Jump to content

UEFA Europa League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Ista priča kao i sa Ajaksom. Promašiš šanse i ćao, nema popravnog (Zijeh i Aler). Posebno ne protiv ovakvih timova u polufinalima velikih takmičenja. Ipak je previše mediokriteta u ovom timu Ajntrahta da bi se to privelo uspešno kraju. Uvek sam se ježio kad štoperi uzmu loptu da izvode penal. A Englezi k'o Englezi. Koliko para, toliko muzike a njima bogami svira simfonijski orkestar za sve pare.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Zabrana transfera :classic_tongue:

 

1 minute ago, Predragdjape said:

Verovatno bi te poslusali, samo postoji jedan problem zvani Real Madrid 😄😅

Zaboravih. Mogao sam napisati da trolujem i da se izvučem. 😁

 

Često sam razmišljao na temu Jović u top Euro klubu i došao do zaključka da bi mu Celsi najbolje legao. Iguain je bivši igrač, Ziru nije za prvog špica, lagano bi bio prvi špic. U većini ostalih klubova bi morao da strpljivo čeka svoju šansu i bilo bi mu teško da se izbori za startera. Naravno pod uslovom da svi ti klubovi zadrže svoje trenutne spiceve. 

Link to comment
Share on other sites

To za Madrid je potvrdjeno pa demantovano. 

 

Ali Jovic svakako zasluzuje da napravi korak napred, makar u nekoj Sevilji, Dortmundu i sl. Ovde fakticki dobije jednu, dve upotrebljive lopte po mecu.

 

Cetvrti sut je stvarno bio uzas. Kakav blam da ti Kepa skida lopte. 

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, samo vise ne znas da li ide u Real ili ne, koliko je puta objavljeno i demantovano. S obzirom da Dortmund opako radi sa mladima i jos ih skuplje prodaje, komotno bi mogao tamo sezonu dve pa onda dalje.. Ali opet, Bajern kupi uglavnom sve sto valja u Bundes ligi..

Link to comment
Share on other sites

Celsi je sigurno medju top15 klubova u Evropi, a PL je sigurno medju top2 nacionalne lige na istom kontinentu. 

 

Ajntraht je jedan od mnogobrojnih one season wonder bundesligaskih klubova. Nerazumljivo je da mu Ajntraht i BL budu veći izazov nego Celsi sa PL i CL. 

Link to comment
Share on other sites

Ako Real pravi rekonstrukciju i ima ga u planu za prvog špica je ok da ode u Madrid. 

 

Mislim da će Real da se odluči za veće zvezde, jer Real voli da dovodi igrače koji su već izgrađene zvezde. Vreme će pokazati da li sam upravu. 

Link to comment
Share on other sites

Dobar mec i zasluzen prolaz Celzija. Nejasno je sto je Sari izveo Lotus-Cika, koji je bio najbolji igrac Celzija i u Frankfurtu. Na kraju izvadio Kepa sa 2 odlicne odbrane... Hail i za poteze Zapakoste i Luiza koji su skinuli 2 gola...  U finalu navijam za Arsenal, imaju ljudi 2 masine u vidu Obamejanga i Lakazeta i mislim da su favoriti, a zasluzili su Englezi i petog predstavnika u LS po svemu prikazanom ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mr clutch said:

Ako Real pravi rekonstrukciju i ima ga u planu za prvog špica je ok da ode u Madrid. 

 

Mislim da će Real da se odluči za veće zvezde, jer Real voli da dovodi igrače koji su već izgrađene zvezde. Vreme će pokazati da li sam upravu. 

 

Real je jedan od retkih klubova u Evropi koji moze sebi da priusti da pravi konstrukciju svakih 6 meseci i to rade od kada je sveta i veka. Ne moze to da bude dobro za mladog igraca, on ako se ne pokaze tamo u prvih 6 meseci, oni ce dovesti nekog drugog dok trepnes. Pritom je Benzema imao sasvim ok sezonu u Realu, ne verujem da ce tek tako Jovic samom svojom pojavom da ga izbaci iz prvih 11. Ali njemu se bas ide u Real, pa ono, ili ce biti genijalan potez ili sam pao, sam se ubio. 

 

Ipak, svaka cast Ajntrahtu za ovu sezonu. Prosecna ekipa, ali kad imas hemiju i dobrog trenera, onda i Filip Kostic izgleda kao igracina, a objektivno je igrac sistema, kao i Rebic kolko god da su od njega mediji posle proslog SP pravili igracinu. Isto to vazi i za Mijata. Jovic je jedini tu top igrac vec sad, ostalima je Ajntraht bas po meri. 

Link to comment
Share on other sites

Božo Sušec na hr Areni uoči Jovićevog penala - 'Jović je zabio u prvoj utakmici, Jović je zabio u drugoj iii...Jović zabija i u trećoj' :classic_biggrin: 

U 118. ulazi Paciencia - 'I evo taktičke zamjene, Paciencia ulazi radi izvođenja penala' (fulao čovjek penal)

 

Dobra utakmica Frankfurta, šteta za njih, Jović bi mogao postat igračina.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

 

Ipak, svaka cast Ajntrahtu za ovu sezonu. Prosecna ekipa, ali kad imas hemiju i dobrog trenera, onda i Filip Kostic izgleda kao igracina, a objektivno je igrac sistema, kao i Rebic kolko god da su od njega mediji posle proslog SP pravili igracinu. Isto to vazi i za Mijata. Jovic je jedini tu top igrac vec sad, ostalima je Ajntraht bas po meri. 

Razumem šta si hteo da kažeš ali realno ne postoji igrač koji će igrati dobro u lošem sistemu.

 

Coutinho je odličan igrač, ali džaba kad trener Barcelone nije znao da mu "namesti" pravu ulogu u timu. Sergej Milinković Savić isto odličan igrač, ali pored njegove, još gore u formi su popadali i Imobile i Luis Alberto, a oni su itekako zaslužni za odličnu prošlogodišnju sezonu SMS-a, Modrić paklen veznjak, izabran za najboljeg igrača na svetu i ove sezone se raspao u Realu jer se i sistem Reala takođe raspao, a verovatno se i prezasitili. I tako maltene svaki igrač koji upadne u loš sistem taj sistem će ga i pojesti, odnosno napraviti još boljim nego što jeste ako je dobar.

 

Kostiću fali malo više fudbalskog IQ-a, da bi mogao bolje da izgleda. Čak i ta lošija tehnika ne bi bila toliko loša (ne bi izgledalo tako) da bolje razmišlja na terenu. 

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Baros locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...