Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

5 minutes ago, red_white said:

A da li mi mozemo zvizducuma izbaciti Covica iz tima? Da li mislis da bi Nebojsa poklekao zbog zvizduka? Svi znamo koliko je sujetan covjek. 

I ako to znamo sta to dobro klubu moze dovesti to sto se Filipu zvizdi cim kroci na teren bez obzira kako odigrao? Veceras ne vidim da se glupora pa ne vidim cemu sada zvizduci? 

U tom potencijalnom siljenju patke iz edju Covica i navijaca oko Filipa moze da izgubi samo Zvezda. Ja to kao navijac Zvezde ne zelim bez obzira sto isto smatram da Filip nema kvalitet za bilo koji EL tim. Stoga zvizdanje u situaciji kada je iole korektan u timu samo u krajnjem slucaju nanose stetu klubu i potencijalno mogu donijeti da se i sam Covic zainati pa da Filip igra pp 30 minuta...

Pametno zboris brate. 
Zvizdaci, ne ljutite Nebojsu, vidite sta se moze desiti.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, red_white said:

A da li mi mozemo zvizducuma izbaciti Covica iz tima? Da li mislis da bi Nebojsa poklekao zbog zvizduka? Svi znamo koliko je sujetan covjek. 

I ako to znamo sta to dobro klubu moze dovesti to sto se Filipu zvizdi cim kroci na teren bez obzira kako odigrao? Veceras ne vidim da se glupora pa ne vidim cemu sada zvizduci? 

U tom potencijalnom siljenju patke iz edju Covica i navijaca oko Filipa moze da izgubi samo Zvezda. Ja to kao navijac Zvezde ne zelim bez obzira sto isto smatram da Filip nema kvalitet za bilo koji EL tim. Stoga zvizdanje u situaciji kada je iole korektan u timu samo u krajnjem slucaju nanose stetu klubu i potencijalno mogu donijeti da se i sam Covic zainati pa da Filip igra pp 30 minuta...

Navijači nemaju nikakav drugi način da reaguju. Ja ti ponovo kažem da Filip nije Radičević ili Tompson ili Mekel pa da se skloni kad se ispostavi da je loš. nNjegov status u klubu nema ama baš nikakve veze sa partijama koje pruža, samim tim ostaće da igra i tapšaće mu botovi pa makar se posrao na sred terena i počeo da gađa saigrače ko šimpanza. 
Ako nije OK da se zviždi, šta ti predlažeš? Čekanje ne može da uspe jer zašto bi Fići dosadilo da ga drugari gledaju na Sport Klubu umesto na terenu iza zgrade gde mu je i mesto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...