Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Vamos Laki said:

Razlika je Moraca i propratni sadrzaj. Kud ces vise.

Ako tako gledamo onda niko dole nema sanse. Ali igracki mislim da su tu negdje. Pitanje je samo koliko Pavicdvici mogu dobiti od odbrane, kad je ni ne treniraju ni igraju ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, laki pepe said:

Ako tako gledamo onda niko dole nema sanse. Ali igracki mislim da su tu negdje. Pitanje je samo koliko Pavicdvici mogu dobiti od odbrane, kad je ni ne treniraju ni igraju ozbiljno.

Pa nema. To je vec ustanovljeno. Da liga pokaze ozbiljnost, drugacija prica bi bila.

Ovako, prednost domaceg je krucijalna.

Odnosno sanse kkP da osvoji su preko 70%. Da igraju 1/2 s nama, onda bi to bilo solidno manje.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su komsije solidan tim, koji za razliku od pocetka sezone sve manje trokira. To je za ovakvu ABA dovoljno za 1. mesto posle regularnog dela. Mislim da Mornar protiv njih nema sansu, ali ko zna. Cedevita, s druge strane, je pre 2-3 nedelje skoro dobila komsije u Beogradu.

 

Komsije nisu bauk. Ne treba zaboraviti da ce oni biti pod pritiskom. It's their game to lose... Uz to ide igranje EC, gde uz nasu malu "pomoc", njima ide samo osvajanje istog kao ulaznica za EL. Kao npr. recimo da se cimamo za pobedu protiv Valencije istim intenzitetom kao protiv Baskonije (dakle nikako) i na taj nacin pomognemo Spancima da budu u Top 8 sto bi dovelo do toga da samo pobednik EC ide u EL (ako sam ispravno informisan). Doci do finala i tamo pobediti nije bas isto....

 

Mi se u ABA svakako pitamo, ali pitanje je da li cemo biti motivisani. Glup statement, znam. Ali dovoljno smo videli ove sezone da su takve gluposti nazalost nasa realnost tj. da mozemo, iz kog razloga vec, sumnjati u volju za pobedom. Drugacije ne mogu da objasnim poraze od Krke, Zadra, Mornara i sl. pa to ti je... Sinoc smo pokazali na trenutke kako se moze igrati, mada je i do protivnika koji se raspadao i nije bio u stanju ista da pogodi u 1. poluvremenu. Sve u svemu, sezona za zaborav bez obzira na krajnji ishod.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Korektna partija naših sinoć, da ne beše nekih pomračenja svesti plejmejkera i nonšalancije u finišu bilo bi to sasvim ok. Naravno, sa izuzetkom defanzivnog skoka pre svega kad je Štimbe na parketu. 

 

Lucas stvarno izgleda skromno, ali kao što Pepe reče, vidi se da će da se podredi timu. U odbrani je aktivan, vidi se i da zna da proigra. Pokušavam sebe da ubedim da nismo uzeli Amerikanca koji ne bi pravio razliku ni za Karpoš Sokole.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Lukas nije igrao utakmice godinu dana, nije njega Duda tek tako doveo u OLY  ... nije on zaboravio košarku, samo mu treba mu vremena.

Da je dosao letos rekao bi ok neka mu treba vremena, sada mi nemo vremena da cekamo da se on vrati ili ne. Moje misljenje bar, on moze da bude eventualno ok za kls ligu gde smo mogli i Uskokovica iz fmp da uzmemo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Da je dosao letos rekao bi ok neka mu treba vremena, sada mi nemo vremena da cekamo da se on vrati ili ne. Moje misljenje bar, on moze da bude eventualno ok za kls ligu gde smo mogli i Uskokovica iz fmp da uzmemo. 

Nemaš ni neki izbor u ovom trenutku ... to što smo došli u takvu situaciju je druga priča.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Maverick88 said:

Da je dosao letos rekao bi ok neka mu treba vremena, sada mi nemo vremena da cekamo da se on vrati ili ne. Moje misljenje bar, on moze da bude eventualno ok za kls ligu gde smo mogli i Uskokovica iz fmp da uzmemo. 

A sto ga ne uzesmo ranije?

Link to comment
Share on other sites

ako vec goveda iz abe ne planiraju da se tekma iz regularnog dela sa futurom  odigra, onda treba insistirati i da nam se oduzme onaj jedan bod, pa da zavrsimo na cetvrtom mestu, i idemo na paridzan, posto je najgora varijana da idemo na futuru u 1/2..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Lukas je samo posledica greske koju smo znali jos letos...bivstvovanje FC3a u timu.

Da je kasno doveden- jeste.

Da nije igrao skoro 10 meseci - nije.

Da je znao kosarke - jeste.

Da je plej - jeste.

Da izgleda uplaseno kao pionir medju seniorima- izgleda. 

 

E, sad, cista sreca da li ce proigrati u narednim nedeljama...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

giphy.gif

 

Стигла нова маца за подршку перспективном Гаври.

 

Hteo Sako da otvori Fejzbuk nalog da preko mesindzera salje live instrukcije Gavri, ali ne ume da instalira aplikaciju na fiksni, jbg.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...