Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

35 minutes ago, Beonegro said:

Meni je jako kako se raja loži na nekakve mozlije i voldene (malim slovom jer generalizacija, ne odnosi se samo na ova dva lika) jerE su stranci, a onda dođu npr. Olja Stević i Cvećković i obrišu parket njima.

 

Mosley je iznadprosecna backup opcija na petici, sasvim sigurno, narocito za ovaj nivo takmicenja. U ovoj utakmici je prvi put stavljen u poziciju da u napadu igra nesto sto apsolutno nije njegova igra i za sta nema znanje i kvalitet. To je tek jedna u nizu stavki koje idu na racun Trinkija koji je vcrs vodio mozda i najlosiju utakmicu od kako je u KKP. Inace, zasto je Mos iznudjen ovako rano da igra startnu peticu, te sam status Artsioma i vidjenje njegove uloge uopste su druge teme i decko nema nikakve veze sa tim. 

 

Za Waldena sam pisao od prvog dana da mi se cini jako skromno u svim segmentima igre. Ono sto ga za sad 'pere' da tako kazem jeste sto u odbrani holds his ground. Nista spektakularno, nikakva klinika, ali nije net negativan i to je svakako dobro. Mada igra racionalno uglavnom, ima ove epizode kada veze nekoliko gluposti, kao sto smo videli vcrs. 

 

Peiners je i dalje nejasan, apsolutno ne mogu ni da nazrem sta je Trinkijeva ideja i kako je to zamislio da ga koristi, sta da mu igra and stuff. 

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam vidio to brisanje parketa sa Waldenom, 16 ponea Cvetkovica uz 37% iz igre  Walden 11p uz 80% ... 3as / 2as ... 3sk / 3sk ... 2il/1il 

 

Inače, mene je ova tekma ubjedila (naročito prvo pol) da ćemo dobiti dosta dobrih stvari od Waldena.

 

 

Edited by Ne sam Safete
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Nema tu ništa iznadprosječno, jedan šljaker koji je fizički u prajmu.

 

Pa sad, ne znam iz koje/cije perspektive pricamo. Ako su modeli za poredjenje nekakavi Feneri i Reali onda svakako nije. Opet, sta recimo ti ocekujes od backup opcije na centru u danasnjoj kosarci? Za mene je dobar defanzivac sposoban da se rastegne na vise pozicija, preuzima i korektno stiti obruc, dok u napadu pospremi otpadak ili plain&basic dajv iz pika nesumnjivo iznadprosecan kao reservista. Deluje da je na ovim nivoima takmicenja u kojima igramo zaista tako. Doveden je da bude sljaker/prasinar/korektor/kakogod i za sada upravo to i isporucuje.

 

Imamo mi problema dosta, tu se slazemo, ali ipak mislim da Mos kao takav svakako nije medju njima.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da provalim, da li trolujete, dzinksujete ili ste stvarno toliko nezahvalni da vam ni ovo "ne valja".

 

Sto kaze drug tito po prikazanom najbolje poslozeni tim bez ikakve dileme, dobijate i sa lošom igrom na vrućim gostovanjima. A znamo i da ima "rezerve" u limarevom ćupu za dodatne korekcije rostera. Tako da zaista ne verujem šta čitam ovde i koja atmosfera vlada.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Meni je jako kako se raja loži na nekakve mozlije i voldene (malim slovom jer generalizacija, ne odnosi se samo na ova dva lika) jerE su stranci, a onda dođu npr. Olja Stević i Cvećković i obrišu parket njima.

 

Obrisu, mozda, jednom u sezoni... a onda ih nema nigde. U tome je problem sa takvim domacim igracima. I Rebic je srusio kraljeve, pa sada prasinari po Sibiru... 

Link to comment
Share on other sites

Malo pretjerujete. Nismo odigrali sjajno, ali imajte u vidu kada smo krenuli iz Beograda i koja je ovo utakmica od tad. 

 

I Igokea se malo podcjenjuje. Namucice oni najskuplje ekipe koje ne odigraju 100% u Laktasima. A bice ozbiljnih skalpova i na strani, ako, po obicaju, ne rasprodaju igrace na pola sezone. 

 

Kakvi su da su, Cvele i Oliver godima gule spansku ligu, a Zagor je presjedio godinu tamo. 

 

Nije ovo lose za sad, a bice i bolje poslije kojeg treninga kuci. Ako dobijemo i Tofas, puna kapa u 10 dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

Obrisu, mozda, jednom u sezoni... a onda ih nema nigde. U tome je problem sa takvim domacim igracima. I Rebic je srusio kraljeve, pa sada prasinari po Sibiru... 

Krhko je znanje, samo su dosadašnje karijerne reference, u smislu liga i timova u kojim su igrali, bez dvojbe na strani Stevića i Cvetkovića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...