Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

On 10/27/2019 at 9:18 PM, Markoss said:

Jedan je Dejan Radonjic. 

 

magareca glava dejan mutavi lemur radonjic? jel taj?

 

On 10/28/2019 at 8:49 AM, 34Barkley said:

Bio sam ubeđen da igrate protiv nas, pa da spremamo taktiku Filip Mlati Partizan (kao što je neko već predvideo), da izazovemo dodatne podele. :classic_biggrin:

 

filip je vec omlatio partizan. 

 

On 10/28/2019 at 8:57 AM, NMX said:

 

Pa da, tačno vidim da za sledeći derbi spremate to...da nam se userete u život. Da žabar objasni Pejdžu da se malo odmakne malom i da ga pušta, ovaj zabode 15p 10as, dobijemo vas njegovom trojkom za kraj. On postaje doživotni plejmejker KKCZ vi uzimate titulu.

 

Dolazim na debi da prekinem tekmu ako vidim da ste ga pustili prvi napad :kece:

 

Šta je par nedelja u CZu naspram toga da Fića ne izraste u heroja kao posle PO prošle godine. Sad kad vrtim malo film, tačno ste ga puštali tada da nam ga uvalite za sledeću sezonu. ccc

 

b1, vec se desilo.

b2, po to jebes el, daj da nam jos osim nebojse i mali vepar midjet kida zivce i daje lejap za +38. klasicno pustanje.

da se podsetimo 

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3049015-andrea-trinkijeri-filip-covic-aba-liga-partizan-crvena-zvezda-prozivka

 

543699_filip-covic_ff.thumb.jpg.1a47df5e889d2d4751a8737c4d9b1a12.jpg

 

jabuka razdora, kvaritelj atmosfere, ocigledno je da ga saigraci mrze, kancer!

 

e moj cirbi nekada brat i majka... 

 

On 10/28/2019 at 9:18 AM, Stondisha said:

obojica nisu neke rezultate postigli

 

kako tomic nije postigao neke rezultate? uzeo obe titule, u aba po njegova ekipa bila nevidjeno dominantna. pobede od 30, 40 razlike. 

 

On 10/28/2019 at 9:24 AM, ivan9 said:

i

 

mogu da se slozim da ta napredna statistika ima neki pokazatelj, naravno da ima. ali prosle su tek cetiri utakmice i ta statistika ne govori nista na tako malom uzorku. i dalje je najbolji pokazatelj kako je neko odigrao na jednom mecu index igraca. mada i on naravno ima mana, jer se ne dobija nista za ucinak u odbrani. 

nego ajde daj tu statistiku za djenku, odza, bilija, dedu. 

sto se tice meca sa makabijem nisu samo dve trojke vec je u toj seriji ostavio samog dobrica za tricu, asistirao dedi za dva bacanja i na kraju asistencijom iza ledja namestio otvoren sut za pobedu, i to najboljem suteru.

i sad zato sto je igrao ceo produzetak gde je bilo 17-2 njemu se pise neki katastrofa minus i napredna statistika ce beleziti da je odigrao ocajnu tekmu. 

jbg ja imam oci, a da je bili pogodio onu trojku mi bi sad bili na sasvim zadovoljavajucih 2-2 i to uz brejk. 

i dobric na toj utakmici ima +- -13 a zajedno sa veprinom nas je vratio u mec. 

 

On 10/28/2019 at 10:41 AM, Laki21 said:

 

Ovo je bukvalno za zatvor.

 

za magarecu glavu.

 

On 10/27/2019 at 10:23 PM, Laki21 said:

 

 

a malo gledamo index malo +-. gde ima dokaz te statistike? 

i nije 25-34 nego 33 i tu si ukrao poen. znaci 39-39 bez njega. i to su dva poseda i nije ne znam ti kakva steta. daj izbaci +- ostalih igraca.

i da naravno to je timska statistika, i ona ne govori nista o ucinku pojedinca.

 

ova izgubljena preti da postane klasik, vidim da moras da je ponavljas dva puta. i za nju je kriv vepar koliko i ostala cetvorica.

kod trojke kjurika on je na svom igracu, gist se malo pogubio. vepar je na higinsu, evo i djenka pokazuje gistu da pokrije.

prvi primer, preneo u 18. sec. drugi u 16., treci u 18. itd. za koliko treba da prenese, za sekund? kao recimo jovic? 

inace naravno da su igrali jaku odbranu na njemu, i taj klinac ima dva metra. 

bas na drugoj situaciji se vidi kari u terenu kako vice klincu da ga pritisne.

prekrsaj u napadu gista, glupost gista koji je potpuno nepotrebno uleteo bodicek u klinca. 

pokusaj asistencije preko celog, po meni greska i riskantan pas. opet mogao je gist mozda malo bolje. podjednaka krivica, malo vise vepar.

nikad vidjeno kad pleja udvajaju da neko drugi prenese. skandalozno. ja vidim na svakoj drugoj tekmi.

demarkacija, lol. neporeznost gista, nikako nije bilo dobro urucenje. odlicna odbrana klinca.

sut, vau 0/3 trojke, jos jedan nikad vidjeni skandal. 

opet odbrana, vec objasnjeno. gist je izgubio igraca. 

sto nisi ubacio za odbranu kad dva puta jedan na jedan sacuva kjurika ili kad iznudi prekrsaj u napadu istog? ili kad zajedno sa dobricem ukrade loptu za kontru prerperoglua? 

jedna izgubljena ide na racun sudija kad je abrines igrao nogom. 

jedna nadasve subjektivna i netacna analiza. inace zanimljiv klip.

 

u nove pobede kao u must win tekmi koja odlucuje celu sezonu i bez koje ti ne bi ni mogao da gledas el? 

ili mislis na ceo po?

evo da se podsetis.

 

 

ulazi u igru posle povrede najboljeg igraca tima i ostaje jedini plej. vezuje 6 poena, bas napadajuci pejdza koji ce ga jelte unistiti kad se sretnu. 

ostavlja same dedu i dobrica za ciste trojke. daje i on jednu za +5. usao na -6. 

itd...

najbitniji deo sezone, najbitnije tekme.

da je ovakvu tekmu i po odigrao markus ili bilo koji stranac bilo bi svrsavanja i prica nek samo po igra ovako dovoljno je. bio bi bog otac, kralj, car, legenda.

ali posto je to masna veprina i guzonjin sin prvo cemo odbijati da je imao bilo kakvu ulogu. potom cemo suoceni sa dokazima reci da je bio solidan ali nikako jedan od bitnijih. pa kad se dokaze da ni to nije istina da eto nije bio los i generealno je odigrao soldian po. 

ali eto ima snimak, ne da je bio solidan nego sto bi rekao trinkijeri. gejmcejndzer. 

i meni je bitniji ucinak u po aba kad se lomi sezona i odlucuje sve nego prva cetiri kola el. koje da ponovimo ne bi ni bilo da nismo dobili komsije i futuru.

 

da je odvratan, odvratan je. cak i kad dobro igra. vepar mu bas lezi.

ja bi bas voleo da malo domori par tekmi cisto da vidite da on nije toliki problem. mada to se vec desilo prosle sezone kad je isto ovako pod naletom pljuvacine klupiran par tekmi a mi igrali isto kao i do tad. 

i onda taj po, ali to cemo uzeti sa rezervom jer nije ni bitno. 

i eto sad serijska pljuvacina, vredjanje, histerija, nepotizam, drste govno, nece on meni kvariti uzitak, ja imamo pravo glasa, mi smo poreski obveznici, nase pare, blatruc.

 

i to sve od dejan magareca glava radonjic navijaca.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Uti said:

Umesto da resavaju goruce probleme nas kk se macuje sa savezom.

Što ne znači da KSS nije močvara o kojoj treba mnogo toga da se kaže.

27 minutes ago, Mairosu said:

Onda Delije neka čekaju plivanje za časni krst. Valjda im je to dovoljno pravoslavni sport.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mairosu said:

Eh da smo vratili Stimaru, trebala bi nam maska manje😜Coki moze da se maskira u bradatog patuljka😎

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Neša Ilić počistio patos sa neistomišljenicima u grandioznom stilu. [emoji41]
Što se večerašnje tekme tiče biće uspeh ako bude bio poraz ispod 10 razlike, realno je nekih 12-15 razlike bez da se oznoje. Ipak je u pitanju najbolji turski klub ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dekkard said:

Neša Ilić počistio patos sa neistomišljenicima u grandioznom stilu. emoji41.png
Što se večerašnje tekme tiče biće uspeh ako bude bio poraz ispod 10 razlike, realno je nekih 12-15 razlike bez da se oznoje. Ipak je u pitanju najbolji turski klub ove sezone.

I prethodne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...