Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, 12Laki said:

Jebote Slavisa.Dobri Stime ne igra za male pare.Od njega se ocekuje da isporucuje skoro svaku utakmicu a ne za neke utakmice(btw uloga 3 centra).

 

A i on sam ne bi bio zadovoljan da sedi 85% sezone na klupi.

Zato Kuzmic razbija. Nije dobar Apic, Stimac, Ristic...Ko je dobar za EL level? U EL skor  da nema neke velike razlike izmedju prvog i drugog igraca na poziciji. Kuzmic je bukvalno za zivota odigrao jednu dobru sezonu, a ima 30godina.

 

Ne bih ni ja Stimca ako bas ne mora. Samo ovo pisanje po njemu je smesno. Tako se pricalo i prica za Bjelicu. Iskustvo na terenu i svlacionici se placa i to je jednostavno tako.

 

Djnkinih 2/27 nikom ne smeta ili sto Lazica ne moze da se sastavi, stavise njedan domaci igrac pa ni sam supermen Jagodic Kuridza..

Edited by Pavaroti
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pavaroti said:

Ne bih ni ja Stimca ako bas ne mora. Samo ovo pisanje po njemu je smesno. Tako se pricalo i prica za Bjelicu. 

Bjelica nas je prodao kad je bilo najbitnije.

Edited by Del Piero
  • Like 4
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Kada promaši zicer sa 4.5cm - "Nisam mogao da igram pod pritiskom!"

 

PS

 

Ako ne računamo vankategornike koji na parket i nisu izašli iz košarkaških razloga, milko (namerno malim slovima) je ubedljivo najveće govno koje je ikada obuklo dres kluba.

Edited by Laki21
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

Kada promaši zicer sa 4.5cm - "Nisam mogao da igram pod pritiskom!"

 

PS

 

Ako ne računamo vankategornike koji na parket i nisu izašli iz košarkaških razloga, milko (namerno malim slovima) je ubedljivo najveće govno koje je ikada obuklo dres kluba.

Za Milka nisi pravio klipove.:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Del Piero said:

Bjelica nas je prodao kad je bilo najbitnije.

Kad je to bilo najbitnije?

 

Ako razumes ovu igru bar malo, bice ti jasno da ga je nesretni Alimpijevic bukvalno unistio u prvoj polovini sezone sa prevelikom minutazom. Da ne pisem sto je isao u Belorusiju da igra za CG i sto se Pera uopste doveo i onda birao meceve. Upariti Bjelicu i Antica i na to imati Lesora i Omica, to moze bukvalno samo idiot.

 

Njegova minutaza u prvom delu sezone u EL nije isla ispod 25m a u ABA i oko 30m. 

 

To je igrac i ako je dobro placen, treba da ima rolu od 15min max, a ti dovedes i Antica + dva drveta. Bjepica i u najboljim danima nije imao fiziku i ovoliku minutazu.

 

Alimpijevic je ubedljivo najgori trener koji je vodio Zvezdu za mog zivota. Cak ni on nije krivac, koliko je to bio Covic sto ga je angazovao sa sve Ljubotinom i ostalom ekipom.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Manoly said:

Gazda kronose, ti dosao a niko da ponudi ljutu i meze... 😃

Ima kod Gazde - ne brini, no navrati.

24 minutes ago, Wingwalker said:

nemojte više Milka...nedelja je prepodne majkamustara.

 

to jedini igrač KKCZ zbog kojeg sam prevrnuo sto u kafiću tokom prenosa...a duša sam od čoveka.

Polomicu case od kristala?

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Kada promaši zicer sa 4.5cm - "Nisam mogao da igram pod pritiskom!"

 

PS

 

Ako ne računamo vankategornike koji na parket i nisu izašli iz košarkaških razloga, milko (namerno malim slovima) je ubedljivo najveće govno koje je ikada obuklo dres kluba.

Milko i Kantic bez premca

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Nači, prvo igrači pa onda trener i stručni štab ... :smiley53:

Sjećaš se kako je bilo u Alimpije sezoni - dan-dva poslije trenera potpisalo 4 ili 5 igrača o kojima se do tada naveliko pričalo. Možeš misliti, skrutinizirao ih Alimpije, pa su tek onda dovedeni. Očito Čović neće iz pristojnosti da potpisuje igrače prije trenera, ali sve ispregovara. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Pavaroti said:

Zato Kuzmic razbija. Nije dobar Apic, Stimac, Ristic...Ko je dobar za EL level? U EL skor  da nema neke velike razlike izmedju prvog i drugog igraca na poziciji. Kuzmic je bukvalno za zivota odigrao jednu dobru sezonu, a ima 30godina.

 

Ne bih ni ja Stimca ako bas ne mora. Samo ovo pisanje po njemu je smesno. Tako se pricalo i prica za Bjelicu. Iskustvo na terenu i svlacionici se placa i to je jednostavno tako.

 

Djnkinih 2/27 nikom ne smeta ili sto Lazica ne moze da se sastavi, stavise njedan domaci igrac pa ni sam supermen Jagodic Kuridza..

 

spacer.png

Edited by Tunji Awojobi
Embed ispravka
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Sjećaš se kako je bilo u Alimpije sezoni - dan-dva poslije trenera potpisalo 4 ili 5 igrača o kojima se do tada naveliko pričalo. Možeš misliti, skrutinizirao ih Alimpije, pa su tek onda dovedeni. Očito Čović neće iz pristojnosti da potpisuje igrače prije trenera, ali sve ispregovara. 

Tako je bilo i u ovoj sezoni, samo što Tomić nije hteo da prihvati te dogovorene igrače.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, quentin said:

Sjećaš se kako je bilo u Alimpije sezoni - dan-dva poslije trenera potpisalo 4 ili 5 igrača o kojima se do tada naveliko pričalo. Možeš misliti, skrutinizirao ih Alimpije, pa su tek onda dovedeni. Očito Čović neće iz pristojnosti da potpisuje igrače prije trenera, ali sve ispregovara. 

 

keselj, stefan jankovic, jovanovic i radicevic   :classic_biggrin:

gazda pokidao sa skautingom. zaista je bolje da prepusti struci izbor igraca.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Borca said:

Mladi plej iz USA (tek puni 22 u Junu), jedna sezona u Razvojnoj, ako bi razmisljali o takvoj opciji verujem da bi vise isli na neku Bolden/Ojo/Reath varijantu da ide u FMP pa kako se tamo pokaze kao perspektiva za Zvezdu.

Posto ce izgleda Filip Covic opet biti "alfa i omega" u FMP-u sa iste pozicije na kojoj igra i Peters onda mi je tesko da poverujem da se uopste razmislja u tom pravcu (tj. da se dovede mladi plej iz USA).

 

Peters gleda ka NBA i ima dobre brojke da dobije neki makar kratkorocni ugovor... nece on ni u Zvezdu a kamoli FMP. A verujem da bi bio dobar ubod. Ugovor na 3 godine, istrpis ga par meseci da se navikne na Evropu i onda rokaj... pa prodaj turcima za milionce 😄

S obzirom da Knicks-ima bas i ne cvetaju ruze a on igra u njihovom razvojnom timu, verujem da ce mu oni pruziti neku sansu, ili vec neki drugi NBA klub. Video sam clanke koji su prakticno hvalospevi o decku i kako ga Knicks-i ne bi trebali propustiti jer ce im ga neko drugi uzeti. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...