Jump to content

Poslednji film koji ste gledali


Drug Crni

Recommended Posts

Jaoj, dragi Boze, jos jedan od tih.

Uzimao sam zivot zdravo za gotovo, bio sam lenj i bahat, samoobmanjivao se da zbog okoline, sistema ili drustvenih uzusa ne zivim zivot koji zelim nego koji moram, a sada, avaj, umirem, pa cu raditi sve sto mi padne na pamet, da bih nadoknadio izgubljeno vreme.

Β 

Blah

Link to comment
Share on other sites

Bohemian rhapsody.....

Lepo su mi rekli da ga ne gledam.....Ε‘ta mi bi da ne posluΕ‘am - ne znam, valjda mi se plakalo.....

Rano je, ako Δ‡e ikad i biti pravo vremeΒ za film o Frediju Merkjuriu.Β 

Ε ta da kaΕΎem o glavnom glumcu? Trudio se i nije mu bilo lako sa perikama, laΕΎnim zubima.....joΕ‘ onako nejak, mrΕ‘av pa mu oni slip kostimi vise....

I potpuno pogreőan pogled.....da sam ja radila casting, birala bih najsličnije oči, pogled....harizmu. Ovde nema 3 dimenzije, nema Fredija, ima samo priča.

Β 

Legendu treba ostaviti na miru.Β 

Β 

I love you Freddie....

Β 

Β 

Link to comment
Share on other sites

Bohemian rhapsody.....
Lepo su mi rekli da ga ne gledam.....Ε‘ta mi bi da ne posluΕ‘am - ne znam, valjda mi se plakalo.....
Rano je, ako Δ‡e ikad i biti pravo vremeΒ za film o Frediju Merkjuriu.Β 
Ε ta da kaΕΎem o glavnom glumcu? Trudio se i nije mu bilo lako sa perikama, laΕΎnim zubima.....joΕ‘ onako nejak, mrΕ‘av pa mu oni slip kostimi vise....
I potpuno pogreőan pogled.....da sam ja radila casting, birala bih najsličnije oči, pogled....harizmu. Ovde nema 3 dimenzije, nema Fredija, ima samo priča.
Β 
Legendu treba ostaviti na miru.Β 
Β 
I love you Freddie....
Β 
Β 
Remi je bio 2nd pick.
Sacha Baron Cohen je započeo priču sa Brianom i Rodgerom, al je napustio projekat zbog nesuglasica.
Da je Hugo ostao do kraja, to bio posao , mada je meni film i ovako sasvim solidan i rado Δ‡u ga opet pogledati
Link to comment
Share on other sites

Triangle.

Β 

Sasvim slucajno sam naleteo na ovaj film, nakon potrage za ovim filmom. Mnogi kritikuju film zbog velikog broja rupa. Kao film cija je tematika putovanje kroz vreme, kao SF film totalno podbacuje, ali kao triler sa elementima natprirodnog je odlican.

Spoiler

Β 

Nemate sta da brinete o broju ptica ili mrtvih tela na brodu, citav film se moze posmatrati kao da se desava u paklu u kojem zle sile kaznjavaju glavnog protagonistu i mogu same da vracaju brod tri sata unazad, same da uklanjaju mrtva tela tako da brod nikada ne potone pod njihvom tezinom.

Β 

Genijalan film za sve koji vole psiholoske trilere koji ostavljaju gledaocima da sami povezuju stvari nakon gledanja. Tvorcu filma je navodno trebalo dve godine da osmisli sve detalje tako da se uklapaju u koncept vecne petlje.

Β 

Β 

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, The Walking Dravot said:

Stavljaj spojlere.

Β 

Trebalo je staviti spoiler, pogotovo sto je sva magicnost filma u onome sto sam napisao u drugom pasusu. Ostaje nada da nije mnogo citalaca stiglo da vidi ceo post.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Ovo je uvek dobar izbor. Ne vidim problem.

Β 

Β 

Β 

Pa ne znam, mozda ima nekaΒ lista koje filmove treba gledati i preporucivati, mislim, sta je pozeljno pisati na forumu?

Β 

Evo, sada gledam, doduse ne svojom voljomΒ https://www.imdb.com/title/tt6359956/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1Β i jos sam ziva, cek se i nasmejem, ali cu izostaviti preporukuΒ :classic_rolleyes:Β 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Baby said:

Β 

Pa ne znam, mozda ima nekaΒ lista koje filmove treba gledati i preporucivati, mislim, sta je pozeljno pisati na forumu?

Β 

Β 

Pa dobro, nije da je covek (Dravot! Zombi!) odredjivao sta treba gledati a sta ne, samo je napisao da se njemu taj film (a, u stvari, vise ta tema) ne dopada.Β 

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

US (2019) -Β https://www.imdb.com/title/tt6857112/?ref_=fn_al_tt_1

Β 

220px-Us_(2019)_theatrical_poster.png

Β 

Pogledah sinoΔ‡. Drugi film JordanΒ Peele-a, moΕΎda i previΕ‘e ishajpovan kao i njegov prvi film Get Out (koji mi se nije dopao), ali ovaj mi je baΕ‘ legao. Ima odličnu atmosferu,Β prepun je detalja koje je teΕ‘ko na prvu pohvatati, metafora i wtf momenata. Tera teΒ da se zapitaΕ‘ Ε‘ta si u stvari gledao i koje je objaΕ‘njenje svega toga. NeΕ‘to slično kao Mother! od Aronofskog.Β 

Β 

Mene je naterao da isčitam neke recenzije i objaΕ‘njenja na netu, da čujemΒ i druga miΕ‘ljenja.Β U svakom slučaju, pogledaΔ‡u ga joΕ‘ jednom.Β 

Β 

Β 

Link to comment
Share on other sites

SinoΔ‡ mi kolega nekako euforičnim tonom kaΕΎe: "E brate gledao sam onaj novi horor Us". Reko i kakav je? KaΕΎe ma sranje, ponadao se kad sam video ekipu sa Get out i smorio se ΕΎeΕ‘Δ‡e dok sam ga odgledao πŸ˜„

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Issey said:

Neőto slično kao Mother! od Aronofskog. 

Β 

Β 

Β 

Aman bre zaman! Ljudi, imajte milosti! Mother! NIJE i nikada neće biti horor niti ikakve veze sa hororom ima. Ko Boba vas molim!

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Laki21 said:

Β 

Aman bre zaman! Ljudi, imajte milosti! Mother! NIJE i nikada neće biti horor niti ikakve veze sa hororom ima. Ko Boba vas molim!

Β 

To niko nije ni rekao niti je bitno uopΕ‘te...

Link to comment
Share on other sites

https://www.imdb.com/title/tt6292852/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Β 

I Am Mother

Β 

Film koji bi trebalo valjda da probudiΒ mnoga uglavnom moralna pitanja u nama je mene smorio za medalju. Spor i dosadan, stalno sam ocekivala da pocne nesto malo brze, ali vrte se u krug jedan robot (uz pojavljivanje jos par malte ne nebitnih) i dva lika. Sve je moglo da se smesti u 20 minuta...Β 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah ovaj film sinoΔ‡:Β Parallels (2015)Β Daleko je to od nekog umjetničkog djela, glumačka ekipa nepoznata, ali nije baΕ‘ B produkcija, meΔ‘utim, zanimljiva je ideja, čovjek bi očekivao da se po njemu nastavi snimati neka serija koja sa pristojnim scenarijem moΕΎe izgurati bar 2-3 sezone, ionako veΔ‡ viΕ‘e ne znaju Ε‘ta bi viΕ‘e snimali, a i kraj filma je praktično kao kraj Pilot epizode (upoznali smo se sa situacijom, sad kreΔ‡e akcija). Nisam čuo da ima serija po ideji za taj film, kao Ε‘to su npr. napravljeni WestworldΒ iliΒ Limitless, doduΕ‘e filmovi po kom su nastale ove serije su uraΔ‘eni u mnogo jačoj produkciji, sa kvalitetnim glumačkim ekipama, za razliku od ovog Parallels.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...