Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

17 minutes ago, kokodakalo said:

Marko Jagodic Kuridza je krilni centar, tako da ako je stina da potpisuje onda leti Derik Braun. Tesko da ce Gist dobiti otkaz, jer ima ugovor na dve sezone. Jedino ako je i njemu vec svega preko glave, sto nije iskljuceno pa sporazumno predje u neki klub.

 

Da li je realno da mozes ds se primis na takvu priču? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

pa se kasnije i pozivalo na okupljanja samo da bi se negodovalo protiv Filipa, zbog nečijeg bulažnjenja na forumu o nekakvom nepotizmu (a Filip se ispostavi kao jedan od igrača odluke u osvajanju ABA prošle sezone 😂).

 

 

Minijatura, u najmanju ruku.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je sasvim realan scenario za Kuridzu. Derick dobija raskid jer nije pokazao nista( Stranci se dovode da prave razliku a ne da nas sisaju by Nebojsa Covic), a Marko je jeftino i domace resenje, sto se bas poklapa  u predsednikov modus.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

Meni je sasvim realan scenario za Kuridzu. Derick dobija raskid jer nije pokazao nista( Stranci se dovode da prave razliku a ne da nas sisaju by Nebojsa Covic), a Marko je jeftino i domace resenje, sto se bas poklapa  sa predsednikovim modusom.

 

može da dobije raskid ugovora jedino ako postoji neka opcija tj klub koji bi ga želeo a u ovom trenutku to izgleda malo verovatno, s'obzirom na formu i kontinuirane probleme sa kolenima.

drugo opcija je da ga platimo pre ili kasnije, kao uostalom i svakog igrača koji nam se pokazao kao nepotreban ili slično.

 

brown ionako ima još par sezona karijere a s'obzirom na solidne ugovore koje je uglavnom imao, ne verujem da mu baš gori da ode bilo gde, samo da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da mo je samo na sekundu dve da udjem u Covicevu glavu, tu mislim na matorog, sa jedne strane je raskurcao ekipu, btw sasvim korektnu ekipu samo da bi nesto nekom pokazao, sa druge strane vidi i on i Filip da jednostavno nisu za ovaj nivo kosarke pa izmisljaju povrede, igraju neku alibi kosarku gde se sve svodi na prenos lopte i urucenje nekom, ponekad i protivnickom igracu u napadu.

Cak mislim  imajuci u vidu njegov karakter da bi on sam povukao sina iz tima da nisu krenuli napadi na njega, sada se i on uzjogunio i to bi bilo to.

PS Nije prava tema ali sam stvarno uzivao gledajuci pantere sinoc, mlada ekipa, dobra hemija, timska igra prepoznatljiva, malo je i do Future svakako, igrali su odbranu na prepoznatljivom nivou Zvezde sa Filipom, a u zadnje vreme ponekad i bez njega na terenu

Edited by ProfaLakiArmor
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

može da dobije raskid ugovora jedino ako postoji neka opcija tj klub koji bi ga želeo a u ovom trenutku to izgleda malo verovatno, s'obzirom na formu i kontinuirane probleme sa kolenima.

drugo opcija je da ga platimo pre ili kasnije, kao uostalom i svakog igrača koji nam se pokazao kao nepotreban ili slično.

 

brown ionako ima još par sezona karijere a s'obzirom na solidne ugovore koje je uglavnom imao, ne verujem da mu baš gori da ode bilo gde, samo da igra.

Sve je jasno kao suncan dan. Pisem iz Covine vizure. Nisam hteo da idem toliko daleko i da napisem kako cemo dobro zaraditi na eventualnoj rokadi.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem u Jagodićev dolazak ali ako i to ludilo mora da se desi vraćajte Borišu u FMP pa nek glisiraju po regionalnoj. Dzaba mu EL dres kada mu guza trne na klupi, pada mu rejting i lagano bacamo u vetar još jednu sezonu njegovog napretka sve pokušavajući da upalimo Derika na gurku.

Simanić je dva puta zablistao tek kada je dobio ozbiljniju minutažu i kada je na njemu bila veća odgovornost.

Ovo preživljavanje najvećeg prospekta na parketu samo do prve greške je greota za sve pare.

Dovoljno se rizikovalo sa Derikom...aj sad malo i Kuridža.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

 

U cemu je stos razotkrivanju necijih nikova sa starog foruma? Cim se nekome ne svidi pisanje clana, sledi ovakvo razotkrivanje.

 

4 hours ago, uini said:

 

ne znam slaviša, imaš žalbe gore pa prijavi ako te muči ova tema

 

:lol_2:

 

Kao sto rekoh, gospodinu Bori kao i svima koji pricaju o "nekakvom nepotizmu dok Hilandar gori" od srca zelim da im se na poslu koji rade, pojavi gazdin sin koji ne da nema veze sa tim poslom, nego cak i pravi stetu svima kad pokusa da ga radi. Posto taj, nekakav nepotizam ne smeta.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

 

U cemu je stos razotkrivanju necijih nikova sa starog foruma? Cim se nekome ne svidi pisanje clana, sledi ovakvo razotkrivanje.

 

Ma kakve veze ima to, pa ovaj forum je direktno nastao od tog B92 i (uglavnom) ljudi koji su godinama tamo obitavali.

Sasvim logično je da se taj legacy prenese i ovde.

Misliš da sam džabe protraćio svo ino vreme tamo, da izgradim 1 kultni status, da bih sad ovde krenuo iz početka? :05:

 

Što se mene tiče, sve dok se ne uključuju informacije iz ličnog života i priče o identitetu, everything is alrighty. 😜

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

pa se kasnije i pozivalo na okupljanja samo da bi se negodovalo protiv Filipa, zbog nečijeg bulažnjenja na forumu o nekakvom nepotizmu (a Filip se ispostavi kao jedan od igrača odluke u osvajanju ABA prošle sezone 😂).

 

Karadjordjeva za gospodina

 

1 hour ago, Laki21 said:

 

Minijatura, u najmanju ruku.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

Naravno da nije sustina da se tema pretvori u jednoumlje gde bi se samo svadjali

Pa tema se pretvorila u jednoumlje odavno. Boro nocna mora jednoumlja je simpaticni smarac i kontras jer pise dugo, ja sam npr.bot, Sarac je Coviceva desna ruka itd itd

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ma kakve veze ima to, pa ovaj forum je direktno nastao od tog B92 i (uglavnom) ljudi koji su godinama tamo obitavali.

Sasvim logično je da se taj legacy prenese i ovde.

Misliš da sam džabe protraćio svo ino vreme tamo, da izgradim 1 kultni status, da bih sad ovde krenuo iz početka? :05:

 

Što se mene tiče, sve dok se ne uključuju informacije iz ličnog života i priče o identitetu, everything is alrighty. 😜

 

sve se slažem. samo da uđe u zapisnik da si ti lično pominjao to "znamo se iz školske klupe, dobar momak", da ne ispadne kako sam neke neobjavljene infoe iznosio. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...