Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Stvarno mi nije jasno kako mzoete toliko da serete po Stimcu.Lik je svuda igrao ok i davao 100 posto sebe.Nedavno je u Turk Telekomu imao odlicnu sezonu.Asvel je unisto oba puta i u Zvezdi i Feneru.Daleko od toga da nema kosarkasko znanje.Sad sto ponekad ispada glup jbg nije on vrhunski centar i ogroman broj tih visokih igraca izgleda debilno u dosta situacija.Takodje i treneri svi su mislili odlicno o Stimcu sem Atamana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Real, Barselonu Fener, CSKA (najvise 5-6 utakmica) treba odigrati u Areni, da se malo popuni budzet i odjekne po Evropi kako imamo 18k gledalaca na tekmi. 
Sve drugo je uglavnom mucenje. Atmosfera u Areni je prilicno losa, i bar 5 klubova ima bolju na svojim domacim utakmicama. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Real, Barselonu Fener, CSKA (najvise 5-6 utakmica) treba odigrati u Areni, da se malo popuni budzet i odjekne po Evropi kako imamo 18k gledalaca na tekmi. 
Sve drugo je uglavnom mucenje. Atmosfera u Areni je prilicno losa, i bar 5 klubova ima bolju na svojim domacim utakmicama. 

Ponavljacu koliko god bude potrebno, Pionir je stavljen na crnu listu EL kao hala posle incidenta sa Valensijom i semafora jer po propozicijama smo mogli tu utakmicu da izgubimo sluzbenim rezultatom jer je prekid trajao duze od 15 minuta dozvoljenih ( 56 minuta inace), ili da se igra nova utakmica posle 24h uz pokrivanje svih troskova za gostujucu ekipu i sudije kao i velika novcana kazna.

 

Pionir po mnogim stvarima ne odgovara EL standardima i kada se njima ulizujes na svakakav nacin, to ne cinis tako sto ligu dovodis u situaciju da razmisljaju o tebi kao seoskom klubu koji igra u stali bez semafora, ventilacije, svecanih loza i svlacionica kao u srednjoskolskim salama.

 

Ne gubimo mi utakmice u El zbog publike, sale i atmosfere, vec zbog svog (ne) kvaliteta.

 

Obaska je da smo prebacili 7000 sezonskih/el propusnica, i gde bi da smestis te ljude za EL u Pioniru kada to vec prebacuje kapacitet.

 

Finansijski efekat je neuporediv, da ne ulazim kolika je razlika u novcu.

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ostaje da vidimo kako će nas Pavićevići dočekati u Baru i da li će uopšte pustiti zvezdaše u halu. Da se podsetimo izjave nakon poraza u Pioniru i poentiranja CZ iz poslednjeg napada...

 

 

 Nemojte posle da kukaju kada i mi u Baru budemo spremni. Budite sigurni da će ta utakmica u Baru zbog onog koša biti mnogo drugačija. Mi smo najkorektnija sredina, ja to poštujem, ali nama taj koš znači i mi ćemo uraditi sve da im vratimo istom merom. Ovo je sportska ljutnja, ovo nije ljutnja. Radi se o korektnosti. Ja imam pitanje - Jesmo li zaslužili to zbog naše korektnosti? Uvek smo lepo dočekivali navijače Zvezde. U Podgorici ne uđe ni jedan navijač, u Baru Zvezda igra pred domaćom publikom i mi smo se na to ponosili. Sada, neće ni jedan ući -poručio je Pavićević.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Ponavljacu koliko god bude potrebno, Pionir je stavljen na crnu listu EL kao hala posle incidenta sa Valensijom i semafora jer po propozicijama smo mogli tu utakmicu da izgubimo sluzbenim rezultatom jer je prekid trajao duze od 15 minuta dozvoljenih ( 56 minuta inace), ili da se igra nova utakmica posle 24h uz pokrivanje svih troskova za gostujucu ekipu i sudije kao i velika novcana kazna.

 

Pionir po mnogim stvarima ne odgovara EL standardima i kada se njima ulizujes na svakakav nacin, to ne cinis tako sto ligu dovodis u situaciju da razmisljaju o tebi kao seoskom klubu koji igra u stali bez semafora, ventilacije, svecanih loza i svlacionica kao u srednjoskolskim salama.

 

Ne gubimo mi utakmice u El zbog publike, sale i atmosfere, vec zbog svog (ne) kvaliteta.

 

Obaska je da smo prebacili 7000 sezonskih/el propusnica, i gde bi da smestis te ljude za EL u Pioniru kada to vec prebacuje kapacitet.

 

Finansijski efekat je neuporediv, da ne ulazim kolika je razlika u novcu.

Stavise li na crnu listu onu Zenitovu halu gde su utakmicu protiv Baskonije igrali bez satova za merenje vremena?

Edited by MrTripleDouble
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa čemu onda uopšte služi oline prodaaja ako ne možeš da odštampaš ulaznicu ili samo pokažeš QR kod?

Da ti naplati jos 50din preko jer se stampa na specijalnom papiru sa hologramom. Tipujem da je na nekom tenderu kupljen taj karton za narednih 20 godina .

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ponavljacu koliko god bude potrebno, Pionir je stavljen na crnu listu EL kao hala posle incidenta sa Valensijom i semafora jer po propozicijama smo mogli tu utakmicu da izgubimo sluzbenim rezultatom jer je prekid trajao duze od 15 minuta dozvoljenih ( 56 minuta inace), ili da se igra nova utakmica posle 24h uz pokrivanje svih troskova za gostujucu ekipu i sudije kao i velika novcana kazna.

 

Pionir po mnogim stvarima ne odgovara EL standardima i kada se njima ulizujes na svakakav nacin, to ne cinis tako sto ligu dovodis u situaciju da razmisljaju o tebi kao seoskom klubu koji igra u stali bez semafora, ventilacije, svecanih loza i svlacionica kao u srednjoskolskim salama.

 

Ne gubimo mi utakmice u El zbog publike, sale i atmosfere, vec zbog svog (ne) kvaliteta.

 

Obaska je da smo prebacili 7000 sezonskih/el propusnica, i gde bi da smestis te ljude za EL u Pioniru kada to vec prebacuje kapacitet.

 

Finansijski efekat je neuporediv, da ne ulazim kolika je razlika u novcu.

Sta su renovirali koji q ako i dalje nema sve to?

 

glupost je da je na crnoj listi zbog jednog kvara. Isto tako je glupost da je sve u kvalitetu. Da je tako evo Barseloni titula ove sezone, daj da ne gubimo vreme do maja svi.

 

Dobra Atmosfera je nesto sto je neophodno ekipama sa manjim budzetom da bi parirale bogatijima. A i iskreno meni kao navijacu je mnogo bolji kompletan dogadjaj u pioniru. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bosMan_jr said:

Sta su renovirali koji q ako i dalje nema sve to?

 

glupost je da je na crnoj listi zbog jednog kvara. Isto tako je glupost da je sve u kvalitetu. Da je tako evo Barseloni titula ove sezone, daj da ne gubimo vreme do maja svi.

 

Dobra Atmosfera je nesto sto je neophodno ekipama sa manjim budzetom da bi parirale bogatijima. A i iskreno meni kao navijacu je mnogo bolji kompletan dogadjaj u pioniru. 
 

 

Pa ako si bio u Pioniru i pamtis stari  pa uporedi sta su uradili, jedno veliko nista, a o povecanju kapaciteta za 2.500 mesta je tek sprdnja, pri tom KKCZ nema nikakve veze sa renoviranjem. 

El nam je dobronamerno preporucila gde i kako ubuduce mozemo docekati ekipe pogotovo sto si prijavio jos odavno svoje utakmice u Areni, i onda kada si objektivno bio sprecen da igras u Areni desi se onakav kiks sa semaforom. 

 

Svakome je PIonir lepsi ugodjaj, ali u ovom slucaju ces imati samo ljude sa sezonskim unutra, pa bi krenula kuknjava sta sa 10.000 ljudi koji imaju pare i zele da plate kartu da bi gledali uzivo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Šarac said:

 

Svakome je PIonir lepsi ugodjaj, ali u ovom slucaju ces imati samo ljude sa sezonskim unutra, pa bi krenula kuknjava sta sa 10.000 ljudi koji imaju pare i zele da plate kartu da bi gledali uzivo. 

Meni nije.

Ne volim da se guzvam i znojim, a volim da disem.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Meni nije.

Ne volim da se guzvam i znojim, a volim da disem.

Mislio sam na atmosferu i decibele, podrska timu, navijanje. 

Arena ima velike prednosti, dostupnost saobracajnica, parking, ulazak i izlazak, komfor, sadrzaji.

 

Sto rece kolega iznad, daj da izadjemo iz opanaka, eno okacio sam na drugom topicu film o Zalgirisu. To je nivo kojem treba da tezimo, a ne da se vracamo na sale iz doba Druga Tita.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam nikakvu dilemu da bismo bar polovinu meceva od onih realnih za dobiti to i uradili. Baskonija, Asvel, Zalgiris, Alba.

 

To su 2 pobede vise, i 2 ogromna koraka napred ka top8. Ovako ce biti truba ili ti dzabe ste krecili.

 

Ja licno ni ne verujem da je to striktna preporuka EL. Vise je to momenat sto je sns grba dao manje vise gratis halu titovim blizancima, plus sto se moze vise kesa dobiti zbog veceg kapaciteta. Dakle win win za Nebojsu. Ali ne i za klupske uspehe.

 

Smatram da su blizanci morali aktivno da ucestvuju kod renoviranja i prosto da se sve uskladi sa EL propisima. No dobro, ko jos misli o tome.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vamos Laki said:

Ja nemam nikakvu dilemu da bismo bar polovinu meceva od onih realnih za dobiti to i uradili. Baskonija, Asvel, Zalgiris, Alba.

 

To su 2 pobede vise, i 2 ogromna koraka napred ka top8. Ovako ce biti truba ili ti dzabe ste krecili.

 

Ja licno ni ne verujem da je to striktna preporuka EL. Vise je to momenat sto je sns grba dao manje vise gratis halu titovim blizancima, plus sto se moze vise kesa dobiti zbog veceg kapaciteta. Dakle win win za Nebojsu. Ali ne i za klupske uspehe.

 

Smatram da su blizanci morali aktivno da ucestvuju kod renoviranja i prosto da se sve uskladi sa EL propisima. No dobro, ko jos misli o tome.

Jer Grba je vlasnik Arene i on se pita po kojoj ceni ce da izdaje jel tako?. Sta ima da se pita Kkp oko Pionira oni su tu bili privremeno i otisli su na novu adresu.

Kako od juga 45 da napravis Ferarija?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...