Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, 12Laki said:

Al kako je on uspeo da poveze zvizdanje Filipu sa zvizducima sa Gistom.

 

I ovo pozivanje na linc jbt.

 

Gistu zvizde Covketovi svedoci jer kapiram da hoće da ga se reši, a pogotovo posle ovog guranja malog. 

 

Nego kako to gospodin Lazic misli da se njima ne sme zvizdati? 

 

Strasno, previse godina u klubu i onda verovatno smatra, kao i vrli predsednik, da je klub njegova dedovina. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zizu said:

Najavljuju dva igraca u skorije vreme. Iskreno se bojim da je jedan od njih Stimac

da. i to uskoro navodno prije budućnosti bi se trebalo realizirati. za tog kombo igraća 26 godina da ima, netko je spomenuo  Mitrou-Long

Link to comment
Share on other sites

Taman krenem da pišem sinoć posle tekme, kad ono Laza i Šakota. Rekoh, ništa, neka prespava pa ću ujutru. Krenem sada ponovo, ali me dočeka ovo đubre u vidu saopštenja. Ne samo što je đubre po svom sadržaju, već je i đubre po kvalitetu svoje namene i cilja. Gomila gluposti nabacanih jedni preko drugih, a suština ovog đubreta je da poziva na sukob navijača na tribinama, oko hala, na ulicama... Nemojte brinuti. Klovnov ćale je izgubio sve konce, ispušio je sa plaćenicima koji bi skakali na ljude koji zvižde u hali, pa se sad u svojoj nemoći, a kršeći zakon, obraća tobožnjim pravim navijačima Zvezde da oni uzmu stvar u svoje ruke. Potez očajnika, krajnje neinteligentan, ali donekle i opasan. Ipak, siguran sam da smo svi svesni opasnosti od uvlačenja u neki bratski sukob i da se to neće desiti.

 

Jadna je njegova pozicija kada je spao na to da poziva jednog ćaleta sa decom da udari na drugog sa decom. A svi u crveno-belom. Posle one medijske blamaže kada se prvi put ostrvio na navijače, on je zacementirao svoju propast u klubu. A posle ovog i ovakvih obraćanja, samo će ubrzati stvari. Nemojte očekivati od legendi kluba, sportskih radnika i sličnih da reaguju. Oni nemaju nikakav uticaj ni moć da bi popravili stvar, a mogu samo da budu kompromitovani i iskorišćeni u spin mašineriji vlasnika cirkusa. Treba ostaviti neke ljude neukaljanima, da bi mogli da rade za Zvezdu i u Zvezdi kad ovaj ode. Mene mnogo više zanima šta rade ozbiljni ljudi na ozbiljnim pozicijama, koji imaju realnu moć da pokrenu stvari, a veliki su Zvezdaši, poznaju košarku i vide svojim očima u šta se ova sezona pretvara. Ne mislim na AV, naravno, da ne bude zabune.

 

Jadna je i najava odlaska sa mečeva ako se bude i dalje zviždalo. Mislim, koliko infantilan čovek treba da bude da bi poverovao u ovo? Znači, npr. tekma Zvezda - Krka, 6. januar 2020. i kreće se sa zviždanjem Filipu. Tata povlači ekipu, Zvezda gubi meč službenim rezultatom. Zvezda - Cibona, 20. januar 2020. i opet zviždanje i opet povlačenje tima, poraz službenim rezultatom. Tako još par mečeva, uz garantovano zviždanje i na nekim gostovanjima. Epilog je jasan, Zvezda ispada iz PO ABA, nema EL sledeće godine, možda ni EC. To klovnov ćale ne želi. Jer da želi da ukanali klub, on bi sinoć tražio da Filip igra bar 20 minuta. I ne samo sinoć, već i na svakoj drugoj utakmici, a svedoci smo da je bilo dosta onih kada nije ni ulazio u igru u drugom poluvremenu, ili imao vrlo malu minutažu.

 

Dakle, on pažljivo vaga kada i koliko može sinčić da igra, sve u cilju da na kraju sezone ne bi izgubio jednu izuzetnu poziciju u najvećem sportskom društvu na ovim prostorima, preko koje muze pare za svoj lični klub godinama. Siguran sam da bi između igranja Filipa po svaku cenu i njegovog opstanka u klubu bez razmišljanja izabrao ovo drugo. A sve što se piše, saopštava i lupeta preko medija i KZŠ je samo dimna zavesa, preusmeravanje pažnje sa odstupanja od projekta "Filip u EL 2019/20". Ako ne prodamo Lorenza i još dovedemo pleja, onda će biti jasno da ovako stoje stvari. Sačekajmo još koji dan pa da vidimo.

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne znam samo kako obrazovan covek sa toliko godina iskustva, a i ovi sto su zaduzeni da kucaju sve sto on lupi, sklope tako jadnu i polupismenu celinu (ne pricam o cirkuskom sadrzaju, nego o formi na nivou ucesnika Farme).

Najbolji pokazatelj stanja u familiji i batlera, Covic je ipak intelektualac ali ocigledno isteran iz vinkla svim ovim.

Suzena svest, drhte ti ruke, trese glas pa nije ni cudo sto ne moze lepo da se slozi na papiru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Čovićuslino said:

U prevodu poziva grupu da zavede red. Isto kao sto placeni grobari zavode red na svojoj tribini i mitinzima sns-a. Samo sto je nasa grupa pametnije, ne moze priotiv vlasti, a nece ni za nju da obavlja prljave poslove. 

 

samo sto niko do sada nije bio toliko arogantan i glup da ostavi dokaz da poziva na sprecavanje ljudi koji zvizde da budu u hali, odnosno, bilo kakav verbalno-fizicki kontakt, koje je, jasno kaznjiv, cak i u srbiji

 

ovo samo govori koliki je chova mentol. neko ko je toliko dugo u politici i javna licnost bi trebalo bolje da zna. budala najobicnija.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bravo Lorenzo!

Bravo Bili!

Bravo Gist!

 

Bravo za svih 11 košarkaša koji su sinoć igrali!

 

 

SNS saopštenja me ne zanimaju.

"Saopštavajte se" medjusobno Čovići i Laziću!Grlite, ljubite, šta god. Zvezda nije mesto za nepotizam i političarenje, pa ako vam se to ne svidja, znate gde su vrata!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, begbie said:

Filip ako je pametan sam će da se pokupi i da ode

Sta ga he sprecavalo u poslednja 3 meseca koliko ovo traje.To sto porodica hoce da on igra je cista roditeljska ljubav.Ali ono sto on radi samo pokazuje njegov karakter.Ja sam toliko proveo gledajuci Kk CZ da me nikada ne mogu oterati,dvadesetak godina sam mladji od nebojse tako da cu cz sigurno 20 godina gledati duze moju Zvezdu od njega.Njemu konkretno niko ne spori njegovu funkciju u klubu,to ovde nikada nije bilo dovodjeno u pitanje.Cak bi o ovo sa filipom amortizovao da dovede pleja da malo odmeni Lorenca kad pravi kosarkasi igraju,pa ti fico udri u garbidz tajmu koliko hoces.

Link to comment
Share on other sites

Evo poslastice za citanje za dr Nebojsu i njegove istrazne radnje:

 

Imam prijatelja koji je masinac, generacija sa Nebojsom. Nikada do sada nismo pricali o sportu nesto posebno, iako covek ima decu, pa cak mu se i mladjani sin interesuje za sport i Zvezdu, nekako nam to nije bila tema... U jednoj prici, nekako smo se dotakli nekih momenata u nekim firmama (ne Covicevim), provuce se neki slucaj nepotizma (naravno kao los primer), i ja na to odmah dodam kako toga ima i u sportu, u stilu "eto sta radi familija Covic". A na to ce moj sagovornik "E, nemoj mi samo o Nebojsi... znam ga". Meni je to sve reklo, jer imam poverenja u coveka i njegovo misljenje jer vec decenijama se druzim s njim i radimo neke projekte zajedno, i znam ga i kao prijatelja i kao vlasnika biznisa, znam koliko je odgovoran i odmeren i promisljen, te da uvek zna sta radi i da to sto misli je bas uvek bilo tako. 

 

 

 

 

Sad Nebojsa lista spisak studenata svoje generacije i proverava ko sve ima svoj biznis... 😄 Dzaba Nebojsa, neces vise informacija dobiti 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Gistu zvizde Covketovi svedoci jer kapiram da hoće da ga se reši, a pogotovo posle ovog guranja malog. 

 

Nego kako to gospodin Lazic misli da se njima ne sme zvizdati? 

 

Strasno, previse godina u klubu i onda verovatno smatra, kao i vrli predsednik, da je klub njegova dedovina. 

 

Лепо је оно капитен издвојио дефиниције речи навијач. Лепо ту све пише, али у случају Омића је нешто био ћутљив, а сад је као пустио муда и нас учи шта значи бити навијач. Хвала, али не треба. Знамо ми то веома добро, а ти иди и даље се улизуј за неки динар код фамиије.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kalistenika u rutini said:

@MetalHead

 

Kakve su ovo mucke provokacije, kote placa, cemu ovako provokativne reklame?

 

Rw2tQ0G.jpg?1

 

 

 

 

Ovo je navlakusa...Strana agentura preko ovakvih oglasa navlaci neuke forumase da za nju obavljaju prljave poslove, zvizde Covicu i pisu trasparente...Starijem Covicu da se da status uzbunjivaca jer ukazuje na prljave radnje, ovde ocigledno imamo spregu @MetalHead (metal, limarija, meni je sve tu sumnjivo), @Laki21 (zasto beli, a ne crveno-beli golub u ruci Roja Batija) i stranih sluzbi (verovatno Mosad, Sekuritatea i Smerš).

Edited by Laki21 koji lebdi
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Ovo je navlakusa...Strana agentura preko ovakvih oglasa navlaci neuke forumase da za nju obavljaju prljave poslove, zvizde Covicu i pisu trasparente...Starijem Covicu da se da status uzbunjivaca jer ukazuje na prljave radnje, ovde ocigledno imamo spregu @MetalHead (metal, limarija, meni je sve tu sumnjivo), @Laki21 (zasto beli, a ne crno-beli golub u ruci Roja Batija) i stranih sluzbi (verovatno Mosad, Sekuritatea i Smerš).

 

:lol_2:

 

:Hail:

 

toeto, sve jasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...