Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

ne lupajte, jeste Punter onaj klasican kombo sa buvlje pijace ali je mnogo bolji igrac od Filipa, takvi igraci mogu ponekad da eksplodiraju a u kojoj meri ce ispoljiti svoju tamnu stranu dosta zavisi od trenera tj od toga na kolikom povocu ce ga drzati Sakota
u svakom slucaju, bilo bi prelepo da plejmejking duznosti kada je Zo vani preuzmu Dzemka i Punter kao Lilly & McCollum a caletov panter predje na poziciju tapsaca
 


Tamnu stranu? Da nije ovo malo rasizam? [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Drago mi je da smo odustali od ABA lige, i sad mirno mozemo da se posvetimo jedinom znacajnom takmicenju EL.

Daj bože da je tako ... potpuno je suludo da pored EL neko izjavi da je tamo neka ABA prioritet.

Čekamo da se ozvaniči novi format EL, pa da vidimo šta nam je činiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mi dobismo u Evroligi sa 30 razlike. Fenoomenaalno.

I to 30 razlike protiv Radonjine ekipe sto nije lako. Nisam gledao Bayern ove sezone. Ono sto su oni danas odigrali je sramota. Zao mi je Radonje. Slozice valjda on to uskoro. Radonja dok je bio u Zvezdi je odlicno radio sa centrima. Danas ga nasi centri napunise. Uopste Radonja ima atletski potentnu ekipu sto danas uopste nisu pokazali. Voleo bih da je glavni razlog toga nasa odlicna igra i citanje protivnika.

Kada se ovako razbije protivnik nema mesta za negativne komentare (a ima materijala naravno i za to).

Davidovac odigrao jednu od boljih utakmica.

Raduje da smo danas u napadu dobro odigrali i bez suterske veceri naseg udarnog dvojca Beron/Brown.

Novajlije:

Punter - jos je rano za ocene. Nije lose, moze dosta bolje

Jagodic - u odbrani stvarno koristan. Moze da cuva trojke, cetvorke i petice bez vecih problema. Fizicki dosta dominantan igrac. U napadu ima puno mesta za napredak

Stimac - generalno dobra partija. U odbrani i to na skoku narucito, moze dosta bolje (normano tu ne ocekujem boljitak) 

 

Na dobrom smo putu. Publika jos to treba da prepozna i stane cvrsce uz ekipu. Danas cini mi se da je deo publike dosao samo da iskaze svoje politicko misljenje o stanju u Crnoj Gori.

 

Cini mi se da su sudije danas bile malo naklonjene nama i to me raduje. Mislio sam da ce sudije uvek naginjati protiv nas (mislim da sam to jednom i napisao) i drago mi je sto su me demantovali. Da se razumemo nije to bilo vidljivo naginjanje na nasu stranu ali par faulova su prevideli kada smo posteno izudarali Nemce.

 

Sve u svemu prelepa noc za Zvezdu i Zvezdase.

Srecna nam nova pobeda. Na kraju cemo i stici u taj Keln.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Dragan Sakota - izvukli ga iz starackog doma jedne subote ujutro. Poslednji put gledao kosarkasku utakmicu kada je trojka bila na 6,25m. Poslednji put trenirao kosarkaski tim kada se igralo 2x20 minuta odnosno kada nije bilo cetvrtina. Peta pobeda u Evroligi u 7 meceva. Znanje i klasa ne zastarevaju.

 

Ako cemo u detalje vodio je AEK u sezoni 2017/18 i osvojio FIBA LS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

stimara nasao sebi poziciju u odbrani

ne mora nista da radi, samo da prica 😄



"Lorenzo je plejmejker koji ima neverovatan pregled (igre). On treba da bude naš vođa, a ja treba da budem taj neki koji će u odbrani da daje informacije. Njima 'gore' nije lako da vide šta se dešava iza njih i ja treba o tome da ih obavestim", odgovorio je Štimac na komentar Brauna da voli da igra sa centrom koji dosta priča.

  • Like 6
  • Ha-ha 27
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chucky said:

Ljudi, mi dobismo u Evroligi sa 30 razlike. Fenoomenaalno.

I to 30 razlike protiv Radonjine ekipe sto nije lako. Nisam gledao Bayern ove sezone. Ono sto su oni danas odigrali je sramota. Zao mi je Radonje. Slozice valjda on to uskoro. Radonja dok je bio u Zvezdi je odlicno radio sa centrima. Danas ga nasi centri napunise. Uopste Radonja ima atletski potentnu ekipu sto danas uopste nisu pokazali. Voleo bih da je glavni razlog toga nasa odlicna igra i citanje protivnika.

Kada se ovako razbije protivnik nema mesta za negativne komentare (a ima materijala naravno i za to).

Davidovac odigrao jednu od boljih utakmica.

Raduje da smo danas u napadu dobro odigrali i bez suterske veceri naseg udarnog dvojca Beron/Brown.

Novajlije:

Punter - jos je rano za ocene. Nije lose, moze dosta bolje

Jagodic - u odbrani stvarno koristan. Moze da cuva trojke, cetvorke i petice bez vecih problema. Fizicki dosta dominantan igrac. U napadu ima puno mesta za napredak

Stimac - generalno dobra partija. U odbrani i to na skoku narucito, moze dosta bolje (normano tu ne ocekujem boljitak) 

 

Na dobrom smo putu. Publika jos to treba da prepozna i stane cvrsce uz ekipu. Danas cini mi se da je deo publike dosao samo da iskaze svoje politicko misljenje o stanju u Crnoj Gori.

 

Cini mi se da su sudije danas bile malo naklonjene nama i to me raduje. Mislio sam da ce sudije uvek naginjati protiv nas (mislim da sam to jednom i napisao) i drago mi je sto su me demantovali. Da se razumemo nije to bilo vidljivo naginjanje na nasu stranu ali par faulova su prevideli kada smo posteno izudarali Nemce.

 

Sve u svemu prelepa noc za Zvezdu i Zvezdase.

Srecna nam nova pobeda. Na kraju cemo i stici u taj Keln.

Samo mala ispravka,ta oko centara i kako amo ih napunili.

Jedini igrac iz Bayerna koji nas je lagano punio je centar Monroe.

Nek dodje Radonja i povede ga sa sobom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko rekao da ce nam na polusezoni EL u ledja gledati, sa cak 2 pobede manje od nas, i Fener i Oly, rekao bih mu "ma nema sanse 😄 Ne zajebavaj se!"...

 

Kad ono, medjutim 🙂  Tako je, ali nismo u Top8 konkurenciji jos uvek. 
  

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pobjeda i razlika govore.za sebe pa nema smisla nesto dodavati.

 

Drugi utisak je svakako Panter. Znalo se da ne igra za ekipu, ali nema sumnje da je sposoban da napravi separaciju za sut. Mozda i najbolje ili bar na Braunovom nivou. Pritom, ne nuzno iz driblinga ili sa malo driblinga. Da li se tako moze drzati napadacki balans ne znam, ali mozda se i pokaze da Djenka mozs sa njim u paru igrati kao nominalni plej.

 

Stimac je odigrao jednu od "onih" partija, ne cudi sto se to desilo bas protiv Lesorta 😄

 

Inace, utakmicu je najgore prodao Koponen, u padu je vec tri godine, ali ovo je bas tragican nivo igre. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bajernov menadžment je još uvek nezreo za EL nivo. Odbijam da poverujem da Radonja snosi odgovornost za ovoliku količinu nelogičnih potpisa. Ekipa za revijalnu košarku.

On the other hand, malko je nepristojno tražiti dlaku u jajetu nakon pobede od 30 razlike, ali kao i svaki "navijač rezultata" (što bi rek'o Žeks Pantić) imam zamerku na Kuridža/Štimac zajedničke minute na parketu. Simana mora uz Štimeta, odnosno Kuzmić ili Gist moraju uz Kuridžu, ako želimo bolju kontrolu reketa. Punter je solidno pojačanje za ulogu koja mu je dodeljena u napadu, a što se odbrane tiče, moraće bolje da se sinhronizuje u petorkama sa Dedom, dosta je veliki potencijal za komične ispade.

Asvel mora pasti!

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo pare za trenera al imamo za tri pojacanja od kojih ne znam koje je nepotrebnije, i ukupni igracki kadar od 19 igraca. 

 

Gledam veceras ovo razbijanje i mislim se dal ima neki dobar film HBO... toliko me Nebojsa oterao od ovogodisnjeg tima. 

 

Panter je Dzos Akojon tip igraca. Sto ce reci za Kinu i ne za tim. I dalje mi nije jasno zasto i po kojoj logici je doveden bek a Dzenkins ce i dalje da krpi keca??? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...