Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

48 minutes ago, Liska Manjina said:

Wo ist Tito?

 

Kako je pao? Reks ga nije spasao? Pričaj nam 😄

 

Ako je nepravedno kažnjen da se latimo tastatura, pa udri po zlotvorima!

nepravedno, ubise ga dusmani...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goldberg said:

Covic i Paige nemaju nista zajednicko.

 

Covic je organizator, a Paige suter. Imali smo mi Barona koji je bolja verzija Paigea.

 

Pa sta meni pricas, trebao si na KKP temu da odes posle semisa Aba lige pa da im kazes. Moja poenta je da nikom od njih nije palo na pamet da kazes - bravo Tomicu sto ti Covic lici na kosarkasa i jebi se Trinkijeri sto ti je Pejdz bio non-factor. Isti odnos vazi i za DD vs Zagorac i Dzamaraz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

Malo se bavite igracima, napraviti neki realan roster u skladu sa buducim budzetom kluba, bez onih mamojebaca od po 1 milion po sezoni i bice vam lepsi dan i period pred nama.

 

 

Ovo Čoviću da preneseš na skupštini, lepo se on razbacivao za neke igrače ... domaćinski. :smiley53:  sad mi treba da štedimo, e neće da može.:lol_2:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Leonard said:

Nesto su insajderi utihnuli. Pre neko vece gorele vatre na sve strane, kacile se slike, a sada ih nigde nema.

Verovatno je bilo sve  dogovoreno, ali je opet zapelo negde.

 

 

Sto da bude jednostavno, kad moze i komplikovano...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Guru said:

- Da je u poslednjih 5 godina osvojio prvenstvo Španije, Italije, Grčke, Francuske, Turske, Nemačke, ili VTB 

AND

- Da ima osvojenu Evroligu, Evrokup, ili FIBA Ligu Šampiona

AND

- Da je bio prvi trener NBA ekipe tri sezone

AND

- Da ima osvojen NCAA

AND

- Da je kao selektor reprezentacije osvojio medalju na prethodna tri SP, EP, ili OI, ili da ima zlato sa nekog od tih takmičenja bez vremenskog ograničenja

 

 

Evo, "opravio" sam ove uslove - to su uslovi za trenera KKCZ :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Leonard said:

Nesto su insajderi utihnuli. Pre neko vece gorele vatre na sve strane, kacile se slike, a sada ih nigde nema.

Verovatno je bilo sve  dogovoreno, ali je opet zapelo negde.

 

 

Nije utihnulo nista posto nije ni bilo pregovora za sad. Jasno je iz cije kuhinje idu ove price, posebno one o gomili trenera o kojima se razmislja pa i samom Poceku.  Bukvalno se sprdaju i funkcionisu kao sns sekta.

 

Uzeo bih i ja Trinkijerija, oprostio bih mu ruznu proslost.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...