Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

8 minutes ago, goldberg said:

Kako cenite svoj domet u evrokupu? Sta bi bilo ocekivano, sta bi bio podbacaj, sta bi premasilo ocekivanja?

 

Da li bi vise voleli uspeh u evrokupu ili u ABA ligi?

Ocekivano: da prodjemo grupu i da se muski pobijemo. 

Podbacaj: da ispadnemo u grupi 😜

Uspjeh: da prodjemo i drugu grupu. 

 

Na svim frontovima svom snagom, pa dokle stignemo. 

 

Mada nam zadnjih godina leze ovi kupovi 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

Kako cenite svoj domet u evrokupu? Sta bi bilo ocekivano, sta bi bio podbacaj, sta bi premasilo ocekivanja?

 

Da li bi vise voleli uspeh u evrokupu ili u ABA ligi?

 

Ja očekujem da prođemo obe grupe. Imamo jači tim odnosu na prošlu godinu. Kladionice nas vide u top 5 favorita (nešto kao CZ prošle sezone). Sve iznad toga, kada krenu eliminacije, je uspeh.

 

Evrokup će biti izuzetno bitan za KKP ove sezone i ja bih bacio sve karte na to takmičenje ukoliko se situacija bude tako razvijala da su izgledne šanse da dođemo do samog kraja. Iz Đordijevog izlaganja, iako nejasnog, očekuje se da ekipa koja dobije prolaz iz EK ima šansu da ostane u EL i u narednim sezonama (pretpostavljam ukoliko bude plasirana u top8 u aktuelnoj sezoni ili tako nešto).

 

Što se tiče ABA treba osigurati neko od prva 4 mesta, da utakmice tamo služe kao trening i priprema a fokus da bude na EK.

 

Večeras će biti dobar test da vidimo kakvo je realno stanje i kako stojimo u pravim takmičarskim utakmicama. Ovo sve do sada je lepo, ok, ali ja to, uključujući i Superkup, doživljavam kao pripremni period.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pendulum said:

Iz Đordijevog izlaganja, iako nejasnog, očekuje se da ekipa koja dobije prolaz iz EK ima šansu da ostane u EL i u narednim sezonama (pretpostavljam ukoliko bude plasirana u top8 u aktuelnoj sezoni ili tako nešto).

I ukoliko se zove Unicaja, Joventut, Virtus, Monaco ili tako nesto 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jedibojan said:

Treba nama krilo a ne bek

 

Ovo sam ja kroz celu utakmicu mislio. ZNaci igrali smo u momentima sa petorkom gde su bili na terenu Walden, Jare i Gordic.

 

Ako jebeno ne mozemo na Peinersa da racunamo u ovakvim situacijama, zasto smo ga onda dovodili?

Link to comment
Share on other sites

Bravo!

Uplaših se gluposti na kraju ali izvukosmo ovo.

Odbrana odlična. Partizanska.

U napadu stajemo. Ne znam da li fale poeni sa krila ili jednostavno Trinkijeri obožava da igra sa tri beka. Činjenica je i da je Zagor bio nešto povređen.

Za sada jedini ispod očekivanja Parahovski i donekle Pejners. Ovaj prvi se baš nekako ne uklapa u Trinkijevu igru a došao je kao ogromno pojačanje. Ispada da će da nam služi samo za protivničke teške petice. No, da mu damo još vremena da digne formu.

Prva u nizu. Idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je najveći problem Parahouski, on u ovakvoj postavci igre nema šta da traži. Što je najgore, on na terenu i ne izgleda kao neko ko pokušava bilo šta, totalno je pogubljen i nezainteresovan. Ovu razliku u skoku su ostvarili kada je on bio na terenu. Dobro, i Birča, ali to ne mijenja poentu mnogo.

Biće ozbiljan izazov za Trinkija da mu nađe mjesto pod suncem i kontam da nam od toga, a ne od beka, najviše zavisi sezona, tj. ishod iste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napad nam je los i nikakav. Defanziva vrlo dobra, uz povremene mracne sekvence (ne, nije samo Bircha bagovao). Mosley klasicni korektor, u nekakvom Lasme kalupu, oseca protivnicki napad, refleksi vrhunski, pokreti munjeviti. Moze se vec reci da je zabod, doneo je upravo sve ono zbog cega je i potpisan.

 

Iskoristio bih priliku da pitam realnog kako mu se dopao odgovor Waldena i Gordica na ove stidljive pokusaje presinga Mlecana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...