Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, red_white said:

Ne treba nikome zvizdati dok traje utakmica ako igra korektno i nije bezobrazan. Mogao sam i ja otici na meceve reprezentacije i zvizdati Bircevicu, isto ne prioada kvalitetu kao i Filip. Ali time ce se samo stvoriti losa atmosfera oko kluba pa ce i Covic jos vise da se ukopava. 

 

 

Slusaj druze,mali igra jer mu tata drzi klub...ne mozes da poredis partije sa profi sportistama...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nikome zvizdati dok traje utakmica ako igra korektno i nije bezobrazan. Mogao sam i ja otici na meceve reprezentacije i zvizdati Bircevicu, isto ne prioada kvalitetu kao i Filip. Ali time ce se samo stvoriti losa atmosfera oko kluba pa ce i Covic jos vise da se ukopava. 

Samo što Bircevic nije igrao zbog nepotizma, za razliku od ćupa.

Tako da mu treba zvizdati.
Link to comment
Share on other sites

Pa sto nema veceras navijaca da mu zvizde ako toliko vole Zvezdu i brinu za nju pa im smeta Covic? Sve vise uvidjam da je Vlada Novakovic upravu. Srbi ne vole sport i zabole ih za sport, tu su kada je neki vazan dogadjaj ako ima rezultata i ako treba izbaciti licne fruatracije na nekoga ili nesto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:


Samo što Bircevic nije igrao zbog nepotizma, za razliku od ćupa.

Tako da mu treba zvizdati.

Za ponasanje u derbiju mu treba usi cupati i poslati na hladjenje jedno 10 meceva. Zvizdanje tokom meca nicim ne koristi klubu koji valjda volis. 

Link to comment
Share on other sites

Vise aplauza nego zvizduka...ekipica se okrece da baci pogled ko zvizdi, malisa analizira sa Sakotom pored terena dok nasi izvode bacanja i daje uputstva Gistu pri ulasku u igru, ispada u odbrani za sve pare, ali iz igre ne izlazi,sve u svemu idila jedna opsta, klub nam je definitivno otet, a i koji ce nam kad smo beskimenjacka gamad od navijaca...sramota me sto sedim ovde u dvorani😖

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Za ponasanje u derbiju mu treba usi cupati i poslati na hladjenje jedno 10 meceva. Zvizdanje tokom meca nicim ne koristi klubu koji valjda volis. 

U slucaju Filipikusa donosi,

 

Lorenco  izgleda samo startuje odigra par minuta a ostatak Filip Covic.Tuzno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...