Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, Ulicni basketas Laki said:

 

Ne kakimo po Gistu, već pišemo da nije pravilno upotrebljen, kao da uz njega nije došlo uputstvo za upotrebu, koje je pisao Kalates.  

Gist u ovoj fazi sezone ne treba biti nikakav predmet diskusije, kamoli da se predstavlja kao problem.

Ne sijecimo nam nogu bezveze samo zato sto je nekome palo na pamet da nabaci tu pricu. To je bila i sustina prethodnog posta, ne znma kako si nasao da je ovo adekvatan odgovor. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki pepe said:

Gist u ovoj fazi sezone ne treba biti nikakav predmet diskusije, kamoli da se predstavlja kao problem.

Ne sijecimo nam nogu bezveze samo zato sto je nekome palo na pamet da nabaci tu pricu. To je bila i sustina prethodnog posta, ne znma kako si nasao da je ovo adekvatan odgovor. 

 

 

Pametan si čovek, čitam tvoje postove, valjda znaš da prepoznaš sarkazam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo za psihijatrijsko posmatranje ako iole mozemo i da pomislimo da je jedan James Gist problem.

 

Ne mogu da verujem, dokle ide ta mracna propaganda bot spin masinerije.

 

Filip Covic je problem. NIJE JEDINI. Drugi je NEBOJSA COVIC!!! On je jos veci problem. Zbog Filipa gubimo utakmice ali nas ne pravi na budale, Nebojsa nas pravi na budale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda sam budala ili debil, ali ja i dalje verujem da u Deriki ima mnooogo košarke i mnogo želje za košarkom. Potrebna je samo jedna dobra utakmica da se zver probudi! Jednostavno čovek je rizik, a ja bih uvek preuzeo taj rizik i držao bih ga u ekipi.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:
2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:
Zvao je ceo tim, ajde da bar ne sirimo i netacne informacije imamo mnogo problema i bez toga. Buducnost ili Partizan ce biti prvi na kraju ligaskog dela,mi ako izborimo plej of nismo domacini a to je veliki problem, tu ekipa mora da odigra i iznad mogucnosti i bez Filipa i sa novim igracem na kecu.

Čović izveo Lazića u grad pa nisu mogli da stignu.

 

Нису занемарљиви ни болови у тртичној кости и садерана кољена.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Železničko gnomče said:

 

Da li mozda znas da li je cifra kojom se baratalo na forumu za Covica realna?

 

Ono sto sam ja cuo od drugara je da je Filipova plata u rangu najmanjih u timu i oko 100 k evra je za sezonu. Niko ne prica o njegovom ugovoru. Kada je potpisao ugovor ovaj zadnji, jedino o tome niko nije nista pisao a na zvanicnom sajtu se za svaki drugi ugovor obavestavala javnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

78057530_10157316672668725_5783479867030

 

Poslednje tri sezone imali smo u ligaškom delu regionalne skor 66-5...u ovoj sezoni u prvih 9 kola već 4 izgubljene

(tri od direktnih konkurenata za PO).

Najtanju prednost domaćeg terena protiv nas imala bi Ljubljana ali imaju i najduži put do prve pozicije.

Kada bi se i to nekako desilo i mi prebijemo i cedevitu i olimpiju obaška, onda već nema kukanja na hendikep terena u finalnoj.

Ja bi sada potpisao scenario u kojem počinjemo finalnu seriju u Areni. Pionir bi već bio nerealan.

Naravno sve se ovo nudi u određenim procentima samo u slučaju da Filip još sutra saopšti da mu za rešavanje hroničnog problema ukrštenih savetovano ozbiljno mirovanje od 7 meseci...cirka.

 

U suprotnom, kako EL timovi podignu formu i zategnu redove, svaku pobedu u Evropi slavićemo kao Đurđevdan pitajući se kako smo to izveli sa ovim balastom i raspadom od igre.

Alimpie's Eleven su nam (i pored većeg broja utakmica) sa ramzesom i malim od palube realno vidljivi negde tamo iza sazvežđa Orion pa desno do kraja.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 Da se ubacim,

 

Oba Browna kostaju po 320.000 $

Mislim da je ovo previse. Meni se cini da oni kostaju negde oko 250k $ Mislim ovo je nedopustivo velika cena za tako dva mlada i ispod prosecna kosarkasa. Braun D nije hteo da igra godinu dana i sede za milion+ a Brown L presao Atlantik prvi put u zivotu i  da igra za toliki novac....jeste da im jos uzmu agencije nesto, ali ovo deluje previse!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pavaroti said:

Mislim da je ovo previse. Meni se cini da oni kostaju negde oko 250k $ Mislim ovo je nedopustivo velika cena za tako dva mlada i ispod prosecna kosarkasa. Braun D nije hteo da igra godinu dana i sede za milion+ a Brown L presao Atlantik prvi put u zivotu i  da igra za toliki novac....jeste da im jos uzmu agencije nesto, ali ovo deluje previse!!!

 

Previse ili ne, toliko je. Derik je u Turskoj imao tri puta vise po sezoni. Sa njim smo se kockali i po svemu sudeci izgubili.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pavaroti said:

Mislim da je ovo previse. Meni se cini da oni kostaju negde oko 250k $ Mislim ovo je nedopustivo velika cena za tako dva mlada i ispod prosecna kosarkasa. Braun D nije hteo da igra godinu dana i sede za milion+ a Brown L presao Atlantik prvi put u zivotu i  da igra za toliki novac....jeste da im jos uzmu agencije nesto, ali ovo deluje previse!!!

Mlada i ispodprosečna :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Terry said:

 

Previse ili ne, toliko je. Derik je u Turskoj imao tri puta vise po sezoni. Sa njim smo se kockali i po svemu sudeci izgubili.

Derick je u Turskoj imao i 5 puta vise. Jbg, pisalo se  kako je Ataman neznalica jer je takvog igraca drzao na tribinama. Vise smo se puta opekli pokusavajuci "penzionere" da vratimo u zivot, nego sto smo uspeli. Sada je izgleda pitanje hoce li Derick pristati da raskine ugovor i koliko ce nas kostati

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Green23 said:

Mlada i ispodprosečna :lol_2:

Ne znam sta sta je smesno? Ljudi kad su pri kraju karijere obicno su pametniji, prepoznaju koncept i tu su pare u drugom planu. Lepo je rekao Trinkijeri da je dosao  u Srbiju jer zeli da oseti kosarku.  Hvala Bogu da to isto zeli Stratos, oba Brauna, Gist  i ostali deo ekipe. Posebno sto mogu da se druze na BGH20 i da uzivaju u lepsoj strani sporta, tamo gde novac gubi vrednost. Kad razdele to na poreze kuci, agencijama ostaje im tacno toliko da kazu da su osetili kosarku...a ti prijatelju ako ti je smesno idi navijaj za Real :)))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pavaroti said:

Ne znam sta sta je smesno? Ljudi kad su pri kraju karijere obicno su pametniji, prepoznaju koncept i tu su pare u drugom planu. Lepo je rekao Trinkijeri da je dosao  u Srbiju jer zeli da oseti kosarku.  Hvala Bogu da to isto zeli Stratos, oba Brauna, Gist  i ostali deo ekipe. Posebno sto mogu da se druze na BGH20 i da uzivaju u lepsoj strani sporta, tamo gde novac gubi vrednost. Kad razdele to na poreze kuci, agencijama ostaje im tacno toliko da kazu da su osetili kosarku...a ti prijatelju ako ti je smesno idi navijaj za Real :)))

Pa kako su mladi, jedan 29, drugi 32 godine. I kako ispodprosečni, iako je Lorencu ovo prva sezona u Evropi, pokazuje određeni kvalitet, a za te pare je jako dobar ubod, dok je Derik godinama bio u samom vrhu EL igrača. 

 

Agencijama ne ide iznad 3%. 

 

I ne razumem ovo da idem da navijam za Real :lol_2: 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Pa kako su mladi, jedan 29, drugi 32 godine. I kako ispodprosečni, iako je Lorencu ovo prva sezona u Evropi, pokazuje određeni kvalitet, a za te pare je jako dobar ubod, dok je Derik godinama bio u samom vrhu EL igrača. 

Wikipedia i pogledati pod "sarkazam"😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Železničko gnomče said:

 

Da li mozda znas da li je cifra kojom se baratalo na forumu za Covica realna?

100 do 120 su svi srpski igraci osim Laze koji je na 450 za tri godine, da li su 450 rasporedjene ravnomerno ili  opadajuce to vec ne znam.

Fc je potpisao dvogodisnji ugovor u Junu. 

Gist je 500, idu posle Kuz i Perper , Beron i Djenka imaju iste ugovore, dva Browna, Laza, Simana, Faye i Ojo,  i na donjoj su ostali domaci igraci. 

Raspon njihov je od 100 do 120.

Edited by Šarac
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom se kod domaćih igrača u večitima koji nisu "ekskluziva" tipa Kuz (povratnik iz Reala i repstativac) negde uvek navodi raspon 100-120, izuzetak je Partizan neposredno posle Duleta kad su neki igrali i za drastično manje. Ovo što Šarac piše mi je u nivou onoga što se šuška naokolo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

Uglavnom se kod domaćih igrača u večitima koji nisu "ekskluziva" tipa Kuz (povratnik iz Reala i repstativac) negde uvek navodi raspon 100-120, izuzetak je Partizan neposredno posle Duleta kad su neki igrali i za drastično manje. Ovo što Šarac piše mi je u nivou onoga što se šuška naokolo.

Kuz nije u kategoriji 100 do 120, naveo sam da je drugi najplaceniji igrac, 5 ice su uvek najskuplji igraci, domaci, ali moramo znati da je on ugovaran pre nesrece, i ne mozemo njega sada procenjivati na osnovu sadasnjih igara, da li vredi toliko ili ne.

Ista je situacija i sa D Browna, pristao je na tu cenu jer po prici D Brown potice iz mnogo bogate porodice i novac mu nije bio primaran za dolazak kod nas. Zeleo je ulogu startera, ambijent i da odigra sezonu dobru kako bi ponovo ubo dobar ugovor kod bogatih. Imali smo takvih primera iz nase blize proslosti, ali ne znaci da svaki put to moze da se ostvari.

 

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...