Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Just now, Swift Pancakez said:


jebem ga
ja me mogu da mu zaboravim ono razmontiranje sokica i future po stoka+ razlike

 

do kraja meseca ces zaboraviti.

 

on je covek pokazao i prosle godine da moze samo kod kuce da pobedjuje u gostimma skidanje gaca.

 

jos ovo izdrkavanje sa filipom gde mu vec drugu utakmicu ubija momentum ekipe.

 

bivsi je on do kraja meseca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Opušteno ljudi, prva utakmica i to u Atini protiv PAO. Meni jedino Filip ide na onu stvar, za sve ostalo ima vremena.

Nije to samo, vec ogroman problem. Konstantno se pravi visak, jer Filip ispada. Primili smo 80% poena ili preko njegovog igraca ili zbog njegovog ispadanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Očigledno zato što igramo jače takmičenje. Čak je i ABA jača. Problem je što Lorenzo nije nikakav faktor. Ne postoji. Filip je takav kakav je. Besmisleno je komentarisati ga. 

 

Naravno da nije, jer tebi treba bekap, da popuni rupu kad ovom prvom ne ide. A ti znaš u startu da ti tog frajera nemaš, pa kad je frka ajte vi momci sa dvojke i trojke da plešete pleja, jer ni ovaj jedan neće da radi večeras.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

do kraja meseca ces zaboraviti.

 

on je covek pokazao i prosle godine da moze samo kod kuce da pobedjuje u gostimma skidanje gaca.

 

jos ovo izdrkavanje sa filipom gde mu vec drugu utakmicu ubija momentum ekipe.

 

bivsi je on do kraja meseca.

Plasim se da se senior nece tek tako odreci coveka koji daje ovakve minute junioru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Tomic da napise domaci na temu: "Sta sam radio na letnjem raspustu" - jerbo sta god da su radili, to se na terenu ne vidi. Nit hemije, nit uigranih akcija, nit ozbiljne odbrane.

 

Niti će biti... Gubiće on i u ABA neke utakmice... Nije imao večeras nijednu uigranu akciju... Ništa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...