Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Gudura said:

Steta sto sam propustio zurku danas, ali da vam kazem da su Ruzica i pogotovu Grdana (aka Angelina) pokidale danas😎Ne da sam odmorio mozak, a bilo i ovde gnomova, al' iz mocvare😁

 

grdana goat u prvom delu, drugi nisam gledao 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokle je Nebojsa doveo klub kad sa budzetom od 8 milki mora da naredi filijali koja je konacno proigrala da se skloni da bi imao sansu za plej of. Na pomolu je najveci neuspeh u istoriji Aba lige i ne mogu reci da mi je krivo.

Sa tim se necemo igrati, hahaha.

Treba samo jos jace zajebavati Nebojsu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poslednja nada, uteha i spas je da, možda, Šakota nije dementan nego je od početka shvatio poziciju sa guzonjinim sinom pa pokušava da ga najdubljim mogućim kanalom satera do malog mozga gosn Nebojši ne bi li priznao sebi da sa nazimčetom u ekipi nema leba. Pri rešavanju psihičkih problema i problema zavisnosti uvek je prvi korak priznati da imaš problem. Uglavnom i najteži korak.

  • Like 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bih licno da momci zapnu pa da se vidi realno gde smo momentalno, na kraju krajeva bez obzira na formu, bez obzira na povrede ako ne mozemo da dobijemo FMP realno bez sklanjanja onda jebiga nastavi da treniras, nije da ce svet prestati da se okrece ako ne udjemo u play off.

Znam da od toga nema nista medjutim ako bas bude prava utakmica onda bi to bio indikator gde sebe vidi NC sledece godine

Link to comment
Share on other sites

Mator smo tim. Baš mator. Bez Jovanovića i Nenadića nama je prosek godina preko 31. Nema energije na terenu. Svako odrađuje svoj ugovor i to je to. Bez cimanja i maltretiranja. 

 

Plus trener mučenik. Plus plej imbecil.

 

Koncepcijski, ovaj tim je jako jako loše sklopljen. I ako ga je Tomić zaista sklapao, nek se nosi i za to plus za odlazak. 

 

I ne znam kako ćemo ovaj koncepcijski problem nadoknaditi tokom sezone sem nekom doselekcijom i to od dva igrača minimum. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tacno se secam kao juce da je bilo, debeli Sofo nece da se vrati u odbranu Pionir zvizdi a Nebojsa ustaje i zalece se prema navijacima uz povike "I Sofo je moje dete", 

rispekt za doslednost.

 

I apropo pevanja za gospodju mamu... kad smo onomad izdali saopstenje gde smo se izvinjavali jer je gospodin punilac naseg budzeta pogresno cuo da su ga nazivali Turcinom, jeste zaboravio Nebojsa da spomene i onog drugog igraca koga su nazivali ustasom al opet rispekt za doslednost.

 

p.s. 1000 dindzi da aplaudiram Filipu... Nebojsa ako citate ovo dodajte jos jednu nulu i licno lociram i vezujem Lakija i njegovog carapana za ogradu, gadjam semenkama koje zajedno jedu i pride sve snimam telefonom niske rezolucije od istog tog Lakija koji mu trajno otudjujem da vise ne moze da salje sifrovane poruke. Moze na ruke posle tekme a moze i preko racuna. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 5
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tamburinjo said:

Tacno se secam kao juce da je bilo, debeli Sofo nece da se vrati u odbranu Pionir zvizdi a Nebojsa ustaje i zalece se prema navijacima uz povike "I Sofo je moje dete", 

rispekt za doslednost.

 

I apropo pevanja za gospodju mamu... kad smo onomad izdali saopstenje gde smo se izvinjavali jer je gospodin punilac naseg budzeta pogresno cuo da su ga nazivali Turcinom, 

jeste zaboravio Nebojsa da spomene i onog drugog igraca koga su nazivali ustasom al opet rispekt za doslednost.

 

p.s. 1000 dindzi da aplaudiram Filipu... Nebojsa ako citate ovo dodajte jos jednu nulu i licno lociram i vezujem Lakija i njegovog carapana za ogradu, gadjam semenkama koje zajedno jedu i pride sve snimam telefonom niske rezolucije od istog tog Lakija koji mu trajno otudjujem da vise ne moze da salje sifrovane poruke. Moze na ruke posle tekme a moze i preko racuna. 

 

pa pazi, nisi ti ovo dzabe napisao, ta budaletina verovatno te zove da utanaci detalje oko lakijevog vezivanja.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NMX said:

Mator smo tim. Baš mator. Bez Jovanovića i Nenadića nama je prosek godina preko 31. Nema energije na terenu. Svako odrađuje svoj ugovor i to je to. Bez cimanja i maltretiranja. 

 

 

Jeste da nam je tim mator al nam je bar trener mlad.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisljam tuzna lica mladih igraca FMP-a dok im neko govori da ne zapinju za vikend i da ne smeju pobediti ni pod tackom razno, a filipovi cuvari da se klizaju po parketu, sklanjaju u stranu... Uzas!

Edited by Zizu
  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Upozoravalo se i pricalo, sad je kasno. Ende kad je u pitanju aba liga, ende je vec u EL.

Cak i da udjemo u PO, osvojiti to sa 3. Ili 4.pozicije je gotovo nemoguce. Jednostavno je domaci teren jako bitan.

 

Pisao sam i o Sakoti, rahmetlom Sakoti.

Inace, cini mi se da se sprema silbovanje Gista, koji ima nominalno ulogu treceg centra od kad se vratio. Ulazi negde u 18.minutu, i igra neke akcije koje u karijeri nije igrao.

 

Teror porodice Covic koji traje. Nadrealan broj losih odluka, i svakom je novo dno stvoreno.

PS- sad je mozda i kasno terati malo pufnasto nedonosce. Sve je otislo u krasni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Upozoravalo se i pricalo, sad je kasno. Ende kad je u pitanju aba liga, ende je vec u EL.

Cak i da udjemo u PO, osvojiti to sa 3. Ili 4.pozicije je gotovo nemoguce. Jednostavno je domaci teren jako bitan.

 

Pisao sam i o Sakoti, rahmetlom Sakoti.

Inace, cini mi se da se sprema silbovanje Gista, koji ima nominalno ulogu treceg centra od kad se vratio. Ulazi negde u 18.minutu, i igra neke akcije koje u karijeri nije igrao.

 

Teror porodice Covic koji traje. Nadrealan broj losih odluka, i svakom je novo dno stvoreno.

PS- sad je mozda i kasno terati malo pufnasto nedonosce. Sve je otislo u krasni.

Naravno da nije kasno, imaj vere. Ko odustaje ovako rano? Tesko jeste, ali sta sad. Nesto se desava. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okacicu i na ovoj temi

 

Od 4. decembra u SBB ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.

Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted - Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti - Mančester junajted.

Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani - Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.

Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici Extra i Premium paketa mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

Link to comment
Share on other sites

 

Mislim da je nebitno da li će biti bojkota tekmi ili skandiranja cele hale protiv ovog iživljavanja familije Čović.

Mi se iz ovoga ne možemo iščupati jer sile nema da opet menjamo trenera a Filipa ni Dobrovoljačka brdska divizija Princ Eugen ne može da istera iz rotacije, sve u paketu sa javnim spaljivanjem sezonskih karata ispred Arene.

Očekujem da se i Lorenzo do novaka učauri i krene da igra neku alibi košarku iz timskog širokog dijapazona...i ostaćemo na suludom bežanju Berona od bekova i izgaranju brata Đenke i Dobrivoja još par meseci dok se i oni ne zapitaju za čije babe zdravlje sve ovo.

 

Sada onaj zid što smo podigli dobro dođe za plakanje.

 

Nebojša Čović je uspeo da kruniše svoju sportsku karijeru kako to i dolikuje sub-human spodobi njegovog ranga. 

Jasno je ovim planskim potapanjem kluba svima objasnio da Čovićima, ako već nije po njihovom, niko na ovom svetu ne treba ...jer sami sebi su dovoljni. 

Bolje i ne zaslužuju.

 

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Cela kompozicija ekipe nije bila dobra, 6 malih od kojih 1 nije igrač + 6 visokih. Nisu ovo utakmice gde ti možeš da razigravaš D Brauna, koji je još bio i dobar uz svo razočaranje njegovim fizičkim stanjem!

 

Imaš igrača na kome je primetan umor (LB), a opet isporučuje i ubedljivo je najbolji! Onda imaš malog smrada kome mora da se ostavi bar +10, da bi prvi mogao da uđe opet u egal meč! Tužno-komične su bile dve situacije, prva kad umalo nije ukrao loptu kad se bacio, a druga kad mu je Blažić uzeo živu loptu na sredini! U obe situacije ne samo da su bile TO, nego i vrlo lagani poeni, a inače se njegove TO ugl završavaju leaks out tranzicijama, tj gotovo sigurnim poenima za protivnike!

 

Ne ide na ruku ni kad se 1 bek brzo napuni penalima, ali očekivano je da će svaku biti bar 1. U ovom slučaju, najgore po nas, Đenka.

 

E onda ti ostanu spolja Davidovac koji je u kanalu, Beron koji je podbacio i Laza. Pisao sam još posle Valensije da se plašim da će Laza dobiti ozbiljnu minutažu, ali ni u snu se nisam nadao da će to biti 30 minuta. Toliku količinu napadačke impotencije ne bi podneo ni Hjuston sa 2 Hardena! Daleko da je Laza bio najveći problem, naprotiv!

 

Situacija je plakala za Nenadićem (ne kažem da bi dobili). Ozbiljan kiks Šakote!

 

Kad na to ne ostvariš očekivanu dominaciju na visokim pozicijama, nego te i tu unište, sve je jasno!

 

Fina ekipica je Olimpija, nema šta, kad se otkače, mogu da dobiju i jače od nas, mada sam siguran da bi ih rutinirali u PO seriji. Problem je što sad verovatno nećemo imati prednost domaćeg terena, ni u polufinalu, ni u finalu PO, verovatno protiv KKP i KKB. Ništa nije izgubljeno, ali mora da dođe OOOOzbiljan plej, ne neki Radičevići koji bi dali alibi Nebojši...

 

 

EKuHX15W4AIMtN8.jpg large.jpg

Edited by Ljuba82
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...