Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Partizan_ said:

Jel iko grljenje spomenuo ovde?

 

Grljenje kao metafora ovde, nisam mislio da ce Prostoum ili KKP stvarno da se grli sa Bartomeuom, mada ko zna? Sve u svemu uprava kluba,  verovatno i svi navijaci KKP zele da im klub igra EL ali opet Bartomeu govno, pa sada smo malo u nedoumici kako dalje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jakob Aman said:

Partizan je u svim takmicenjima u trenutku prekida bio prvi, osvojen je i kup. Po svim parametrima bi trebalo da dobije pozivnicu za EL, i u slučaju ponistavanja ili priznavanja rezultata.

Ali, Bertomeu je bezbroj puta pokazao da je govno od čoveka,  nešto slično Covicu,  tako da me nista ne bi iznenadilo.

Malo više dostojanstva, kolega po bojama.

 

Đordi je fekalija bio i biće, nezavisno od KKP, Srbije, ABA ili ove sezone, pa makar nam dao i ugovor na 99 godina. Sličnog hemijskog sastava su i svi oni koji su svojom nesposobnošću doveli do ovakvih igrarija (da nije Đordi, u taj prazan prostor bi uleteo neko sličan, ne bi trebalo imati iluzije). Čak su i gori.

 

Uvek ću se zalagati da je jedini sportski način da se završi sezona onaj na terenu, makar to bilo sa juniorima, u novembru ili sledećeg juna i makar KKP pogubio sve mečeve do kraja pa da umesto ''Da volim crno-bele'' pre utakmica puštamo ''Sve smo mogli mi''. Međutim, taman da pokorimo sveeeeee i izvisimo za EL zato što Đordi, mi moramo da ostanemo na nivou svih onih zastava koje vise sa plafona hala u kojima smo domaćini. (iako nam to često ne uspeva). Moramo da se borimo za svoje interese, lobiramo kod bitnih likova, raspravljamo i svađamo se, ali nema potrebe da plačemo u javnosti. Uostalom, ni sns gamad nije ništa drugačija od Đordija, Čovića i njima sličnih, zar ne?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Varijanta 1: da se sve ovo smiri jako brzo, da se odigra zadnje kolo i kompletan plejof.

Varijanta 2: da se sve ovo smiri relativno kasno, pa da se igra samo F4. Podrazumeva se domaćinstvo i organizacija KKPa.

Varijanta 3: ako se ovo ne smiri još dugo, trenutni plasman. U toms slučaju mislim da će bar meni da bude svejedno, pošto ću da prsnem svejedno zbog drugih stvari...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ne sam Safete said:

Meni nije jasno kako to postoje uslovi za F4 a ne postoje za PO

Pa F4 bi se odigrao u jednom gradu, za 2-3 dana. Sve ekipe na okupu, spoljni kontakti minimalni.

Dok bi PO trajao minimum 2 nedelje uz ucestala putovanja.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki Marvini said:

Pa F4 bi se odigrao u jednom gradu, za 2-3 dana. Sve ekipe na okupu, spoljni kontakti minimalni.

Dok bi PO trajao minimum 2 nedelje uz ucestala putovanja.

Moraca zauzeta, Pionir i Arena takodje.... Gde da se odigra F4 i sa kojim timovima?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ne mislim da se razmislja o zavrsetku sezone prije nego se oslobode Pionir, Moraca I Arena... Ali onda su se stekli uslovi i za PO.

 

Mora i da se dozvoli starijima od 65 da izadju iz kuce - kako mislis da trener komsija vodi i trenira tim?

Nema tu ni trunke regularnosti, kako god okrenes.:default_coffee:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Cooper said:

.54b52640eb653fd143f1a59ff2132619.jpg

 

u principu to je to,

jedino je netačan podatak da je odigrano 95% utakmica,

prošle 2019 je šampion igrao 30 mečeva, i ako se uzme to za osnovu, odigrano je 21/30 tj tačno 70% mečeva - ne menja puno suštinu, ali nema razloga da se manipuliše ciframa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...