambasada u Jerusalimu) je samo Trampov diktat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote
Normalized relations between Serbia and Kosovo will make Americans safer and more prosperous.

 

:79:

 

Jbt, Donaldu se, na stranu to što je jebeni rednek, white trash, rasista i povrh svega debilčina kakvu Amerika nije videla....mora mu se odati priznanje da kvalitetno piša po belosvetskim jadnicima poput ovog našeg.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vučić je ispao pametan kao i uvek. Ponovo pravi dil i podržava predsednika koji će da izgubi izbore. Bar će da ga izjinxuje kao i Hilari, ako ništa drugo.

 

Kupio je još godinu dana mira za pitanje Kosova, što verovatno znači bar još 2 što se tiče diktature koju srovodi. Usput je verovatno navukao bes brata Sija i Irana zbog Hezbolaha. Verovatno i Rusa zbog energenata. Čovek bi da sedi ne na 2, već na 5 stolica. 

 

Na kraju balade će da zapali sa parama i da nam ostavi ne samo razjeb od države, nego i gnev celog sveta... Najbolji zlobin ministar i učenik...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Jbt, ovo s pravnog aspekta ima efekta...otprilike kao ja kad u salvetu u kafani istresem nos. 

 

Dva RAZLIČITA DOKUMENTA jednostrano potpisana. Nema Trampovog potpisa a AV kaže bilateralni sporazum sa US?!? Ovo nema status međunarodnog ugovora. 

 

 

Bogami....ovo jebeno stoji:

 

Image

 

Pa, kako smo BILATERALNI SPORAZUM SA USA (Ovo su rekli i Vučić i Mali) potpisali tako što smo sa Kosovom nešto dogovorili a onda to potvrdili Vučić i Hoti potpisima, na dva odvojena dokumenta.

 

Nikakav bilaterlani sporazum sa USA.

Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Bogami....ovo jebeno stoji:

 

Image

 

Pa, kako smo BILATERALNI SPORAZUM SA USA (Ovo su rekli i Vučić i Mali) potpisali tako što smo sa Kosovom nešto dogovorili a onda to potvrdili Vučić i Hoti potpisima, na dva odvojena dokumenta.

 

Nikakav bilaterlani sporazum sa USA.

 

Kad si počeo da veruješ Vučiću i Malom pa se čudiš njihovim lažima?

Link to comment
Share on other sites

Meni i dalje nije jasno odakle Izrael i Jerusalim na ovoj listi. Šta to ne vidim? Srbija će prebaciti ambasadu u Jerusalim, a za uzvrat će Izrael da prizna Kosovo. Kakav je ovo prelom mozga?

Gde je zajednica srpskih opština, gde je garancija slobode kretanja....Zna li i Vučiš šta je i zašto ovo potpisao, a za pola nema ovlšćenja (recimo prebacivanje ambasade).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Nasa politika prema Izraelu i drzanje strane Palestincima unazad decenijama je losa.

Mi težimo da budemo članica EU, ne da postanemo 51 američka država. Ovo premeštanje bez konsultacija sa Briselom je katastrofa za našu spoljnu polutiku, a vreme će to i da pokaže.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Mi težimo da budemo članica EU, ne da postanemo 51 američka država. Ovo premeštanje bez konsultacija sa Briselom je katastrofa za našu spoljnu polutiku, a vreme će to i da pokaže.

Da, bice mrlja na  fantasticnim uspesima nase spolje politike.

I Eu i US i Kina i Rusija i Izrael i Palestina i Vanatu i dodaj po zelji.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Mrlja ili ne, ali mi moramo našu spoljnu politiku da usklađujemo sa EU, a ne sa USA.

 

Ovo je poenta. Ova debilčina pravi ustupak USA pred izbore zarad neke kvazi podrške oko ne znam čega jer ništa nije dobio. I kulira EU (iako su oni glasniji oko nezavisnosti KiM). 

 

Ovaj spektakl od danas će imati dalekosežne posledice po nas. MMW. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...