Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

@attolini

ima apsolutno smisla sve to što pišeš, da su u pitanju obični ljudi, koji imaju srama & blama. kakve god chale da ima ideje, ficja dovoljno dugo igra da ume da prepozna šta je njegova mera ali ga to nije sprečilo da izjavi u novinama "ficjo u euroleague, kako to lepo zvuči" 

 

ja mnogo volim da igram ulični basket. kada sam bio u prajmu, voleo sam izazove na temu, nije mi bio problem da ispadnem i smešan, ukoliko to ima smisla na nekom nivou. par puta u životu sam se zatekao sa likovima koji baš onako profi zhezhu taj 3na3. probao sam, video gde sam (17 spratova niže) i rekao "hvala momci na prilici, nije ovo moja liga". jednostavno, nije bilo smisla da kvarim drugima iskustvo, niti sebe da lažem da ja mogu sa njima 

 

ali jebiga, čovići su malko drugačije bazdareni i vaspitavani, tako da sramote nema (:

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A gde je Milojevic mladji? Secam se da je neko pisao o njemu, i par utakmica koje sam gledao dok je igrao za Cuku bas je delovao dobro na terenu, mislim da je otiso put Grcke i tu mu se gubi svaki trag, nista nisam cuo o njemu od tad. 

Jeste da nam je jedan tandem tata-sin dovoljan u sportskom drustvu ali mali je imao opasan potencijal.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Igor028 said:

A gde je Milojevic mladji? Secam se da je neko pisao o njemu, i par utakmica koje sam gledao dok je igrao za Cuku bas je delovao dobro na terenu, mislim da je otiso put Grcke i tu mu se gubi svaki trag, nista nisam cuo o njemu od tad. 

Jeste da nam je jedan tandem tata-sin dovoljan u sportskom drustvu ali mali je imao opasan potencijal.

 

Morao sam da proveravam ponovo na kojoj sam temi :tired:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O kakvom vi negodovanju pricate? Bilo je prilike. Sad je ende.

Ako je nesto trebalo da se uradi, moralo je pre mesec i nesto.

Sad komotno i Nebojsa moze na klupu, pa nek nedonosce igra i 38 minuta.

Uspeo je da unisti sve za 2 meseca, sujeta je opasna stvar.

Nadajmo se da nam nece ostati dugmici kad ode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Sad komotno i Nebojsa moze na klupu, pa nek nedonosce igra i 38 minuta.

Uspeo je da unisti sve za 2 meseca, sujeta je opasna stvar.

 

6 minutes ago, uini said:

ma čova je vazda bio u fazonu spaljena zemlja. još sada kada otvoreno doživljava zvezdu kao NJEGOV klub i tužan je što ga nismo dovoljno slavili kao spasioca od 2011e, nebo je granica.

Da ova dva posta iskoristim kao shlagvort..

Meni se javlja da ce krivica za rezultate biti svaljena (iskljucivo) na strance ili njih par. Pretpostavljam da ce krenuti prica o tome kako "ne osecaju Zvezdin dres i jer ih boli ona stvar za ABA ligu"..tako nesto. Ocekujem da cemo brzo poceti da citamo ovakve naslove i tekstove na portalima i u dnevnoj stampi.
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

 

Da ova dva posta iskoristim kao shlagvort..

Meni se javlja da ce krivica za rezultate biti svaljena (iskljucivo) na strance ili njih par. Pretpostavljam da ce krenuti prica o tome kako "ne osecaju Zvezdin dres i jer ih boli ona stvar za ABA ligu"..tako nesto. Ocekujem da cemo brzo poceti da citamo ovakve naslove i tekstove na portalima i u dnevnoj stampi.
 

Ovim tempom kojim gubimo meceve ce mu ponestati stranaca na koje bi svalio krivicu negde vec krajem januara

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Crni Bombarder said:

 

Da ova dva posta iskoristim kao shlagvort..

Meni se javlja da ce krivica za rezultate biti svaljena (iskljucivo) na strance ili njih par. Pretpostavljam da ce krenuti prica o tome kako "ne osecaju Zvezdin dres i jer ih boli ona stvar za ABA ligu"..tako nesto. Ocekujem da cemo brzo poceti da citamo ovakve naslove i tekstove na portalima i u dnevnoj stampi.
 

Nema sta da cekas, vec je izasla Laziceva izjava  pre nego sto se igraci i okupali sinoc. Sinoc su se igraci brze vratili u Beograd avionom nego sto je vecina ovde otkucala dva posta.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Nema sta da cekas, vec je izasla Laziceva izjava koja je izasla pre nego sto se igraci i okupali sinoc. Sinoc su se igraci brze vratili u Beograd avionom nego sto je vecina ovde otkucala dva posta.

Jel znas nesto konkretnije?

Hoce biti nekih tumbanja igraca na relaciji CZ-FMP i sl?

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja u nekom od svojih prvih postova ovde da je krajnje nenormalno da predsednik kluba sedi uz klupu. I ne samo sto sedi, nego jos i naredjuje kad se pravi tajmaut i kad su izmene. To nema nigde na svetu u profesionalnim ligama! To je prosto skandal! Setimo se kako se drao na Dejana Radonjica u Moskvi da trazi tajmaut, i znamo kako smo prosli nakon tog tajmauta.

 

Ako je ovo bila istina "Daj uvedi bre Filipa vise". Mi slobodno mozemo da gasimo klub. Nista pozitivno u takvom klubu dalje nece da se desi, to je prosto karma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, StephenBob said:

Rekoh ja u nekom od svojih prvih postova ovde da je krajnje nenormalno da predsednik kluba sedi uz klupu. I ne samo sto sedi, nego jos i naredjuje kad se pravi tajmaut i kad su izmene. To nema nigde na svetu u profesionalnim ligama! To je prosto skandal! Setimo se kako se drao na Dejana Radonjica u Moskvi da trazi tajmaut, i znamo kako smo prosli nakon tog tajmauta.

 

Ako je ovo bila istina "Daj uvedi bre Filipa vise". Mi slobodno mozemo da gasimo klub. Nista pozitivno u takvom klubu dalje nece da se desi, to je prosto karma.

 

Nažalost ima toga. Đorđević je napustio Bajern zbog tih stvari, a i za Paskala je bila priča da je puštao Janakopulosa da malo sprovodi neke svoje "taktičke" zamisli...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

ma čova je vazda bio u fazonu spaljena zemlja. još sada kada otvoreno doživljava zvezdu kao NJEGOV klub i tužan je što ga nismo dovoljno slavili kao spasioca od 2011e, nebo je granica.

On će da muze ovu državu dokle god bude mogao ... finansira svoj klub, sin je već osam godina za držvnim jaslama ...

od toga bolje nema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel znas nesto konkretnije?

Hoce biti nekih tumbanja igraca na relaciji CZ-FMP i sl?

Nista ne znam, i iskreno me ne zanima, sve dok je onaj sto resava utakmice u poslednjih 5 minuta kao dokazani clutcher, 

Da su ona deca pametna tamo u Zelezniku iskljuce telefone, prijave se na bolovanje, dobiju naprasno  grip i odu na banjsko lecenje dok traje prelazni rok, samo im treba da ih sjebe transfer kod starijeg brata u tim i da gledaju izivljavanje jednog i boliqrcinu ostalih .

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex 4 Laki said:

Znamo, ima okačen klip na twiteru a mislim i da je okačio neko ovde. Filip je izveo čeoni aut i dodao Fajeu na liniju za 3 poena otprilike 45 stepeni levo kada se gleda koš. Faje onda je šutnuo preko ruke igrača koji ga je čuvao. Pogodio zadnji obruč.

 

A do kraja čitave dve sekunde, tj nešto manje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Šarac said:

Nema sta da cekas, vec je izasla Laziceva izjava  pre nego sto se igraci i okupali sinoc. Sinoc su se igraci brze vratili u Beograd avionom nego sto je vecina ovde otkucala dva posta.

ko li je sve bio sa igračima na tom čarter letu, čujem samo najodaniji gazdi ...

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Šiško je Jović za siromašne, još relativno mlad.. Vidi sve na terenu, pik odličan, nije ciglar pa u šutu može da napreduje.. Centri bi procvetali a i šuteri.
Mora još neko (osim Šiška) da dođe ako se kanimo čupati.
Pošto je krenuo krivudavim putem sa Šakotom moraju i ozbiljna pojačanja da se dovedu jer taj ne pravi pitu od g..
Mora neki rez da se pravi i sa igračima. Negde (kod Albukerkija) smo skrenuli s Gistom a sa DB je od starta bilo na pogrešnom putu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, laki perkos said:

ko li je sve bio sa igračima na tom čarter letu, čujem samo najodaniji gazdi ...

Pa odavde sigurno niko nije bio, nisam im sigurno ja checkirao karte na aerodromu, cudi mi kako ti nemas taj info ko je bio u avionu, ti baratas uvek dobrim informacijama i sve znas. Cudi me da ovu informaciju nemas pa trazis je ovde?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...